Хочу заготовоти на Паску зарання домашню ковбасу, бо не буде потім такої можливості. Хочу зарання ще свекрусі і мамі завезти.
Коли начинить чи треба її зразу відварювать,а потім морозить? Чи відварювать краще перед готовкою?
olechka_uli• 05 апреля в 11:11
Мне сырая больше нравится, просто жарю ее на сковородке с добавлением воды, не размораживаю , проваренная колбаса как будто теряет вкус, ну это мое мнение