Fashion_besties• 05 апреля в 08:31

❗️Окупанти активно готуються до наступу на Україну, – ЦПД

Зараз на низці напрямків триває розвідка боєм. Перші посилені атаки агресор планує робити вже у квітні.

Головний ривок з більшою інтенсивністю піхотних штурмів на позиціях рф планує на травень.

Мандарин Медіа 🇺🇦
Nathalie27• 05 апреля в 08:55
Ответ дляTori1602
Та ви що, вчора у нас в місті вбили 9 дітей, цього мало? Чи ви вважаєте риторику цієї курки достойної для дискусії?
Мені цікаво, якими аргументами керуються люди, які вважають, що домовитись буде легко і що це залежить від нас
автор Fashion_besties • 05 апреля в 08:55
Ответ дляВиктория-1980
Автор, я то после окупации и в Германии, так что мне уже все равно (город мой уже не будет Украиной никогда), и честно говоря такие как я в этом вопросе права голоса не должны иметь, как впрочем и запад Украины. А вот спросите у одесситок, жителей Запорожья, Херсона , Днепра и Харькова. Согласны они отдать свои города раше в обмен на мир. Вот это будет чесно. Потому что нужно знать какой ценой будет этот мир. Я не про бурятов и чечечен который пачками убивать будут,- я такому не верю. А про жизнь под россией назавжди.
Какая разница кто с чем согласен.
Ну предположим откуда-то возьмутся ресурсы и начнут украинцы отвоевывать оккупированные города. И разрушат их вхлам и погибнут еже сотни тысяч. Это лучше?
Coffee is Love• 05 апреля в 08:56
А що, в Україні хтось був проти перемовин? Невже ви?
Olvia1987• 05 апреля в 08:56
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Annalise• 05 апреля в 09:01
Удалено администрацией...
Olvia1987• 05 апреля в 09:02
Ответ дляCoffee is Love
Президент Украины ещё в 2022 году ввёл в действие решение СНБО о запрете переговоров с Путиным.Это факт.Все остальное балабольство.
Annalise• 05 апреля в 09:04
Ответ дляFashion_besties
Це ботви хтось нагнав.
Вони використовують трагедію для підсилення войовничого духу українців щоб йшли до тцк добровільно
Такие приемы уже ни на кого не сработают, мужики уже уяснили, что лучше остаться живым отцом своему ребенку, чем погибнуть за чужого
SantaMonika• 05 апреля в 09:05
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Все так і є. Росіяни зараз в такій позиції, що їх нагнути неможливо
Ми слабкі і кожен день ще слабкіші
Втрачаємо людей, дітей
Ніхто нас рятувати не буде. Завжди світ на боці сильного
mymoly• 05 апреля в 09:08
Ответ дляФрау Донна Роза
А смарагдовый о чем договаривался?
Хорошо что есть козел отпущения - трамп. Главное зе ни в чем не виноват
Coffee is Love• 05 апреля в 09:10
Ответ дляOlvia1987
Балабольство це даний пост, тому що такого закона не існує)
Є наказ на заборону перемовин без особистого контроля президента України, який жодним чином не забороняє проведення перемовин в принципі.
Leeka• 05 апреля в 09:11
Ответ дляNathalie27
Підтримую. Мені взагалі цікаві, ті, хто кричать, що ми зараз не домовляємося.
Цікаво, як вони це бачать. От , що потрібно зробити Україні за їх думкою. Ніби це ми почали війну, і не хочемо зупинитися. Невже не зрозуміло, що іншим перемовини потрібні тільки на папері
kanuka• 05 апреля в 09:13
Украинцам нужно готовиться к сценарию Израиля я так поняла, но там на каждом углу, доме, квартире есть бункеры, укрытие, в Украине почему-то не делают такого. И пво там по другому сбивают, не над жилыми домами. И мужчины там свободно могут передвигаться везде, даже заграницу уехать, поэтому Украине нужно открыть границы, и воевать дальше, иначе это концлагерь какой-то а не демократичная страна.
