Угадайс• 04 апреля 2025
Фотограф має рацію чи шукати іншого?
Хотіла забронювати фотосесію після рацсу пофотографуватись і ввечері святкова вечеря, фотограф каже якщо буде сонячно будуть погані фото і світло,
але якщо ввечері це робити, то вже укладка та макіяж будуть не свіжі і вечеря переноситься на дуже пізно…
Коротше або забрати свідоцтва та потім на укладку макіяж
або робити все в інший день
порадьте як краще?
чи все таки знайти фотографа який і вдень гарно пофотографує?
поділіться досвідом, дякую
або робити все в інший день
порадьте як краще?
поділіться досвідом, дякую
Само_достаточная• 04 апреля 2025
Ну я бы на этот гемор не подписывалась. Другой день, опять макияж, укладка. В один день все сделали и забыли. Ищите другого.
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2025
Вечерний свет действительно мягче и дает красивую картинку, но и днем можно скорректировать отражателями, делать фото за границей тени, то просто фотограф просто возиться не хочет
Угадайс
• 04 апреля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Конечно искать другого, вы его портфолио видели?
так тому і обрала її
Анчо Ус• 04 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
так тому і обрала її
Значит пусть делает днём, вы ж заказчик
Чебураха з перцем• 04 апреля 2025
Ну, а то есть что погода резко испортится и прогноз погоды соврет фотограф вообще не предполагает, да))?
Огірок та Помідорчик• 04 апреля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Значит пусть делает днём, вы ж заказчик
Потом вышлет что попало скажет - я ж вам говорил
Пліснявілий сир• 04 апреля 2025
з приводу заходу сонця правда багато хто з фотографів каже що кращі фото виходять або ввечері або при облачній погоді. Коли сонце в зеніті фото не такі.
Угадайс
• 04 апреля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Значит пусть делает днём, вы ж заказчик
ну по її словах будуть тіні падати ,а вона не хоче возитися
а при віддачі фото не було а я ж казала))
Пупуговка• 04 апреля 2025
Фотограф, который умеет фотографировать только на закате? Однако....Откуда тогда в мире ежедневно появляются миллионы профессиональных фото, сделанных до 18-30?
Пліснявілий сир• 04 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
ну то знайдіть іншого фотографа з цим у вас вже конекту не сталося
Зараз все скажу• 04 апреля 2025
Так, фотограф має слушність. Найкраще світло для зйомки—це так зване «золоте» світло, яке буває на світанку або на заході сонця. У цей час сонячні промені м´які, теплі та створюють гарні відтінки на шкірі й навколишньому середовищі.
Вдень, особливо в спеку, сонце світить згори, створюючи різкі тіні під очима, носом і підборіддям. Якщо зніматися в тіні, то можливі небажані кольорові рефлекси (наприклад, від зелені дерев). Це може ускладнити обробку фото та вплинути на їхню якість.
Якщо вам важливо зніматися вдень, можна спробувати знайти локацію з розсіяним світлом—наприклад, біля білих стін, під навісами або в напівтіні. Але якщо ви хочете максимально якісні кадри, краще дослухатися до поради фотографа.
Угадайс
• 04 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
ось якщо буде дощ то взагалі я подумаю про план б в приміщенні якомусь і тоді різниці не буде день це чи вечір
Знаю бакси• 04 апреля 2025
Типа есть золотой час после восхода и перед закатом, но если фотограф профессионал, то и в другое время сможет сделать отличные фото
Анчо Ус• 04 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Не верю я,что модели снимаются исключительно на закате и рассвете
Мир Мир Мир!• 04 апреля 2025
В мене у чоловіка хоббі, любить фотографувати, і він каже що дійсно денне світло дуже інтенсивне, некрасиві тіні і пересвічена буде сама фотографія.
Пліснявілий сир• 04 апреля 2025
Ответ дляАнчо Ус
до чого тут моделі, обладнання для зйомки моделей де виставляється світло в будь яку прогоду і т.д, і фотограф на весілля трошки різний рівень
Пупуговка• 04 апреля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Полтора часа перед закатом называют golden hour и при этом свете действительно получается красивый кадр. Но я връпервые слышу о фотографах, которые назначают съемку исключительно в это время. Особенно, свадебную.
Судя по всему, стоимость 100 фотографий у этой девушки процентов на 20 ниже, чем в среднем по рынку. Поэтому, она не стесняется говорить потенциальному клиенту, что ей лень возиться с тенями и цветопередачей.
Угадайс
• 04 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
коротше фотограф не хоче обробляти фото виходить а просто накласти фільтри і віддати чи як?
помітила що багато фотографів не працюють з додатковим світлом бо не вміють
Зараз все скажу• 04 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Автор, почитайте про це трохи - Вам тут відповідають пані, які ні бельмеса не тямлять в фотографії, вони лише бажають дьоргать ніжкою й волати ’хочуууу!’
Ваш фотограф дійсно хоче створити саме ту атмосферу на фото, щоб вони відповідали настрою, події, мали атмосферність і виглядали як з кінофільму.
Щасливого свята
Почекуха• 04 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Так
Знаю бакси• 04 апреля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Нужно дополнительное оборудование. Мой друг профессиональный фотограф, лет 25 этим занимается
Делает фото в любое время дня
Просто фотографу проще работать в определенное время
Делает фото в любое время дня
Чебураха з перцем• 04 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Не надоело еще? Копипастить чат?
Зараз все скажу• 04 апреля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Мотористка• 04 апреля 2025
Была точно такая же ситуация, расписывались на Кипре. При заходе солнца действительно свет более мягкий и фотки выходят лучше.
Нашла другого фотографа, который знал локации где даже в 12;00 был рассеянный свет.
Почекуха• 04 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Щасливого свята
О, фотограф в чате появился😁.
Угадайс
• 04 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Щасливого свята
дякую)