Ніка Найз• 03 апреля в 09:13

У ЗСУ підтримали ідею створення жіночого бойового підрозділу

У Збройних силах України схвально відреагували на ідею створити окремий бойовий підрозділ, що буде складатися виключно з жінок.

Про це йдеться у відповіді речника ЗСУ Богдана Сеника на запит hromadske.

«Створення жіночого бойового підрозділу у Збройних силах України та інших військових формуваннях позитивно вплине на розвиток Збройних сил України, забезпечить доступ до посад жінкам та надасть можливість і рівність прав щодо проходження ними військової служби», — відповіли у Збройних силах.

Військова морської піхоти Ярина Чорногуз запропонувала створити розвідувальний, аеророзвідний, саперний, снайперський, мінометний взводи чи артилерійську батарею для військовослужбовиць. У ЗСУ таку пропозицію назвали «прийнятною після проходження ними відповідної фахової підготовки».

Чорногуз пояснювала, що фізична підготовка жінки відрізняється від чоловічої — наприклад, вона може бігти повільніше. Крім того, жінці тяжко потрапити до бойової роти. А в одному підрозділі жінки могли би бути на одному рівні. Детальніше читайте у нашому матеріал «У підрозділі самі лише дівчата. Чи можливе таке в українській армії».

Нагадаємо, станом на листопад 2022 року у ЗСУ проходили службу та працювали 59 786 жінок. З них 41 тисяча — військовослужбовиці, а 18 тисяч — цивільні працівниці: медики та інші спеціальності. Безпосередньо в бойових діях зараз беруть участь приблизно 5 тисяч жінок, із них 10% — долучилися до тероборони.
navariya• 03 апреля в 09:20

Было в истории...
автор Ніка Найз • 03 апреля в 09:20
Ответ дляnavariya
https://www.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E
Было в истории...
Antoninaya1• 03 апреля в 09:21
Нарешті з бойових порадниць створять справжній бойовий підрозділ. Чекаю Вас, авторе, в числі перших записавшихся.
автор Ніка Найз • 03 апреля в 09:22
Дівчата! Доєднуємось до лав ЗСУ!
Людмила-1976• 03 апреля в 09:23
Ответ дляnavariya
Было в истории...
Нашо ви це лайно сюди постите?
автор Ніка Найз • 03 апреля в 09:24
Ответ дляЛюдмила-1976
Нашо ви це лайно сюди постите?
А мне нравится!
-sofi-• 03 апреля в 09:48
Ответ дляЛюдмила-1976
Нашо ви це лайно сюди постите?
Покажите альтернативу такую же.
автор Ніка Найз • 03 апреля в 09:56
Ответ для-sofi-
Покажите альтернативу такую же.
автор Ніка Найз • 03 апреля в 09:57
Дівчата! Доєднуємось до лав ЗСУ!