Кусман Сиру• Изменено 02 апреля 2025

Зайшла сусідка і здивувала питанням. А у вас як?

В нас, у відкритому доступі, лежать всякі смачні, але не дуже корисні штуки. Як то: чіпси, цукерки, кола, крекери... Діти, звісно, їх підїдають, але не так, що б одразу все з´їсти. Третій день, скажімо, стоїть пляшка коли на столі. Ну підійдуть, ну випьють склянку... Чоловік в мене, знаю, також її п´є. З суботи лежать дві пачки чіпсів. Одну діти на двох в неділю під фільм з´їли.
Сусідка ж так здивовано спитала: ’А що, діти ОТ ЦЕ можуть просто підійти, взяти і з´їсти? І ти їх не обмежуєш?!’
Чесно кажучи, я розгубилася. Так, знаю, що це не дуже корисна їжа. Але в чому сенс її, прям зовсім, обмежувати, якщо, всеодно, діти можуть ту ж колу чи чіпси і в школі, і на вулиці з друзями з´їсти?
Діти нормально харчуються, займаються спортом.
А у вас як? Суворі обмеження дітям на такі продукти чи трохи пофігістично ставитеся?
Летала_НаМетле• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви не знаєте? Це ж як ліки відкрила, все, зберігання в холодильнику, термін придатності написаний після відкриття. Не читали?
Просветите, не знаем. С каких это пор кола к лекарствам приравнялась.
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
Рибу їсть тільки одна дитина. Інший - не любить. Сир і молочка - так. Чай не п´ють, якось. Більше пьють воду, компоти, сік.
Тоді норм, інколи можна й цукерки з чіпсамт під фільм
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Морозиво це єдине що я дозволяю своїм дітям.
А ви склад читали того морозива?
Фуліганка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну хорошо что вы не бедная, вся праведная, и ваши дети такие же. За это и выпьем, колы.
Головне не травити власних дітей.
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Мои дети не болеют) у них здоровое питание, в котором на 80% полезный рацион, на 20% - могут есть что хотят) здоровые дети, которые едят нормальную еду без перекусов, довольно равнодушны к вредностям, поэтому наличие вредностей дома не вызывает желание их съесть оптом. А запреты и ограничения - прямой путь к расстройству пищевого поведения.
Що поганого в перекусі, якщо він поживний?
З родзинкою• 02 апреля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Знали б люди, як вирощують томати, то з роду б їх не їли :(
А як вирощують томати? Я розумію, що на продаж то з нітратами і т. д., але ж то не тільки томати а все. Я маю город, так от томати бояться тільки фітофтори і то вже років 10обходимося без кропіння. А так не помічала, щоб були якісь проблеми щ помідорами. Як і рукора, росте собі як бур´ян )
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я не їм томати взагалі.Це жах.
Розсаду вже посіяли свою?
Летала_НаМетле• 02 апреля 2025
Ответ дляФуліганка
Головне не травити власних дітей.
Тогда вы лицемерите, так как чипсы, это вообще лайт вариант в сравнении с современными условиями в которых живем.
Или вы живете в горах, пьете из горных источников и охотитесь на козочек, паралельно выращивая огородик из фруктов и овощей и злаков?
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Розсаду вже посіяли свою?
Ви маєте на увазі сім´я?
Морская свинка• 02 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А что у вас соседка в 10 вечера делала?
Те, що ви подумали
Летала_НаМетле• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Розсаду вже посіяли свою?
Эх знала б она как семена нынче обрабатывают и модифицируют 😄
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Їште пробуйте,прийде час,згадаєте те про що я вам писав.Я вас просто попередив.Бо я людина яка це досліджувала і в чому розбираюся не можу мовчати не маю права не попередити.А вибір за вами.
Блін, так ви ще й мужик
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Блін, так ви ще й мужик
А шо мужик не челавєк?
Морская свинка• 02 апреля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ко мне соседка просто так не приходит, слава Богу
А як? З пляшечкою?
Фуліганка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так добийте їх ще чіпсами і колою. Власноручно. І ще виправдовуєте свою поведінку.
Летала_НаМетле• 02 апреля 2025
Ответ дляФуліганка
То что мои дети выпьют колы раз в месяц, но при этом получают качественную медицину и питание, лучше чем питание по акциям из атб, зато без чипсиков.
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ви маєте на увазі сім´я?
О Господи
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Блін, так ви ще й мужик
Мужик відрізняється від жінки тільки тим що в нього є піпіська знизу а в жінки немає у всьому остальному він точно такий самий як жінка.
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А шо мужик не челавєк?
Не тут. Ідіть звідси
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
В жінки теж є,тільки не висить
А ще тим відрізняється, що не сидить на цій флудилці для жінок
Чупокабра• 02 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
У нас это все никто не любит, поэтому дома никогда нет. Но дети, если вдруг захотят, могут сами себе купить. Главное, что они знают, какой вред это наносит и почему.
Нк любят и покупают.
Ох, уж эти дети
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Не тут. Ідіть звідси
Играю у края• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Оооо понятно
Фуліганка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так не купуйте в АТБ, купуйте якісну їжу.
Здоровим дітям, які якісно харчуються , медицина не потрібна.
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
В жінки теж є,тільки не висить
Ну в жінок є такий маленький захований а в мужика вісить ковбаса.
Зайканалужайке• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Боже ... Ви чокнутий?
Не треба нікого повчати на цьому форумі
Йдіть ще одне польове дослідження проведіть
Летала_НаМетле• 02 апреля 2025
Ответ дляФуліганка
Ааа, и медицина уже не нужна) ясно, ясно)
Аноним НаВсеГда• 02 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Белое пальто обронили.
Такие дети как у вас объедаются в тихую от родителей.
Та яке пальто) просто не хочу додавати до прірви лайна ще й вдома
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Боже ... Ви чокнутий?
Не треба нікого повчати на цьому форумі
Привелике дякую за увагу.На все добре.
Фуліганка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Зате медицині дуже потрібно діти, які росли на колі і чіпсах .