Бджолина королева• 01 апреля 2025

Я не відчуваю ситості. Вже давно з цим намагаюсь жити

Пройшла купу лікарів, аналізів.
один лікар мабуть сказав правильно "всі проблеми починаються з голови" порадив зробити дослідження ділянки мозку.

а я боюсь...а якщо там пухлина....я не переживу((

що робити(
може хтось таку проблему мав ...і я просто не до тих лікарів зверталась?
ендкринолог, гінеколог, терапевт, узд, зондування. купа аналізів. де вже тільки не була(((
все в нормі.
жити не хочеться, ця проблема мені заважає.
вже багато років просто тримаюсь щоб не жерти відрами. але зараз це дуже складно(((

дайте пораду, жити не хочеться (((
Блакитна устриця• 03 апреля 2025
Ответ дляБджолина королева
я їм білок. маю доступ до хорошого.
куряче , індиче філе.
сир кисломолочний сепараторний
яйця

також білу нежирну рибу, але рідко, бо купити хорошу ...є сумнів
Білок то таке. Справжня ситість приходить на тваринних жирах.

Якщо нормально приносите, то спробуйте на салі зі шкварками посмажити яйця домашні, я ще таке люблю зі сметаною домашньою і квашеною капустою (для травлення).

Я колись їла дуже багато домашніх вершків, сметани. Ситість приходить не одразу, через деякий час, може півгодини, але їсти не хотілося не те що обіду, а до трьох годин дня.

Я не готую на рафінованій олії, готую на топленому жирі. Вибираю м´ясо жирне, а не пісне. Менше вуглеводів та овочів і апетит нормалізувався, вага в нормі
Воздух в банке• 22 апреля 2025
Ответ дляНе против
Я з Вами. Тримаюсь на силі волі. Їм чітко 3 рази на день. Схудла за 2 роки на 20+ кг, але як же я постійно хочу їсти! Так, з бурчанням в животі і болями :((
Розкажіть, будь ласка,як схудли? Крутий результат. Мені ну дуже потрібно скинути вагу.
автор Бджолина королева • 23 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
я теж скинула майже 20. намагаюсь триматися. наприклад по одягу бачу, що особливо не поправилась. як носила С так і ношу. але це постійне бажання їсти..зацикленість
Не против• 23 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
У мене була інсуліно-оезистентність, тож я приймала глюкофаж. 2 роки тому почала регулярно робити вправи (починала з 15 хв, зараз це 45 хв в день) і в 1 день (8 березня23, пам´ятаю як зараз))) перейшла на 3 разове харчування без перекусів. Їм о 8, 13 і 18. Це мене ендокринолог якось вмотивувала)). Не їм солодкого, борошняного, швидких вуглеводів. Я і каші не їм, бо не люблю. Тобто білки, жири і овочі. Фрукти до 15.00.
Спочатку вага стояла, а потім потрошку...
Але я реально хочу їсти, я завжди любила це діло і люблю досі.
Бажаю Вам, щоб все склалося!
А, коли вага знизилась, глюкофаж вже не приймаю.
Ответ дляНе против
Бажаю Вам, щоб все склалося!
а якшо калорії порахувати то вписуєтесь в норму?
Не против• 23 апреля 2025
Ответ дляБджолина королева
Чесно - не рахую.
Ответ дляНе против
Чесно - не рахую.
я просто голодна. рхп. антидепресанти... пробую тепер так
Не против• 23 апреля 2025
Ответ дляБджолина королева
Тримайтесь! Я спочатку в такому розпачі була - змінила спосіб життя, рухаюсь, їм овочі, які терпіти не можу, а вага стоїть! Процес пішов місяців через 3-4 у мене.
Я голодна, але з плюсів - солодке більше не люблю!!! Коли десь місяць без цукру протриматись - мій смак змінився, я будь-які ягоди стала їсти без цукру легко, раніше полуницю підсолоджувала!
Воздух в банке• 23 апреля 2025
Ответ дляНе против
Бажаю Вам, щоб все склалося!
Щиро дякую Вам за розповідь і Вашу історію. Я також приймаю глюкофаж, цукор вище норми, але їсти хочу як собака вулична, вічно голодна, все мені дуже смачно, тепер спробую Ваш досвід і стиль життя. Ви щодня робите вправи 45 хвилин? Що це за вправи? Як Ви стали почувати себе після зміни стилю життя? Як боретесь з голодом, щоб не перекусити? чи готуєте для родини обіди, вечері?
Воздух в банке• 23 апреля 2025
Ответ дляНе против
Тобто тільки жири, білик і овочі? Молочні продукти вживаєте? Взагалі , навіть на свята солодкого не їсте? Як Ви від морозива відмовились?)))
Не против• 23 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Хай у Вас все складеться якнайкраще!
Я роблю вправи з пн по пт, сб і вс вихідні, але стараюсь в ці дні погуляти побільше.
Вправи взяла з інтернету перші-ліпші (гімнастика для тих, кому за 40)), ще пару вправ пізніше від Мандзяка подружка прислала.
Не перекушую, от ні і все. Бурчу, жаліюся, але в проміжках між 3 прийомами їжі не їм. П´´ю воду.
Для родини готую, так.
Зміни мене здивували, коли я влізла в речі, які носила 15 років тому)). Ну і ясно, що почуваюсь краще.
Не против• 23 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
І фрукти до 15.00 :) ну це саме у мене так. З молочних твердий сир, просто сир зранку, кефірчик під настрій, сметану в салат з помідором і огірком. Щодо солодкого - я їм чорний шоколад і не тільки на свята) Тортики мені тепер дуууже солодкі, не лізуть. Я їм пастилу без цукру. А з морозивом мені просто пощастило - я його не люблю!
Але як я сумую за булками і пиріжками....
автор Бджолина королева • 24 апреля 2025
Ответ дляНе против
ви молодець. я не купую харчове сміття, але родина, що з ними живу...це капєць(((
важко допроситися.
Воздух в банке• 27 апреля 2025
Ответ дляНе против
Просто дуже круто, що Ви так змогли,буду брати приклад,важко перелаштуватись, коли родина любить дуже різне.
Воздух в банке• 27 апреля 2025
Ответ дляНе против
Хай у Вас все складеться якнайкраще!
Для родини готую, так.
Щиро дякую, ВИ надихаєте на зміни!
Воздух в банке• 27 апреля 2025
Ответ дляБджолина королева
О, це круті досягнення! Тримайтесь!
Воздух в банке• 27 апреля 2025
Ответ дляНе против
Тобто печене, булки і пиріжки Ви взагалі ніколи не їсте тепер? Табу?
Не против• 27 апреля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Ну, 1 шматочок паски зранку був 3 дні :) з кавою.
А так правда без булок і пиріжків, але зранку знову ж таки можу тост с ц/з хліба. І в дорозі, коли їду далеко, бутерброди бувають.
Воздух в банке• 27 апреля 2025
Ответ дляНе против
Дякую, починаю Ваш досвід втілювати в своє життя! Можете приблизно розповісти що Ви протягом тижня їсте приблизне меню і порції?