Белая котичка• 04 апреля 2025

Чоловік військовий вживає алкоголь

Дівчатка, допоможіть, будь ласка, питання наступного характеру: чоловік після фронту сильно вживає алкоголь та мішає їх з психотропними речовинами, можливо є якісь реабілітаційні центри, які виводять з цього стану
автор Белая котичка • 04 апреля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Моєму чоловіку після поранення і лікарні дали аж 4 дні відпустки. Тому дивно, що вашому є коли в запої йти
Ну якщо після вогнепального осколкового поранення обох нижніх кінцівок, переломом пʼяткової кістки, перелому ліктьової кістки, проникаючого поранення грудної клітини з ушкодженням лівої легені, і це ще не весь перелік поранень, давати 4 дні відпустки, то це що роботи, а не люди? Тому дивуйтеся краще у вашій ситуації, що після поранення дали 4 дні відпустки.
автор Белая котичка • 04 апреля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Це ясно. Але автор пише, що він у відпустках постійно пʼє. Мені просто стало цікаво, скільки ж у нього тих відпусток…
Якщо краще прочитати, то написано, що було три поранення і відповідно - 3 відпустки, і це не за один рік.
Вишнёвая Леди• 04 апреля 2025
Лірика- це препарат наркотичної дії, має сильний механізм привикання, а ще плюс з алкоголем, то це суміш жахлива. По суті в нього нарко+алко залежності...
Якщо він сам хоче стати нормальною людиною, то допоможете, в іншому випадку - марна трата часу і нервів своїх ((
Оновлена версія• 04 апреля 2025
Ответ дляБелая котичка
Так, було декілька контузій, три тяжких поранення, він лежав в реабілітаційному центрі, але там більше по контузіям , то там йому прописали лірику, яку він мішає з алкоголем
Мені коли брат розповідав що бачив там, я б теж напивалась.
По темі не знаю. З братом працював психолог після виходу з котла ще в АТО, в якому з 60 вижило 11 і це все на очах.
До сих пір інколи п´є.