Ушла и Пришла• 05 апреля 2025

Бідосі серед нас.

Скільки не дай грошей, всеодно скаже; маааалооо, чи це менталітет в нас такий?!
Хочу барабульки• 05 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Мы киевляни, мой приносит 30-40 тыс грн, чаще 30тыс. Я не работаю
И вам не хочется работать?
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
В мене не має проблем. Я не оцінюю чужі гаманці. А ви така зла, чому?
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Ну прожить то на 90 т точно можно, при том, достаточно комфортно.
Так считаете вы ,но автор того поста считает иначе . Повторюсь -мы не знаем расходы семьи .
сою не люблю• 05 апреля 2025
А что не так?
Люди привыкли к определённому образу жизни.
У нас с мужем сейчас 90 тыс всего - это его и моя зарплата. И далеко не всегда у нас получается хоть что-то из этой суммы отложить. При этом мы живём очень скромно и экономно.
Кукарикуууууу• 05 апреля 2025
У нас на двох плюс-мінус скільки, як вказано на скріні. Двоє дорослих та кіт, оренда житла і власне авто. Коли цих коштів не було- я вважала це мрією, коли вони є, я розумію, що власне особисто нам цієї суми вистачає жити комфортно. На курорти вже не вистачає.
Кили и Манджаро• 05 апреля 2025
Люди живут в отрыве от реальности и уже со своим пафосом перегибают)
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Моя дитина їсть кульки такі, вони взагалі-то молоком заливаються, але вона їх виклала щоб порахувати. Ці кульки як люди, такі ж різні і за формою бувають викривлені, і за кольором різних відтінків.
Скільки нашим українцям не дай, комусь завжди буде достатньо, а хтось все життя буде воювати на таксі за 1000 гривень 😂- це як кулька неправильної форми, не схожа на інші, хоч вони і з одного мішка.
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ровняться не надо, но реалии такие и выше головы не прыгнешь
Ми маємо рівно стільки наскільки наважились.
Да, і я знаю, що пів України втратили все ....але багато таких хто зміг почати все з нуля, а не ображати інших. Я про це пишу
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
+100. Може людина половину цього витрчає на здоров´я чи має хворих батьків(((
Червона рута• 05 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Так это не проблемы тех, кто больше зарабатывает. Но хейтят почему-то именно их. Есть экономические законы, есть определения среднего класса и бедности. Почему люди, которые смогли построить карьеру и имеют определенный уровень жизни, выгребают за то, что 80% процентов живут в бедности?
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляЧервона рута
Бо це непорядно
Мамина квіточка• 05 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
🤡🤡🤡
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
цирк .
Апофиозная• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Советчицы не в силах подумать об этом
Просто видят цифру больше ,чем они зарабатывают и все -тут их несет
Вот и под этим постом сейчас начнут за голову хвататься
Бандитка Сью• 05 апреля 2025
Цікаво якось,коли на форумі питають, яке авто купити за тис 15, то всім смішно, і до 50 тис-то і не машина взагалі, а корито. А як зарплатня в 2 тис, як навіть придумати не можуть куди ж скільки грошей витратити?
Справа в тому:скільки у сімʼї залишається після щомісячних витрат. Можливо, там іпотека і навчання дитина-це левова частка витрат
Завжди мало• 05 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
У людей большие расходы значит
Не вижу в этом ничего странного
Ну да ,хватайтесь за головы
90 тыс сейчас действительно не огромная сумма ,чтоб аж тему создать про такой бюджет семейный
Да, это очень не большая сумма
Сколько с ней нужно копить на свое жилье и жить нормально даже с 1 ребенком?
Другой вопрос, что уровень зарплат и жизни в Украине крайне низкий
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Відсортували, як українців. Праві, ліві, хромі, криві, узькі, патріоти, короче у нас вийшла веселка. Як гарно, хоч і з усіх кольорів, якби усі були одної масті, не було б такої різноманітності... У них не тільки колір різний, а і смак, апельсинові, малинові, лимонні... Ну ви зрозуміли..
Меломанка Маланка• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
якраз цинізм в тому, що дві третини народу в країні фіг останній доїдають, а тут ви ’жалієтеся’.
Дуже схоже на те, що Ви так витонченно знущаєтесь над тими, кому меньше повезло по життю.
--
знаєте, доля велииииика жартівниця.... в нашій країні можливо все, щоб тоді вже не пришлося дійсно жалітися.
Дама_из_рекламы• 05 апреля 2025
скажу за себя - база на меня и двоих детей 40-50 впритык
без всяких необдуманных покупок и естественно ресторанов
дамаАмстердама• 05 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
А ви вважаєие що 90 тис це до фіга?((
Люди сами привыкли на минимуме жить
И других туда пытаются затянуть

Это очень грустно
Звожу з розуму• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ясно, значит менталітет, я думала просто унікуми.
Ви можете змінити свій менталітет, це в ваших силах
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
--
Так і є, ви ще не зрозуміли. Це ж дегенерати половина з них. ))) вони думають, що так буде завжди🤣🤣🤣
дамаАмстердама• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Менталитет- жить хорошо?

Открою вам сИкрет- так живут вИзде
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
цирк .
Ну поржіть якщо вам смішно з хвороб
дамаАмстердама• 05 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Нет, жадность и тупость говорить что 2к баксов - это мало.
Вы можете быть сколько угодно богатой и зарабатывающей, но оставаться в адеквате при этом можно.
У олигархов миллиарды - считают ли они при этом, что это норма или понимают, что это просто они богатые и таких очень мало?
Так это и не много
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Для таких людей простіше шукати винних і обзивати тупими((
Виннипуховна• 05 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Менталитет- жить хорошо?

Открою вам сИкрет- так живут вИзде
В Європі такого немає
З понеділка на дієті• 05 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Менталитет- жить хорошо?

Открою вам сИкрет- так живут вИзде
Ні, не віздє. Тільки Україна бігає, просить кредити, а сама на широку ногу шикує з чиновниками у виді за у місяць по мільйону. Це дегенерати. Це ненормально, коли у країні війна, помирають люди, а ти тримаєш адмінресурс. Звичайно, можливо це і треба так, інакше війна б давно уже закінчилась. Усім надоїв би цей цирк, а так усі кроваві грошенята рахують і скачуть боже бережи царя.
Така бойова Я• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ні, не норм, це просто немає совісті і жадібність, про те, в якій країні ми живемо, пенсії, мінімалку і війну-мовчу!!!
Країна складається з нас.
І не повірите, здебільшого ті ж 90 тис.заробляють своїм мозком і часто важкою працею, а не крадуть.
А ті, що обкрадають державу тут на форумі не сидять і прибуток у них з більшою кількістю нулів.
Якщо що, я сама ніщеброд з доходом 15-18 грн. і батьками пенсіонерами з мінімалкою.
Але прекрасно розумію, що 90 тис. це зовсім не захмарна сума і навіть не багате розкішне життя. Так, закрити базові потреби - автомобіль і його утримання, вчасне лікування і можливість піти до приватного лікаря, іноді відпочинок, новий одяг, якісна їжа і при потребі салон краси/перукарня. А якщо є діти, то це взагалі прірва у витратах.
Мені ж на мої 15-18 тис. за умови допомоги батькам залишається вдягатися в секонді (часто в останні дні завозу), шукати акційні пропозиції на їжу і навіть підуставші фрукти/овочі за знижкою. І обирати: сходити в перукарню чи купити собі книгу. Це не життя, існування, але так, ніхто мені не винен, що не вмію заробляти більше.