Kapitoshka7• 05 апреля в 09:16
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
tala-li• 05 апреля в 09:16
Ответ дляКокоСина
Так зелень же за домовленості
Це хуйло не хоче і каже що йому немає з ким домовлятися, бо зе типа не легітимний
стефанчук легітимний
Valentina shop2020• 05 апреля в 09:17
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Не делайте никому зла,не желайте,задумайтесь,покайтесь....
SantaMonika• 05 апреля в 09:17
Ответ дляkanuka
Ви ще забули, що воюють там солдати до 35 років, і не безсрочно, а з чіткими термінами служби абсолютно без вийнятку на фінансовий чи соціальний статус
В нас це неможливо
nennsi• 05 апреля в 09:17
Ответ дляkanuka
Россиянам нужно готовиться к сценарию Израиля,часть россии будет постоянно под обстрелами,никаких укрытий путин не сделает и не защитит как суджу.русских мужиков и дальше в стране -концлагере будут гребсти на эсвэо и демобилизации им не видать
Kapitoshka7• 05 апреля в 09:18
Ответ дляtala-li
стефанчук легітимний
nennsi• 05 апреля в 09:18
Ответ дляSantaMonika
В нас це неможливо
ну так на россии насильственная могилизация без права демобилизации.бабье бастует.
Olvia1987• 05 апреля в 09:19
Ответ дляCoffee is Love
Ну и как президент Украины контролирует Трампа?
SantaMonika• 05 апреля в 09:19
Ответ дляnennsi
Не пишіть мені нічого
Olga_72• 05 апреля в 09:19
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Ви з Москви? Бо жоден Українець вас зараз е зрозуміє.
Pole• 05 апреля в 09:20
Ответ дляFashion_besties
Звісно, що винні багато сторін - ті, що вбивають українців, ті що підливають масло в огонь конфлікту. І так само винен той, хто кинув країну під потяг, поставив у повну залежність від інших країн.
Не проявив навіть зачатків дипломатії і здравого глузду.
Всі ці сторони зацікавлені у тому що відбувається.
Окрім простих українців
То про які переговори мова? Про який мир? Якщо він нікому не вигідний, крім нас, простих українців... А нас за стіл переговорів не саджають, за нас там інші виступають. Все, коло замкнулося.
Tori1602• 05 апреля в 09:20
Ответ дляValentina shop2020
Навчиться фільтрувати. Авторіца постійно пропихує тут кацапську риторику. Якщо вам це норм, то можете каятися і не бажати їй поганого.
Я маю ненависть до таких істот і вона об´єктивна.
Kapitoshka7• 05 апреля в 09:20
Ответ дляnennsi
Та хто тих баб слухає, царЪ все рішає! Царъ сказав за Ніколая, за свободу до останнього. Треба нові святі, бо Матроні не довіряють!
kanuka• 05 апреля в 09:21
Ответ дляNathalie27
Удалено администрацией...
tala-li• 05 апреля в 09:21
Ответ дляKapitoshka7
https://youtu.be/qO84An0KcKU?si=j6eo80OTqdDzXHNS
Вова Гейзер - соліст, співає віддамо (хто?) все за поля і степи нашу Україну
Finetouch• 05 апреля в 09:22
Смысл постоянно об этом говорить тут, ругаться, если от нас простых граждан ничего не зависит?
Манула• 05 апреля в 09:22
А що там трампи, маскі, рубіо, келлоги, уолтси та інші поціновувач уzького фашистського миру прокоментували вбивства роzzіянами українських дітей чи це не про гроші і їх не бентежить?
Coffee is Love• 05 апреля в 09:24
Ответ дляOlvia1987
Я розумію що вам би хотілося щоб Україна якомога швидше стала частиної Російської Дегенерації, але як бачите - ні, не стала.

То ще дурнуваті питання будуть?