Пенек Возмездия• 02 апреля 2025

А давайте чесно, чи крадете ви гроші або інше на роботі?

Баррикадница• 02 апреля 2025
Ответ дляПосудомойка
А мыло, жидкое мыло в баночку отливаете?
Працюю на режимному об´єкті. То в нас хлопці, які стоять на прохідний, розповідали що були випадки коли рідке мило в гумових рукавицях виносили. Ще бува випадок, що жінка з їдальні помідори в капюшоні виносила.
автор Пенек Возмездия • 02 апреля 2025
Ответ дляМаурита
А если в Украине все изменится через несколько лет, а ты уже всё, отсидела и работаешь уборщицей?
Ви в це вірите ?🤣
Пускаю бісики• 02 апреля 2025
Так,крала гроші в нормальних розмірах(бувало по 4 тисячі гривень готівки в день)про схеми не питайте,толком не зможу розказати.Совість мучить.Коли в новинах розказують скільки наші можновладці тирять,то часом попускає.
автор Пенек Возмездия • 02 апреля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Мені цікаво, яка схема 😢