Ушла и Пришла• 05 апреля 2025
Бідосі серед нас.
Скільки не дай грошей, всеодно скаже; маааалооо, чи це менталітет в нас такий?!
woman Warrior• 05 апреля 2025
Это не у нас, это у вас, если что.
Пытаться обговнять тех, кому чуть лучше, чем вам.
Чего удумали,действительно.Лишили сна и покоя, аж тему создали.
Кракадэ• 05 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
а у тих хто заробляє 15-20 тисяч апендициту не буває, бо нема грошей?
Ну так позичають чи влазять в кредитку. А це вже говорить, що на такі гроші в цей час не можливо повноцінно завжди закривати всі базові потреби. Тому я вважаю, що нашої середньостатистичної зарплати не вистачає на повноцінне життя, бо форс-мажори можуть траплятися будь-коли і будь з ким навіть в середньостатистичних родинах. І це сумно, бо всім бажаю якіснішого життя. Але і людей, які спроможні заробляти більше, не можна називати зажравшимися. По-правильному це їхні доходи мають бути середньостатистичними зарплатами.
Мошей ницца• 05 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
от ви самі ж відповіли у своєму пості, що не дай боже форс мажор. А базові потреби (одяг, їжа, житло) можна закрити. Звичайно, то не є норм, що працююча людина не може дозволити деякі речі (ресторан, спа, косметолог), але це і не є базовими потребами. Медицина по мінімуму в бюджет 90 к вписується аж бігом.
Принцепесочка• 05 апреля 2025
Ответ дляНастасья Пицун
У меня нет автомобиля. Каждый день порядка 800-1000 грн такси (Академ-ДВРЗ), считайте
Не хочете сідати за кермо? Також без авто, водити не вмію і побоююсь вчитися, але таксі не кожен день, в основному на громадському. Мрію навчитися водити
Кракадэ• 05 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Так я ж і говорю, що в 90 вписується, а в 25 уже не впишеться, якщо захворіють всі члени сімʼї разом навіть тим же грипом. То де ж тут можна повноцінно закрити базові потреби на 25 тис. І думаєш постійно не дай боже захворіти. Це не повноцінне закриття базових потреб, це постійне хвилювання чи дотягнеш до зарплати.
неДоЖиру• 05 апреля 2025
Удивляют женщины, которые при зп мужа 30 т умудряются не работать. Ну как?! Неужели вам самим не хочется жить лучше, иметь свои деньги на походы в салоны красоты, одежду, сумочки. 30 тыс сейчас это сугубо закрыть базу в виде комvуналки и еды...
Мошей ницца• 05 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
при бюджеті 25 так, це тільки на скромну їжу та мінімум одягу. Нажаль в нашій країні багато сімей не живуть, а виживають
Грабля• 05 апреля 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ого
Качка в тапцях• 06 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
9Це не менталітет, а відсутність емпатії, така емоційна тупість. Я бачила її в людей і 20 років тому, коли твоя колега йшла на більш оплачувану роботу і вже ’ніби не розуміє’, якими сумами можуть розпоряджатися вчорашні подруги під час спільних прогулянок чи в кафе. Хочеться спитати, дурочка чи косиш? Людина так самозвеличується, але заздрити немає чому, це психологічна незрілість, з якою щастя і гармонії не досягти, бо ти завжди змагаєшся, в стресі, тобі ніколи не достатньо, у двох словах не розкриєш цієї проблеми.
Чудовий допис
Грабля• 06 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Мой муж, чтобы зарабатывать сейчас получает четвёртое образование! В 53 года
Аби в діло, можна і 10 мати, але. Знаю людей після 9 класів, мають по 5-6 тис долл в обл центрі живуть, не мільйоннику.
Грабля• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Може треба не вставляти зуби, а берегти? До того ж імплант під ключ всього 25 тис. Скільки тих зубів треба вставити, щоб 90 не вистачило?
Імплант під ключ 13 000 грн.
Брюлик в стразах• 06 апреля 2025
Ответ для66сезон666серия
А чому не можна сказати про свої заробітки? У багатьох людей це вважається за норму. Ніякої проблеми немає. Це пережитки совку замовчувати все. Я наприклад завжди прагну більшого, і так і кажу про це, заробляю стількі то, але хочу більше, мені мало. Чому ні? Мені чесно дуже шкода що ви не можете уявити що $2000 може бути мало ((( мені років 5 тому цього вже було впритик. І це не хвастовство, а реальність, ви ж бачили ціни? Ну і звичайно залежить від вимог людини до свого життя. У вас одні вимоги, в когось інші 🤷
Пожалейте 70 процентов нашей страны, жалостливая вы наша. Совершенно не хвастовство, просто вам всех вокруг жаль, а вы королева.
Или темы где люди выживают на 5000 грн на еду в месяц вы не видите? Темы, где говорят, что колбаса это роскошь - не видите? Где бананы это слишком! Можно что-то подешевле взять. Вы думаете все эти люди пишут это с доходами в 90к гривен?
я теперь понимаю, почему наши власти оторванные от реальности. Походу все, кто каким-то образом, кто трудом, кто удачей, что местом рождения добился существенных доходов - улетают куда-то в космос и не понимают, как живет !подавляющее! большинство.
66сезон666серия• 06 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Та що за брєдова цифра 70% 😂 ви зі стелі її взяли? Всіх мені точно не ’жаль’. Отаких нитіків як ви ні.
Брюлик в стразах• 06 апреля 2025
Ответ для66сезон666серия
Так люди в вашей жалости и не нуждаются, вы это не поняли? С прозрением.
Видимо крупные цифры на счету затмевают все, даже адекватность.
66сезон666серия• 06 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Може і ’затмевают’. Я не знаю у мене КРУПНИХ цифр на рахунку не має 🤷 хоча хто знає що ви маєте під словом ’ крупние’
woman Warrior• 06 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
это вопрос не к тем, кто зарабатывает.
Это вопрос к тем, кто довел до такого положения.