Блакитне небо• 03 апреля 2025
Місто на заході України.
Живемо в дуже екологічно брудному місті, хочу влітку вивезти дітей трохи оздоровитись і подихати свіжим повітрям. Море наврядчи. Може порадите спокійне містечко поблизу гір, чи в горах, з гарною інфраструктурою де реально було б зняти квартиру на місяць. Їдемо з дітьми 8 років і пів року.
Зовсім маленькі села не розглядаю, хотілося б щоб можна було з візочком прогулятися і щоб в разі чого була і лікарня і аптеки,бо все таки з малою дитиною.
На початку повномасштабної були в Коломиї. Сподобалось місто. Хотілось би щось такого ж формату.
Що скажете на рахунок Трускавця? Чи там дорого влітку і багато туристів?
Блакитне небо
• 03 апреля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Східниця, Славське- це селища але інфраструктура є
Сколе
В східниці була, але здається там більше як на відпочинок їдуть, тому багато туристів і мабуть якщо на довготривалий термін то тільки будинки можна десь знайти
Girly_girl• 03 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Я теж за східницю , так ви ж теж на відпочинок їдете , як туристи
Якщо розглядаєте готелі на bb або Hb , то дуже рекомендую святий шарбель в Моршині, місце супер спокійне, готель просто клас
Блакитне небо
• 03 апреля 2025
Ответ дляGirly_girl
Ну зазвичай ми на відпочинок їздимо на тиждень чи максимум півтора. При цьому бюджет по 2-3 тис на день. Але якщо їхати на довший термін то нажаль так не можемо собі дозволити. Та і місяць відпочинку в туристичному-людному місці здається то занадто важко емоційно.
Зараз ціль більш економно але на більш тривалий термін виїхать.
І щоб місто було комфортне для тривалих літніх прогулянок.
В східниці пам´ятаю там великий перепад висоти, треба то з гори то під гору. А в центрі вузькі тротуари і потік туристів. Слабо уявляю як там з дитячим візочком і ще поруч з одним шилопопом бігаючим.
Блакитне небо
• 03 апреля 2025
Ответ дляGirly_girl
Блакитне небо
• 03 апреля 2025
Ответ дляGirly_girl
Моршин ще гляну більш детально, дякую.
Girly_girl• 03 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Зрозуміло
Ще можливо львівську обл подивитись, або якщо більш бюджетно, то щось типу Шацькі озера
Girly_girl• 03 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Моршин ще гляну більш детально, дякую.
Мені там прям сподобалось дуже, особливо коли ми виходили з готелю, там таке старе туристичне місто, мені нагадало Феодосію в Криму …
Цукрові вишні• 04 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Вище Вигоду рекомендували-плюсую, гарна набережна є
МаксХмара• 04 апреля 2025
Місто в ЗАХІДНІЙ ЧАСТИНІ України
Не надоело еще делить Украину на западную и восточную по кацапским наративам ?
Белая котичка• 04 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Місто в ЗАХІДНІЙ ЧАСТИНІ України
Так ніби ж правильно написано в авторки. Це коли пишуть західна Україна, то не так
Блакитне небо
• 04 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Місто в ЗАХІДНІЙ ЧАСТИНІ України
А як же мені пояснить тоді де я хочу якщо не орієнтуватись на сторону світу😁
МаксХмара• 04 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
А что непонятно написало в первом предложении моего предыдущего сообщения ?
Блакитне небо
• 04 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Незрозуміло чому вас бентежить що в нашої країни є західна частина і східна частина а також південна і північна😁. І о так, коли люди кажуть ЗАХІДНА УКРАЇНА то це мене теж неймовірно бісить, ділять, наче то якась інша країна а не просто частина нашої єдиної України, що територіально знаходиться на заході.