Ушла и Пришла• 05 апреля 2025

Бідосі серед нас.

Скільки не дай грошей, всеодно скаже; маааалооо, чи це менталітет в нас такий?!
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я б і одна не прожила на 100 тис. Для вас секрет, що люди, які звикли до певного рівня життя дуже важко переживають бідність?
Удалено администрацией...
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Мой муж, чтобы зарабатывать сейчас получает четвёртое образование! В 53 года
Боже бережи царя!!!
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Це секрет для багатьох....
Доктор Варвар• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Судя по этой теме -да
Я в дитинстві виросла у хаті з саманими стінами в сім´ї алкоголіків. І можу зі впевненістю сказати, людині скільки не дай - все буде мало.
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Повторюсь ,у каждой семьи свои потребности ! Кому то достаточно питаться куриными шеями ,а другие покупают дорогую говядину
Кто то ходит в гос больницы ,другие в частные
Кто то не ходит к стоматологу-потому что дорого и нет денег ,другие делают и чистки ,ставят брекеты
Можно продолжать и дальше сравнение ,чтоб показать,что потребности и расходы разные у людей
Ну да, а кому то на Монако не хватает и это значит, что на эту сумму не прожить?)

И да, при 90 т на 3 хватает на частную медицину, говядину и т.д.
Доктор Варвар• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Удалено администрацией...
У моєму дитинстві ви якраз і були куркулем я впевнена. Бо я виросла у такій бідності, що ви і уявити не можете.

Чоловіка у мене немає якщо що. Все чого я досягла - своїми руками.
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Ну я зарабатываю больше, но это не значит, что среднестатистической семье не хватит на нормальную жизнь 90 т.
Кому то хватит ,кому то нет ! Повторюсь вам очередной раз -потребности разные !
Сколько угодно можете ставить
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Правильно, є челядь, холопи, а є господарі челяді.)))
Бандитка Сью• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А у мене є знайомий, який усі екзамени купив коли вчився, школу екстернатом закінчив, теж за гроші, після школи за гроші коледж - все купив, потім інститут - теж все купив і тепер шикує і всі йому хлопають в ладоні який хлопчик молодець, праведник і аналогічна ситуація усіх у його сім´ї, усі все купили, школи, дипломи і ТД і норм шикують і поіпали вони вчитися як всі, здавати екзамени, у них усе поза межами правил, усе і завжди, і всі кажуть, що так правильно. Ну...
Ну він же зміг чогось досягти, якщо живе добре. Не зовсім же тупий? Диплом я теж можу купити, але розумнішою від цього не стану. Тут треба хватка
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А есть глупые,которые пишут хрень на форуме
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Чем больше доход -тем больше расходы
Наполеон Бонапарт• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
А ви вважаєие що 90 тис це до фіга?((
Ну для меня это вообще космос
Наша семья из трёх человек живёт +-на 40000
Я тут с краю постою• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Це ваше суб´єктивне оцінювання невідомих вам сімей.
І відомих також. Чули колись про групову психотерапію? Там таких бідосей повно. Дуже цікавий досвід спілкування. Особливо з коханками яких хочуть кинути. Дуже гарна розвага.
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар

Та я не знаю сама як я виросла, сама в шоці, такий характер 🤦 і сама не знаю від чого..
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів

Расскажите мне ,ага ,как 90 тыс хватит на частную медицину ( когда конкретная проблема ) и говядину
Доктор Варвар• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Чем больше доход -тем больше расходы
От імєнно
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Хватка когось за причандали
Бандитка Сью• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Хватка когось за причандали
Не робіть цього
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Не робіть цього
Надо федя, надо! И будет вам счастье!
Это может быть не только мужчина, может начальник, как ранее девушка писала как она ИВО😂, могут быть родители, кто угодно, лишь бы помогло...
Зажуженная Жужжа• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Удалено администрацией...
Тобто гинуть не через те, що є кончений ворог, який хоче вбити всіх?
Доктор Варвар• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
То у людей заздрість відключає весь мозок. Думають що якісь нещасні десять тисяч доларів в місяць - несусвітє багацтво. Я уже не кажу за 90 тис грн.
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Да, конченый ворог) во всем виноват, вы правы как никогда!
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
зараз буде пекло...
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
В нашей семье период ,когда на медицину уходят не малые суммы и впереди операция тыс на 250-300
Сын готовится к поступлению ,его подготовка к НМТ ,языковые курсы -около 10 тыс в месяц
И мне тут рассказывают ,что все ,кто имеет доход 90 тыс жируют
Иди@ты ,честное слово !
Пасхальний тролік• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А что, виноваты те, кто нормально зарабатывает?
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Сколько угодно можете ставить
Базовые потребности у среднестатистической семьи одинаковые, потому хватит всем)
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Иди@ты ,честное слово !
Удалено администрацией...
Пасхальний тролік• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Мне не хватит 90 к на базовые потребности.
автор Ушла и Пришла • 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
💯
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Одни сутки в средненькой частной клинике на стационаре - 10 000).