Anastasiia-9046• 05 апреля в 15:44

Яке рішення зруйнувало ваше життя?

sim2406• 05 апреля в 15:45
Без анонімів ніхто не напише
Мимишная Булочка• 05 апреля в 15:45
Такие темы с анонимом создаются
TaFo• 05 апреля в 15:45
а че оно должно быть прям ’ зруйноване’? бывают ошибки, конечно, но прям ’ зруйнувало’.
Svetrise• 05 апреля в 15:48
я бы так задала вопрос: какие и чьи действия и фатальные решения привели/приводят к разрушению страны и то, что уже отразилось негативно на 90% населения Украины.
akarra• 05 апреля в 15:48
не то, чтобы прям разрушило, но знатно подосрало - последнее замужество
nennsi• 05 апреля в 15:53
Svetrise в топ теме о доходах,90 проц отписались ,что живут хорошо.но вам с челябинского барака конечно же виднее
Just a crow• 05 апреля в 15:58
Наоборот, не разрушило, а стало причиной улучшения. Решения разные и поток мыслей у каждого свой, если сейчас дано плохо, значит завтра или спустя время, дано хорошо. На ошибках учатся и достигают высот, было бы здоровье и желание, а не вот, не получилось, та ну его начинать что-то другое.
Witty• 05 апреля в 16:07
Ответ дляTaFo
Бывает и разрушено. А бывает навсегда ухудшено. Разные бывают решения и последствия, увы
meli5a• 05 апреля в 16:08
Коли переїхали в Київ шукала роботу, проходила купу співбесід, було декілька пропозицій, одна в напрямку з яким добре знайома (кадрова робота), а інший суміжний (рекрутер + кадрова робота), я злякалася, що не справлюся і обрала перший. Про що дуже жалкую зараз, пройшло 6 років і в 33 перейти з кадровика у підбір треба ще постаратися або на мінімалку у мікрозайми тощо.
kkuy• 05 апреля в 16:09
у меня - замужество. Но не разрушило, а просто совершила грубую ошибку. И так получилось, что долго не могла это исправить.
автор Anastasiia-9046 • 05 апреля в 16:09
Ответ дляmeli5a
Не беруть через вік?
Witty• 05 апреля в 16:10
Ответ дляJust a crow
Ну я когда-то приняла решение, что рискну рожать без КС. Здоровье себе подбила навсегда. 8часовой рабочий день для меня навсегда закрыт как возможность, любимый спорт - тоже. Какой такой замечательный урок должна вынести, чтоб это привело к достижению высот?
meli5a• 05 апреля в 16:13
Ответ дляAnastasiia-9046
Не беруть через вік?
Не тільки через вік, більше через досвід. Коли подавала резюме на рекрутера, передзванювали і пропонували кадровика: ’у вас такий досвід хороший, а в рекрутери ми шукаємо з досвідом у підборі’ + звісно що вік вже відіграє свою роль, бо багато хто вважає,що за 30 це глубока пенсія 🤦‍♀️ про тих кому за 40 взагалі страшно думати
автор Anastasiia-9046 • 05 апреля в 16:14
Ответ дляmeli5a
Капець, не знаю як люди мінять професію після 30...
Lynx_1992• 05 апреля в 16:14
Ну щоб моє життя було зруйноване то ні.
Шкодую, що не користувалася усіма можливостями які мала, все думала що то для когось розумніше/талановитіше, в той час як подруга нічим таким не переймалася і просто подавалася, десь виходило, десь ні, але вона зараз працює в офісі ООН в Женеві, а я звичайний офісний планктон у нікому не відомій компанії і з тої боюсь піти, бо є можливість віддаленої роботи.
meli5a• 05 апреля в 16:17
Ответ дляAnastasiia-9046
Довго і упорно шукають те, що вони хочуть, проходять курси, вруть у резюме, йдуть з нуля на мінімалку десь за Троєщеною, не у самі хороші компанії, а якщо пощастить то можна знайти ще більш-менш помічником і т.д.
автор Anastasiia-9046 • 05 апреля в 16:18
Ответ дляmeli5a
Сумно це все, що після 30 кінець життя(
Just a crow• 05 апреля в 16:32
Ответ дляWitty
Любить ребёнка и дать ему всё то, чего не смогли достичь в своей жизни.
Witty• 05 апреля в 16:52
Ответ дляJust a crow
А будучи подвижной и без антидепрессантов я не могла бы это делать? 🤦🏼‍♀️
Coffee is Love• 05 апреля в 19:07
Ответ дляWitty
Наприклад? От я погано собі уявляю що може стати незворотнього якщо ти не вмер або не був скалічений, але то вж таке, не від нас залежить. Решту можна виправити.
Coffee is Love• 05 апреля в 19:09
Ответ дляWitty
Погано уявляю, що такого могло статися з вами
Coffee is Love• 05 апреля в 19:09
Ответ дляkkuy
Але ж це поправимо. Завжди можна розлучитмся і почати спочатку.
Coffee is Love• 05 апреля в 19:10
Ответ дляmeli5a
Ну це ж не зруйнувало вам життя
kkuy• 05 апреля в 19:23
Ответ дляCoffee is Love
не все в житті, нажаль, поправимо. І да- я згодом розлучилася. Але коли настав для мене відповідний час.
Witty• 05 апреля в 19:25
Ответ дляCoffee is Love
Порвалась от передней стенки до кишечника. Благо сфинктер восстановить получилось, а то некоторые после такого с колостомой ходят. Но органы тазового дна все время норовят сползти вниз если прыгать/бегать/поднимать что-то, недержание и остался поврежден нерв. Не прилегла за 4 часа - получи боль в ноге, не полежишь 8-9 - боль перестанет поддаваться обезболам.
И это все уже ремонту не подлежит
Coffee is Love• 05 апреля в 20:53
Ответ дляWitty
И это все уже ремонту не подлежит
А як це пов´язано з пологами? Лікарський недогляд?
Witty• 05 апреля в 20:58
Ответ дляCoffee is Love
Ну я же не сидячи на унітазі порвалась 🙄
Невірно вирахували вагу дитини + лікарка була одна на зміні (початок ковіду, друга бригада зарезервована під ковід-пацієнтів), вона кесарила іншу жінку + акушерка вирішила, що без епізіотомії вийде. Не вийшло.

А вибір був мій, бо перші пологи важкі, і могла після такого просити пкс. Але вмовляли, що більше так не буде, а я дала себе вмовити. Отакий життєвий вибір
Coffee is Love• 05 апреля в 21:34
Ответ дляWitty

А уявляєте якби лікарську помилку припустили при КР? Які могли б бути наслідки, якщо у вас пологи приймали рукожопи?
Гитта Ягг• 05 апреля в 23:31
Ответ дляCoffee is Love
Она бы делала плановое Кесарево. Под нее было бы зарезервировано время и бригада.
Coffee is Love• 06 апреля в 00:22
Ответ дляГитта Ягг
Що б саме це змінило, якщо лікар апріорі некваліфікований, який він був, якщо припустив настільки грубу помилку?