Свисток ля-минор• 01 апреля в 20:20
Чим граються ваші коти?
Які улюблені іграшки?
Не можу підібрати своєму, все ігнорує.
Освічую темряву• 01 апреля в 20:22
Кришкою, перышком, трубочкой, бумажкой. Короче, что найдет на полу:)
Я Вас не боюся• 01 апреля в 20:25
М´ячик дряпає і гризе, мишку, взагалі різні варіанти м´ ячиків. Головне, щоб було зручно гризти і дерти. Навіть спить поряд з іграшками
Лепетун• 01 апреля в 20:28
Ответ дляMede
Не грається взагалі нічим. Такий він, своєрідний
У мене кішка теж майже не грається
А от кіт полюбляє ризинки для волосся і мишки маленькі
І щоб нічого не дзеленчало і не гриміло, боїться такого
муха в кедах• 01 апреля в 20:31
Іншим котом грається. З іграшок, то один кіт любить резинки для волосся, інший мишу з зоомагазину і обидва люблять м´які м´ячики.
Дама с собачкой• 01 апреля в 20:31
Котик не мій, гостював у нас. Син йому таку рибу подарував) вона дригається , на батарейці. Сподобалося йому
сЛАдКОежКА• 01 апреля в 20:50
Найхітовіша іграшка - кришечка від пюре Bob snail. Або щось інше невелике, неважке, щоб котилось і гуркотіло чи бемкало по підлозі.
дякую аж підскакую• 01 апреля в 20:55
Мыша (дарили брелок на какой-то Новый год), белку любит маленькую (самая первая игрушка), мыша-пищалка (по любом ее движении), палка с шелестящей фигней (по типу дождика) - это вообще любовь любовная
Сокодавка ще та• 01 апреля в 21:35
Соседским котом😂
Ленточками и шнурками всякими. Помпоном из чернобурки на ленточке😅
Ну и мышью с кототравой)