Всіх підсаджую• 03 апреля в 15:07
Що вас найбільше бісить на ОЛХ?
Я почну:коли продаєш щось недороге за чисто символічну ціну,то бісить коли просять зустрітися або відправити Укрпоштою (хоча чітко вказую,що Укрпоштою не відправляю)
Мусик Пусик• 03 апреля в 15:09
Вы в объявлении пишите, что отправки укрпочтой нет?
А меня бесит, что хочу купить укрпочтой, в объявлении просто слово «пересылаю», а потом оказывается только новой почтой. Особенно товар за 100 грн, новой почтой получать невыгодно.
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:09
Ответ дляПи Пи Пилюля
Отключите доставку Укрпочтой и живите спокойно
У тому-то і справа,що вона відключена
Пи Пи Пилюля• 03 апреля в 15:10
Ответ дляВсіх підсаджую
У тому-то і справа,що вона відключена
Значит проблема не в олх, а в людях, такие есть всюду
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:10
Ответ дляМусик Пусик
Ага,і в самому профілі також відключила таку опцію)Але все-рівно пишуть
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:11
Ответ дляdulenok
Когда пишут , что товар новый, а по факту « пару раз одели/обули»
Таке не зустрічала ні разу)))
Неначасі• 03 апреля в 15:12
Ответ дляВсіх підсаджую
У тому-то і справа,що вона відключена
так ящо товар за символічну суму то хто захоче платити ще 100 за доставку?
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:15
Ответ дляНеначасі
Я наприклад продавала 4 упаковки памперсів Хаггіс за 450.Вважаю,що це дуже дешево.Тиждень всім відписувала і таки купити НП)))
Солоденька цукОрка• 03 апреля в 15:17
Ті хто випрошує знижку, є розумний торг, то норм, а є такі які хочуть щоб скинула 50% від вартості і починають скиглити про своє важке життя. Ті хто просять бронь на тиждень, а потім хочуть замовити олх доставкою, бо вони не впевнені що їм річ підійде. Місцеві які хочуть щоб я везла їм річ в інший кінець міста, які хочуть зустрічі і примірки на лавочці в парку. Ті хто зовсім не читає що написано в оголошенні і перепитують те що можна було б одразу прочитати. І найголовніше це бісять ті які не розуміють що річ моя і я маю право вирішувати якою поштою, доставкою , на яких умовах продавати і відправляти мою річ, а якщо їх щось не влаштовує то вони проходять повз.
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:20
Ответ дляСолоденька цукОрка
Отож!Річ поки не продана,то вона - ваша.І хто продає у праві вирішувати як і кому продати.І головне,що я зрозуміла,то потрібно вміти відмовляти.Не буває ніяких незручно
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 15:21
Ответ дляИ.О. человека
Когда хочешь быстро купить, а продавец не отвечает
Или молчит
Це є таке.А на наступний день відповідає,коли вже все купив)
Все буде Україна• 03 апреля в 15:22
Бісе коли пишуть ’заберу все’. А на фото реально товару на 15-20 тис. грн і під кожним фото вартість підписана. І звісно ж ніхто не буде такі гроші платити.
Мусик Пусик• 03 апреля в 15:24
Ответ дляВсе буде Україна
Так пишите нормально стоимость
Брехушечка• 03 апреля в 15:26
коли не читають що прописано в оголошенні, а починають задавати питання. І коли просять сто тисяч фото і замірів: від піськи до кінця штанини, від піськи до коліна, а сфотографуйте при денному освітленні: вранці, вдень та ввечері я хочу подивитись. І коли телефонують або вранці рано або пізно ввечері.
Все буде Україна• 03 апреля в 15:27
Ответ дляМусик Пусик
Так пишите нормально стоимость
Що вам не зрозуміло? На фото кілька товарів. Під кожною одиницею на груповому фото підписана вартість. Люди зазвичай купують 1-2-3 товари. Загальна сума всього товару на груповому фото об’яви - біля 20тис. грн.
Навіщо писати ’заберу все’ якщо ніхто в здравому умі не буде купувати товару такого на 20 тис. грн.
Кудрі кручу сама• 03 апреля в 15:38
Продавцы-неадекваты, которые неделями не отвечают, а иногда прочитают и не отвечают
Зліпок ступні• 03 апреля в 15:38
Ответ дляВсе буде Україна
Так на один товар лише одне оголошення дозволене. Як вам таке вдається?
Любви вам!• 03 апреля в 15:40
Укрпочта сейчас отправляет посылки очень оперативно: сегодня отправил - завтра уже у получателя....ну возможно в отдаленные села посылка будет идти до 3 дней...
Кудрі кручу сама• 03 апреля в 15:40
Ответ дляВсіх підсаджую
У вас какой то эксклюзивный товар, что вы готовы ждать покупателя и с нп отправить?? Как по мне, нормальный продавец , если берут товар, отправит любой почтой, даже той, которой нет на олх
Все буде Україна• 03 апреля в 15:41
Ответ дляЗліпок ступні
Да ладно.
Куча взуття\одягу на 1 фото ( 20 шт) - надписана вартість на кожній речі.
Зліпок ступні• 03 апреля в 15:44
Ответ дляВсе буде Україна
Да ладно.
У категорії Нове? Не може такого бути. В мене навіть дві речі однакові, але різного кольору не дає опублікувати. Модератор сказав, згідно правил, лише одне оголошення на один товар.
Неновая почта• 03 апреля в 15:50
Ответ дляВсе буде Україна
Да ладно.
Покажіть таке оголошення. У мене блокують зразу
Помеха справа• 03 апреля в 15:53
Нічого не бісить, є правила, запит, люди... я або погоджуюсь на умови, торг, і т.д., або ні.
Всіх підсаджую
• 03 апреля в 16:22
Ответ дляКудрі кручу сама
Я продаю невикористані дитячі речі,за ціни в два рази дешевші покупки,тому попит на них є