Зараз на низці напрямків триває розвідка боєм. Перші посилені атаки агресор планує робити вже у квітні.
Головний ривок з більшою інтенсивністю піхотних штурмів на позиціях рф планує на травень.
Мандарин Медіа 🇺🇦
Olga Zelenyak• 05 апреля 2025
Нашим высоко айкюшным уже и Марко Рубио чем то не угодил. Эх, не пускают таких розумах в дипломатические круги. Они бы там сразу все порешали. А так нет доступа простым людям, прозябают на советчице
ЗдохниПуйло• 05 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Це якась максимально дивна, примітивна, маніпулятивна інтерпретація мною написаного.
Чужі ,сини, чоловіки, жінки малі діти повинні гинути далі, бо вам хочеться кордонів 91-го і якоїсь міфічної Незалежності?
І чому ви зводите акцент на мене, більшість людей хоче завершення цього жаху, а не гинути під яскраві гасла.
Чужі сини, діти мають жити під кацапщиною, бо тут живуть її прибічники, які мріють через пару років відправити на нову війну своїх синів, заради пуйла, коли йому приспічить знову заволодіти чужою державою. Всі хочуть завершення війни, абсолютно.
tanysha777• 05 апреля 2025
Боже, дай цим людям розуму!
Хоч трохи розуму, бо мудрості вже наїлись
Зжалься над багатостраждальною Україною
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляАлекса43
Нажаль не тільки закордоном.Дуже багато в Украіні сволочей,хто против перемирия
Покажіть бодай одну таку наволоч