Файно Замало• Изменено 02 апреля в 14:24
Торт три молока в домашних условиях, какой крем?
Ребенок на день рождение попросил спечь для него большой торт Три молока как от Эктора. В интернете нет такого, есть обычный высокий бисквит просоченный молоком. В магазинном три вида крема. Спеку обычный бисквит и какие крема сделать? три цвета. Сгущенка вареная, обычная и ещё какой то нужно .
Все возможно• 02 апреля в 14:26
Зазвичай в Три молока використовують згущене молоко, збиті вершки і пряжене молоко. Це по класиці.
Файно Замало
• 02 апреля в 14:27
Ответ дляВсе возможно
Топленое молоко в бисквит?
Файно Замало
• 02 апреля в 14:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Кофейный. Точнее кофе с молоком.
В магазинном торте нет кофе.
Файно Замало
• 02 апреля в 14:28
Ответ дляМамина корзиночка
шоколадный сделайте
Хочет именно такой)
Все возможно• 02 апреля в 14:29
Ответ дляФайно Замало
Топленое молоко в бисквит?
Ні, для просочування.
Як варіант - може бути крем з збитих вершків та маскарпоне, але класика все ж без сиру.
Файно Замало
• 02 апреля в 14:30
Ответ дляВсе возможно
Ні, для просочування.
Дякую, бісквіт просочу топленим молоком, а крем? Там три види.
Свисток ля-минор• 02 апреля в 14:31
Ответ дляВсе возможно
Ні, для просочування.
на сайте написано что пропитка сиропом со сгущенкой
Все возможно• 02 апреля в 14:34
Ответ дляФайно Замало
Я не знаю, що придумали в БКК, але класичний Трес лечес - це бісквіт, просочений заливкою з суміші згущеного та пряженого молока, а зверху крем зі збитих вершків.
Все інше - вільна інтерпретація, і там можуть використовувати все, що хочуть.
Все возможно• 02 апреля в 14:36
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не в курсі, що там додають в БКК, бо в них не класичний Трес лечес, я ж пишу про класику. В класичному рецепті бісквіт просочують сумішшю згущеного та пряженого молока.
Файно Замало
• 02 апреля в 14:37
Ответ дляВсе возможно
Так, на ютуб дуже багато саме про те що ви кажете, великий бісквіт просочений.
Все возможно• 02 апреля в 14:40
Ответ дляФайно Замало
Тому що це один з двох найпопулярніших латиноамериканських десертів, це їхня візитівка.
І Трес лечес дуже популярний, особливо в США.
І готується всюди, і саме по класиці.
А наші вже почали чудити з рецептами і додавати, що хочуть.
І готується всюди, і саме по класиці.
Ворую вкусняшки• 02 апреля в 14:40
Ответ дляФайно Замало
Там не три види, а просто вершки, вершки з вареною згущенкою, і третій ще більше згущенки
І то, це тільки для прикрашання зверху, перемазано одним кремом
Файно Замало
• 02 апреля в 14:42
Ответ дляВорую вкусняшки
Можливо, бо ми недавно його їли і я якось не придивилася не запам´ятала)) Всередині один крем. А зверху три.