Замороженная селедка• 05 апреля 2025
Підкажіть, у мами опухло підборіддя. Синє та тверде
Десь начитались,що корисно їсти часник. Не розумію,вже скільки вони з татом його їли,але потім в неї почалася алергія, не знаю після чого,чи після часнику чи після обробки городу селітрою, і от при закінченні алергії - синє підборіддя,не шия,а лиш підборіддя, внизу. І тверде. Опухло. Тільки Сьогодні зізналася. Живе в селі, до лікаря мабуть і понеділок. Що то може бути? Не болить,не гаряче. Зуби не турбують
А я кумедна• 05 апреля 2025
Мда, пожилые родители как дети малые 🤦♀️
Удачи вам в решении проблемы, думаю ничего серьезного и врач разберется.
Замороженная селедка
• 05 апреля 2025
Ответ дляА я кумедна
Там в селі один лікар на весь район,вона ж і педіатр. Як гадаєте, може почати пити антибіоик? Аугументин є в них.
Замороженная селедка
• 05 апреля 2025
Ответ длячерная мамба
фото
Як гадаєте,чи варто приймати антибіотик, аугументин є в них
черная мамба• 05 апреля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
думаю не надо
Миссис Буркул• 05 апреля 2025
При больницах есть отделения невідкладних станів. Еще можно показаться челюстно-лицевому хирургу. Срочно обращайтесь к врачу и позвоните в скорую, проконсультируйтесь. Понедельника ждать не надо!
Замороженная селедка
• 05 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Отек Квинке? В скорую позвоните, проконсультируйтесь
Це в неї вже третій день,вона мовчала просто
Миссис Буркул• 05 апреля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Да какая разница какой день. Звоните срочно в скорую. Если это отравление серьёзное её могут прокапать. Не занимайтесь самолечением и не теряйте зря время.
Замороженная селедка
• 05 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Вона не хоче. Уся ця історія тягнеться мабуть тижнів 2,а цей синець третій день. Старіші люди то капець. Каже я себе нормально почуваю
Миссис Буркул• 05 апреля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Это всё-таки голова. Не шутите с этим, попробуйте маму переубедить и обратиться к врачу. Онлайн не пробовали проконсультироваться у врача? Поищите в Хелси. Покажите гематому врачу по видео хотя-бы. Ну вы же видите, что состояние получается ухудшается? Длится недели две, а синяк появился 3 дня назад. Это разве не аргумент?
Миссис Буркул• 05 апреля 2025
Серо-синий цвет кожи, одышка, рвота. Эти симптомы характерны для больных, у которых в крови содержится большое количество метагемоглобина — яда, в который превращается обычный человеческий гемоглобин при отравлении некоторыми препаратами. В частности, селитрой.
Это из гугла.
Позвоните все-таки в скорую. Вы далеко от родителей живёте?
Это из гугла.
Замороженная селедка
• 05 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Это из гугла.
Так. 130 км. Немає нічого з цих симптомів. Селітру розкидала тижнів 2 тому.
Замороженная селедка
• 07 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
флегмона?
Прорвало сьогодні вночі, були у лікаря,назначив їй левоміколь і антибіотик. В неї як чирки на підборідді,вже видно білі точки,і багато.
Миссис Буркул• 07 апреля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор! Как дела у вашей мамы? Какой диагноз? Она лечится дома или в больнице? Что врач говорит?
Замороженная селедка
• 07 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Була сьогодні в лікаря,і неї на підборідді з´явилися як чиряки і вони прорвали. Пішов гній. Її в лікарні не залишили, прикладати левоміколь, антибіотик і робити перев´язки. Наступного разу в п´ятницю до лікаря. Набряк став світліший і менший. Але наче ще чиряки лізуть
Замороженная селедка
• 07 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Каже діагноз не поставили. Здала кров. Підвищений рівень цукру в крові
Для драки• 04 мая 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Едьте сами берите маму и в больницу.
Замороженная селедка
• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Едьте сами берите маму и в больницу.
Дякую,вже все пройшло.