Кусман Сиру• Изменено 02 апреля 2025

Зайшла сусідка і здивувала питанням. А у вас як?

В нас, у відкритому доступі, лежать всякі смачні, але не дуже корисні штуки. Як то: чіпси, цукерки, кола, крекери... Діти, звісно, їх підїдають, але не так, що б одразу все з´їсти. Третій день, скажімо, стоїть пляшка коли на столі. Ну підійдуть, ну випьють склянку... Чоловік в мене, знаю, також її п´є. З суботи лежать дві пачки чіпсів. Одну діти на двох в неділю під фільм з´їли.
Сусідка ж так здивовано спитала: ’А що, діти ОТ ЦЕ можуть просто підійти, взяти і з´їсти? І ти їх не обмежуєш?!’
Чесно кажучи, я розгубилася. Так, знаю, що це не дуже корисна їжа. Але в чому сенс її, прям зовсім, обмежувати, якщо, всеодно, діти можуть ту ж колу чи чіпси і в школі, і на вулиці з друзями з´їсти?
Діти нормально харчуються, займаються спортом.
А у вас як? Суворі обмеження дітям на такі продукти чи трохи пофігістично ставитеся?