Fashion_besties• 05 апреля в 08:31

❗️Окупанти активно готуються до наступу на Україну, – ЦПД

Зараз на низці напрямків триває розвідка боєм. Перші посилені атаки агресор планує робити вже у квітні.

Головний ривок з більшою інтенсивністю піхотних штурмів на позиціях рф планує на травень.

Мандарин Медіа 🇺🇦
Касабланка8888• 05 апреля в 08:43
Ответ дляФрау Донна Роза
А наш во владу с какими обицянками пришел? Устали ат вайны, нада дагаваривацца, кровавый по не дагаварился, выберем артиста
Я не виправдовую нашу владу. Більше того, фізично не змогла взяти участі у виборах 2019.
SantaMonika• 05 апреля в 08:43
Ні до чого вони не домовились і не домовляться. Не чекайте швидкого миру. Війна буде тривати. Не вірте нікому !
Не чекайте не від кого допомоги. За себе, і свою сімʼю беріть відповідальність
Як доросла і зріла людина. Робіть все можливе, щоб зберегти своє життя і своїх дітей. Ні на кого не надійтесь
nennsi• 05 апреля в 08:44
Ответ дляФрау Донна Роза
разве наш отправляет людей убивать детей во владивостоке?
Касабланка8888• 05 апреля в 08:44
Ответ дляSantaMonika
Теж так думаю.
nennsi• 05 апреля в 08:44
Ответ дляSantaMonika
так и делаем .живем.помогаем армии.
Фрау Донна Роза• 05 апреля в 08:45
Ответ дляnennsi
Меня дети владивостока не так волнуют, как вас, маня
И дети таганрога тоже пофиг
Nathalie27• 05 апреля в 08:45
Облиште Ваші кривляння.

Це Ви побачили вчора бажання домовлятися від росіян?
автор Fashion_besties • 05 апреля в 08:45
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
nennsi• 05 апреля в 08:45
Ответ дляФрау Донна Роза
И дети таганрога тоже пофиг
Удалено администрацией...
КокоСина• 05 апреля в 08:46
Ответ дляFashion_besties
Звісно, що винні багато сторін - ті, що вбивають українців, ті що підливають масло в огонь конфлікту. І так само винен той, хто кинув країну під потяг, поставив у повну залежність від інших країн.
Не проявив навіть зачатків дипломатії і здравого глузду.
Всі ці сторони зацікавлені у тому що відбувається.
Окрім простих українців
Тобто якщо в парку на вас нападе маньяк, буде гвалтувати і вбивати , то в цьому також будете винні ви, ті хто насадив дерев з кущами, таксист який привіз маньяка в те місце, і людина в честь якої назвали той парк, так же?
Tori1602• 05 апреля в 08:46
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Nathalie27• 05 апреля в 08:46
Ответ дляFashion_besties
Окрім простих українців
Які у Вас є варіанти вирішення проблеми на сьогоднішній день?
nennsi• 05 апреля в 08:46
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
вы хотите Бучу в каждом дворе?
Kapitoshka7• 05 апреля в 08:46
Ответ дляКасабланка8888
Це зараз така у нас позиція. Влітку не можна було такого писати і казати. Тут мене обзивали та проклинали, коли писала за перемовини.
Вчора в нашому місті загинули дітки та дорослі, був жахливий наліт шахів, але ж ті, хто проти перемов в омериках та німеччинах. Їм по цимбалах.

Слава Україні! З ким домовлятися? Із-за порєбриком чи з нашим? Уже не знаєш перед ким кланятись. Скажіть з ким низько кланятись???
nennsi• 05 апреля в 08:47
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Фрау Донна Роза• 05 апреля в 08:47
Ответ дляКокоСина
Трамп во всем виноват теперь
Kapitoshka7• 05 апреля в 08:47
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну так он же президент мира. При нем все войны заканчиваются. За 24 часа. Он жаждет мира, сильно об украинцах переживает. И путин жаждет. А Зеленский нет. На Трампа одна надежда. Он все решит.
Он президент ’мира’, а Шабунін - президент війни)))
Nathalie27• 05 апреля в 08:48
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Ну не перегинайте. Хочете подискутувати - робіть це аргументовано і без хамства.
Olvia1987• 05 апреля в 08:48
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Ой,автор, ваш глас вопиющего в пустыне тут не услышат.
автор Fashion_besties • 05 апреля в 08:50
Ответ дляNathalie27
Удалено администрацией...
Tori1602• 05 апреля в 08:50
Ответ дляNathalie27
Та ви що, вчора у нас в місті вбили 9 дітей, цього мало? Чи ви вважаєте риторику цієї курки достойної для дискусії?
автор Fashion_besties • 05 апреля в 08:51
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Olvia1987• 05 апреля в 08:51
Ответ дляTori1602
Ваши слова фальш и театр.Как и вчерашняя тема на 18ти страницах.Театральные заламывания рук,проклятия бесполезные.Не верю.
Nathalie27• 05 апреля в 08:52
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
В даний момент цього варіанту нема. По ньому нема жодних пропозицій і обговорень. А обстріли є.
автор Fashion_besties • 05 апреля в 08:52
Ответ дляOlvia1987
Це ботви хтось нагнав.
Вони використовують трагедію для підсилення войовничого духу українців щоб йшли до тцк добровільно
Тетя Фрося• 05 апреля в 08:52
Все равно нас ни о чем не спросят, и все договорённости или договорняки, уж не знаю, пройдут без нас, что б тут ни писали. Я имею в виду простых людей. Можете конечно сраться и банить друг друга дальше. Смысл от этого?
Tori1602• 05 апреля в 08:52
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Annalise• 05 апреля в 08:53
Ну естественно нельзя договариваться и идти на уступки, надо дождаться, когда и без переговоров у нас еще большие оттяпают, а что не оттяпают - разрушат.
Трагедия в КР очень наглядно показывает, что будет, если и дальше строить из себя незламных. Каждый должен задуматься о том, что в следующий раз могут пострадать его близкие - и какой тогда будет его взгляд на ’никаких уступок’
Виктория-1980• 05 апреля в 08:54
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Автор, я то после окупации и в Германии, так что мне уже все равно (город мой уже не будет Украиной никогда), и честно говоря такие как я в этом вопросе права голоса не должны иметь, как впрочем и запад Украины. А вот спросите у одесситок, жителей Запорожья, Херсона , Днепра и Харькова. Согласны они отдать свои города раше в обмен на мир. Вот это будет чесно. Потому что нужно знать какой ценой будет этот мир. Я не про бурятов и чечечен который пачками убивать будут,- я такому не верю. А про жизнь под россией назавжди.
Tori1602• 05 апреля в 08:54
Ответ дляFashion_besties
Це ботви хтось нагнав.
Ботви, а може нацистів? Де ти живеш?