Я на хвилинку• 04 апреля в 18:38

Не хочу жити до старості.

Дивлюся на старих безпорадних, мало того що дискомфорт собі створюють та й ще близьким. Добре коли ти ще рухливий і з головою дружиш, а купа деменцій або лежачі жах просто.
Вже думала якщо що, щоб близьким не надоїдати коли мало що,то випити снодійних заснув та й все. Але аби при розумі.
Так жахливо старіти, просто не можу, боюся стану старості🥺
dulenok• 04 апреля в 18:40
Ну сейчас в Украине у вас масса вариантов не доживать до нее….
Лепетун• 04 апреля в 18:41
Это неизбежно , автор.

Мало родиться и прожить жить - еще и умереть хочется спокойно. Жизнь боль
Скокмоно - стокнуно• 04 апреля в 18:42
Можно не ждать, отдать органы и того…
Угги_в_горошек• 04 апреля в 18:42
Не живите. Вас никто не заставит.
Определите для себя сколько вы хотите прожить и как хотите закончить свою жизнь.
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:42
Ответ дляdulenok
Я в спокійному регіоні, але завжли можна не дожити. Я про те якщо дожити.
Лепетун• 04 апреля в 18:42
А сколько от онкологий разных лечатся и мучаются… и необязательно в глубокой старости… всё рулетка Жизни
Барабасиха• 04 апреля в 18:42
Дивіться на старих активних і налаштовуйтеся на позитив
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:43
Ответ дляУгги_в_горошек
Не живите. Вас никто не заставит.
Я про це часто думаю, я навіть коли дитиною була задумувалась над словами тих хто казав як пощастило, що ми народились в маємо життя, завжди думала ну не родились то і не знали про це було б простіше.
курасаны• 04 апреля в 18:44
Пока доживете до старрсти купите себе робота андроида на все руки мастера: и собеседник и медик и т д.
Оце так цабе• 04 апреля в 18:44
Ок. Не живите. Можете застрелиться)
Скокмоно - стокнуно• 04 апреля в 18:44
А че морд налепили? Автор с головой того, а я вы людям алекватным лепите! Тролина!
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:44
Ответ дляБарабасиха
В мене ще в сімʼї всі довгожителі по двох батьках. Дід 96 років баби по 90.
Лепетун• 04 апреля в 18:44
Ответ дляБарабасиха
У меня бабушка в свои 80-90 лет сама новые молитвы учила .. чтоб голова работала. Честное слово!

На бога надейся а сам не прошай. Как говорится
Оце так цабе• 04 апреля в 18:45
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Если выпилится, легче будет
Угги_в_горошек• 04 апреля в 18:45
Ответ дляЯ на хвилинку
Ваша жизнь в ваших руках
Барабасиха• 04 апреля в 18:45
Ответ дляЛепетун

Моя теж у 88 має пам´ять кращу , ніж я інколи, багато читає, вчить іноземну
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:45
Ответ дляОце так цабе
Ок. Не живите. Можете застрелиться)
Я ще не стара. І сина молодшого треба вивчити, це буде безвідповідально.
Барабасиха• 04 апреля в 18:46
Ответ дляЯ на хвилинку
Це класно
Лепетун• 04 апреля в 18:46
Ответ дляБарабасиха
Молодчина вона! А зарядку також робить?
Барабасиха• 04 апреля в 18:46
Ответ дляЛепетун
Молодчина вона! А зарядку також робить?
Багато гуляє , декілька кілометрів на день
Лепетун• 04 апреля в 18:46
Ответ дляБарабасиха
👏👏👏
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:46
Ответ дляБарабасиха
Це класно
Це жахливо, бо я не хочу довго жити. Я не бачу сенсу в цих дряблих і безпомічних тілах
Оце так цабе• 04 апреля в 18:47
Ответ дляЯ на хвилинку
Так вы вроде жить не хотите. Всё? Отказ? классика! Кто больше всех мурчит про суицид - дольше всех живет
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:47
Ответ дляОце так цабе
почитайте краще тему, не хочу коли стара
Оце так цабе• 04 апреля в 18:48
Ответ дляЯ на хвилинку
Та вы шо
Лепетун• 04 апреля в 18:48
Ответ дляЯ на хвилинку
Уныние это грех . По религии

Нестарая здоровая жіночка - а столько пессимизма. Может у вас депрессия?
Дайте подуться• 04 апреля в 18:48
завещание только напишите!
Скокмоно - стокнуно• 04 апреля в 18:48
Ответ дляОце так цабе
Если выпилится, легче будет
Нам конечно, вопросов дебильных не будет!
автор Я на хвилинку • 04 апреля в 18:48
Ответ дляЛепетун
Уныние это грех . По религии

Релігія придумана щоб залякувати людей.
Барабасиха• 04 апреля в 18:49
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну ніхто не примушує, справа ваша