Teonaa• 04 апреля 2025

Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…

Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
Если бы сссру не помогали «союзники» исход мог бы быть другой.
Согласна! Но это не отменяет основной концепции войны тех лет!
ХомякПавлова• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
И это при том количестве людских и других ресурсов,которые имел ссср на тот момент.
Глупое сравнение с нами.
LudaSHS• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Они ж не могут туда сразу корпус закинуть, вот и начали с дивизии. А для КНДР дивизиия как для нас рота!
Це тупик
Збереження держави це збереження української націі. В 22 /23 був момент надати нам більше і отримати Зсу перевагу стратегічну перемогу.
Позиційна війна, а саме таку навʼязує пуйло з 23 р коли змінив плани, нам не не вигідно ніях, це поганий сценарій., це пуйло так хоче.
Тому оно трампом маніпулює.
Щоб той не робив дієвого, а вірив в туман примирення пуйла.

Знову повернулися до кінця 23 р в невизначеність. Плюс фактори впливу від Трампа на світ.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Глупое сравнение с нами.
Я предложила сравнить войну Иран-Ирак! Это нам ближе!
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Це тупик
Тому оно трампом маніпулює.

На сегодня вариантов кроме защиты у Украины нет! Как нет уже и идиотских постов совьечиц-треба договарюватись!
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
« бабы еще нарожают?»
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
« бабы еще нарожают?»
Я не знаю войн на которых не бывает потерь! А Вы?
mymoly• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
Почему вы считаете, что ядерка кого то б остановила?
Вот у меня тот же вопрос. На 4м году войны итак все понятно
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Потери бывают разные.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
Потери бывают разные.
Все зависит от масштабов конфликта!
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Все зависит от масштабов конфликта!
Нет от способа ведения войны. СССР закидывал мясом.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
А Иран! Ирак! Китайцы как воюют! Какие потери США понесли во всех локалах вместе взятых! Тот же Вьетнам!
ok1904• 04 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Яке повернення ядерки?Це величезні кошти.Тут міст через річку побудувати проблема,а ви про ядерку.
До того на це величезний людський ресурс на розробку, виготовлення, обслуговування.
І що значить ядерка? Цікаво як люди це уявляють. Хто може описати майбутню ядерку України. Просто виготовити одну єдину ракету з ядерною боєголовкою? Якого типу, що за система- носій і т д .? Смішні бравадні заяви про українську ядерку. Так само як заяви Зе про відбудову Мрії...

Обіцяти ще не значить женитися...

Невже українці забули 90ті, коли велика кількість працівників впк, військових залишилися без джерела доходу, роками(!) без утримання?
LudaSHS• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
’треба договарюватись!’
Це туман навʼязаний буцімто бажаючого миру пуйла, він імітує, вже всі бачили ті перемирʼя недавно.
Чи треба миру? Так, кожній.
Але як?
У нас важелі невиликі- чорне море і удари по їх інфраструктурі, інше все - це площина гегемонії світу. А Трамп в польоте фантазій. Сі сидить, як тиха панда, і дивиться що річка йому принесе.
Тільки сране пуйло готове кожен день вбивати.
ok1904• 04 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви шукаєте вихід з безвиходу?
З будапештським меморандумом нас розвели, там не має гарантій, і це не договір що ратифікований їх парламентами, на жаль. Тому є моральноЕтичне право вимагати допомогу і дій у Бритів і Сша, бо вони винні. Але не юридичне. Про рашку вже не кажу
Нас НЕ розвели, всього лиш порушили угоди і домовленності... А те що там ратифікували чи не ратифікували це відмазки, не забезпечена система світова безпеки от і все
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляmymoly
Я не понимаю. Предположим что яо у Украины есть.
Куда пулять? На Москву? Может принести ветром в Украину. В тундру? На фига?

При этом, перед запуском( как я понимаю) нужно собрать ядерную ракету, все фиксируется со спутников, по Украине бахнут раньше чем она.
LudaSHS• 04 апреля 2025
Ответ дляok1904
Я читала ті пункти
Там винести на Оон, розпочати консультаціі
Там не має договоріних пунктів - що то і то зроблять гаранти, конкретних.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC

ха ха! можно подумать концепция применения СЯО подразумевает напарвление ветра перед применением
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Это в каком году было? Единственная ценность- это человеческая жизнь
ok1904• 04 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Тільки що прочитала в Смолія. Погралися нами, нашими життями виходить
🤢росія та США за останні два дні зробили три кроки вперед. Ведеться робота з відновлення прямого авіасполучення між росією та США, — посланець Путіна Дмітрієв після перемовин у Вашингтоні з командою Трампа.

Інші заяви посланці путіна з Вашингтону👇👇👇

▪️Багато американських компаній хочуть повернутися на російський ринок;

▪️Дуже багато гравців намагаються зірвати діалог росії та США;
▪️Між Росією та США зберігаються розбіжності, але сторони прагнуть їх подолати;

▪️В адміністрації Трампа чують позицію та занепокоєння Росії;

▪️Потрібна ще декілька зустрічей США та Росії, щоб вирішити всі розбіжності;

▪️З представниками адміністрації Трампа обговорювалося співробітництво в Арктиці та питання рідкісноземельних металів.
Я читала що то все бравурні заяви про повернення амер компаній. Треба не забувати, що рашка націоналізувала власність амер компаній, що припинили роботу в рашці...таке світ грошей не поощає
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
В государственных интересах нет такого понятия как человеческая жизнь, особенно во время войны!
mymoly• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC

В ответ может прилететь в разы больше. А вообще кроме США разве ещё кто применял ЯО?
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляmymoly
Никто! И уже не применит никогда!
LudaSHS• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC

Є думка що то не на Москву, якщо б взяти сценарій що зʼявилася ядерка.
А що захід буде боятися щоб Україна щось не утнула з тою ядеркою, тому допомога вчасна і конкретна. І Україна стає субʼєктом.
Бо рахуються
А не обʼєктом.
Тактика така - її не треба використовувати, її треба мати для стримування і рахування з позицією.
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Это страшное государство получается.
Ніка Найз• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
Это страшное государство получается.
Напишите мне про хорошее! Я туда поеду жить!
mymoly• 04 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Никто! И уже не применит никогда!
Так зачем вам та ядерка? Если её больше никто не применит?
ok1904• 04 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я читала ті пункти
Ну то ж не відпопвцювала, хто мав працювати над документом? Безкарність всьому причина. Почали-покинули, недоробили-замяли. І так сойдьот
NYC• 04 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Бо рахуються
А не обʼєктом.
Не думаю, если честно.
Опять же посмотрите на Израиль. Никто не боялся, что они что то сделают с ядеркой.
ok1904• 04 апреля 2025
Ответ дляNYC
Не думаю, если честно.
Ізраїль ядерна держава?