Чемодан-Вокзал-Майами• 05 апреля 2025

Кто не спит. И лежит и думает. О чём?

Я , о том, как время бежит , сколько пролетело. За 48 уже. СССР, гкчп, пандемия , самое страшное- война. А мысли всегда, что это черновик, вот потом заживём.
Просто, делюсь грустными мыслями. А Вы как, кто что делает и думает сейчас?
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Я все розумію, але мої діти також дуже хочуть додому.. час покаже.
Про дітей ще більше дивно. Це ж ви їх так налаштовуєте , їм від такого очікування лише гірше
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Як ви собі уявляєте кудись повертатися через багато років? Це вже ніяк не буде домом, просто новий стрес через переїзд
Ви така дивна, щей переконуєте когось. Що значить: кудись повертатись?
Головний кошак• 05 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Мы тоже рядом живём, просто жуть,
не могу прийти в себя 😥
Мы в Германии, я уже хорошо говорю, сделала оценку диплома, предлагают работу (офис).
Сижу на собеседовании, а мои мысли, что я скоро вернусь домой и продолжу работать там, не могу поверить что это уже четвертый год продолжается.
Подскажите пожалуйста, Вы нашли жилье или живёте в отеле/общежитии/семье?
Если сейчас выехать, есть шанс выучить язык до марта 2026?
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Через роки життя та інтереси змінюються
ТаПрямТам• 05 апреля 2025
Голова болит. Думаю, за что мне это.
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Через роки життя та інтереси змінюються
Які інтесеси? Інтерес вернутися додому? Можливо у вас просто дому ніколи не було🤷‍♀️
Мовчу, але хочу• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ви за 3 роки ще вважаєте, що дім в Україні? Все таки багато часу пройшло
Я приїжджаю періодично і розумію, що ніби знайоме все, але вже не рідне, не дім.
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Було декілька, я ж не жила постійно в одному місті
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А ну от. Може ви просто не будували і не планували своє життя, де прибились там і жили, не прийняли для себе: от це моє місто, я його люблю, тут будую дім, роботу бізнес, народжую дітей.
Украиночка• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А вы правы,у тех кого не было денег,домов,квартир,им намного легче,они сели и уехали ,их домой не тянет
Гола з конопель• 05 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Это фильм Менталист? Где посмотреть?
Старый сериал. На Прайм видео
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Будувала останній будинок з нуля, але через війну більше не хотіла там жити
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Тоді мені дуже дивно все що ви пишете 🤷‍♀️
Гола з конопель• 05 апреля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Куда, в какую сторону поехали? Выучили язык? Нашли работу?
Мексика. Язык учу. Работать не хочу )
Баба на горошині• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы в США? Планируете в Украину возвращаться? Есть куда? У меня родственники не хотят возвращаться в Украину, в принципе и не особо есть куда, и материально они здесь не потянут жизнь украинскую.
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто для мене дім це не про стіни, а загальна обстановка, інтереси
Гола з конопель• 05 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
О, и мне почти 50)) если точнее, без одного дня))
Мне ещё несколько месяцев ))
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Так, плануємо, чоловік взагалі слухати не хоче щоб жити десь крім України. Я в принципі за, але щоразу після наших новин мені важко налаштовуватися щоб хоч якийсь початок кінця тому всьому побачити.
ПешитеБесАшипок• 05 апреля 2025
Думала в 6 утра встать и начать убирать, а встала только сейчас
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ну от, правильно все пишете- загальна обстановка інтереси, для мене дивно наприклад постійно знаходити спільні інтереси з новими людьми і взагалі не цікаво.
Баба на горошині• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы из Киева наверное.
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Вы из Киева наверное.
Ні
Маю декілька думок• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Люди навколо теж змінюються
Мовчу, але хочу• 05 апреля 2025
Ответ дляУкраиночка
Помиляєтесь. В Україні і дім, і квартири, але дім там діти, чоловік та рідні. Заходжу в свій заміський будинок і розумію, що ніколи більше там не будуть бігати діти, ніхто не буде відпочивати, грати в ігри, готувати на природі. І це просто стіни, і залишилась тільки спогади. І саме місто вже змінилось.
Вилосипедниця• 05 апреля 2025
Ответ дляУкраиночка
Просто у каждого свои приоритеты
Гола з конопель• 05 апреля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Вы из Киева наверное.
Я с Киева. Возвращаться не планирую. Хотя поначалу думала, шо как зєлєнь сольют, вернусь. Передумала
Намакушка• 05 апреля 2025
Сиджу і думаю які у нас нищі духовно. Зараз усі накинутися, але. Усі ввійшли реально в роль, підігрують певній групі людей, але насправді так, час біжить, люди помирають, безповоротно, діти - це майбутнє нації, можливо серед них був би хтось великий учений, але ніхто не хоче почути крики деяких людей. Війна продовжується, ми читаємо форбс, де ми перші і найкращі, усі сміються і аплодують стоя, кричучи які ми молодці, тільки у списку моральності перші ззаді.
Дожили до того, що президент уже матюкається як справжній дипломат, усі далі озабочені, сміються, нищать державу, нищать людей, правоохоронці реальним переслідуванням людей займаються і ніхто, ні одна душа не скаже, що треба щось міняти у самій системі, бо вже не витримує сама природа. Деградація така, що усі слухають гадалок, чекають першого сонечка, але перше сонечко проходить знову і знову, уже магнолії зацвіли, літо практично встає, а війна триває. Народ реально не роздупляжься, що їх годують завтрашнім днем, війну затягують просто щоб набити кишені, бо це дуже вигідно для усіх чиновників.
Завжди крайніх шукали, спочатку була армія, потім мова, потім церква, уже всі під каблуком влади і всерівно війна триває!!! Так чому ж??))) можливо до влади або тих, хто біля влади треба задавати питання?? Можливо проблема у таких як Шабунін??
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Люди навколо теж змінюються
Та змінюються, просто для мене дуже і дуже дивно те чому ви дивуєтесь, от і все.
Доя вас дивно чому люди вертатись зібрались. Ми всі різні.
LediBlac• 05 апреля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Я кстати тоже про деток думаю ,,проснулась только от гула самолётов, думала ракеты уже летят( Ну вот и думаю как так, что во время тревоги никто никуда не убежал, даже в подъезд заскочить, и почему на четвёртом году войны столько детей там много, это прифронтовой город, и должны детей в первую очередь вывозить. Я бы не смогла жить спокойно, если мои дети были в опасности каждый день, я в пригороде, и то как тревога гудит меня уже труханит, сразу в тг смотрю что куда летит.
Там время от начала тревоги до прилёта было пару минут🥴
Намакушка• 05 апреля 2025
Ответ дляLediBlac
А Шабунін сидить і в макдональзі п´є каву, нікуди не спішить))))))) йому на голову ракета не впаде))