Завжди недо...• Изменено 04 апреля 2025

Это касается тех, кто массово делает продажи?

Если у меня товар бу, продаж 5 за год. Я в зоне риска??
Лучше продавать самовывозом? Наличкой?
Фоточки нема• 04 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
за що? За задоволення жити під чутким керівництвом тих, кого самі ж і вибрали.
’бачили очі,що купували.. їжте...
Ага... як там, ’зробимо їх ще раз!’ Зеееее.....ббббееене....
Фоточки нема• 04 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Давно
Воно й видно, що мУльйонерша
Все і одразу• 04 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Воно й видно, що мУльйонерша
Ну хоч подивитесь і вже вам легше
Сусідка зверху• 04 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
А згадайте, які тут були від потомків шарікова радісні пости з цього приводу...
а тепер плачуться,що ціни виросли... хоча попереджували, всі податки автоматом добавляться до цін. також до ціни добавились витрати на буха та можливі штрафи, ну і ВЗ...
Ms. Сама прямота• 04 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Получается три раза должна словить налоговая? Покупателем должен быть налоговик? Правильно? Как они проверят что было три покупки по другому?
ні, 3 рази Ви отримаєте наложку від НП/УП або 3 олх-доставки, і все. Ви злосний ухилянт від порадків.
автор Завжди недо... • 05 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
до речі, Ви реально можете подавати декларацію ПДФО раз на рік, так що не партеся, якщо прийде податкова, декларація подається за минулий рік аж, тож в цьому продаєте, а звітуєте тільки в наступному, а там або ішак або падишах, треба просто знати свої права та обов´язки
Подавати декларацію на 400 грн? Ось таку суму я «заробила»…
Гомосноб• 05 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
так я на ФОП приймаю))) причому саме на рахунок, не на карту
А де продаєте? Бо на ОЛХ бизнес-аккаунта для продаж дорого виходить, а при приватних продажах не можна ввести карту ФОП (там інше кодування їде), а тим паче - рахунок.

В мене просто теж ФОП з продажами на Розетці, ПРОМі, Білгі.
Там я продаю новий одяг, закуплений для бізнесу.
А на ОЛХ - свій б/у.
Астановитесь• 06 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Только в польше почему-то можно продавать новые вещи на сумму 150 тыс злотых в год (1,6 млн грн), либо б/у дольше 6 месяцев во владении безлимитно, сколько влезет
автор Завжди недо... • 06 апреля 2025
Ответ дляАстановитесь
фото
У нас такого нет…(((
Злюсь до кипіння• 07 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
ну от шо ви навели всі зараз кіпіш? закону ще нема, є тільки проект! якщо то лайно приймуть, народ буде бунтувати, он про НГУ не прийняли, й це не приймуть, заспокойтеся

хотіли мита на посилки зробити з будь-якою ціною, потім порахували, що дешевше буде не чіпати посилки вартістю до 150 євро ніж займатися оподаткуванням

з продажами буде щось подібне
Який проект закону?
Цей бум пов´язаний із тим, що в нових чеках від 01.03. є інформація про суми післяплат. Скільки і отримувача коштів.