куркулиха• 05 апреля 2025

Як часто дзвоните своїм батькам?

Питання до тих ,найбільше, хто виїхав за кордон, а батьки залишилися в Україні.
Свій варік• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Я не про сучасні технології, а про теми для спілкування, і можливо- почуття вини
Просто ...як пройшов день...що бачила де була що готувала...5хвилин і мама задоволена..хіба це важко робити щодня
Коко Шанель• 05 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Какие? Разница в 20+ лет, ну общие воспоминания, родные по крови но если больше ничего общего нет, то все сводится к темам как здоровье и что нового
а нового нічого. То й говорити немає про що
Нічого вдягти• 05 апреля 2025
Раз в день . Иногда два. Мы в разных областях
Моль Моллівна• 05 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я не розумію чому на ці правильні слова та дії від місцевих жінок йде така негативна реакція.
Нерелигиозные и не хотят никого возвеличивать над собой?
КартаБезКомиссий• 05 апреля 2025
Якщо працюю, то один раз на день увечері. Якщо вдома-то 2 рази. Так, ми за кордоном. Використовуємо і вайбер, і телеграм, месенджер. Іноді відео включаємо. Нам є про що поговорити. І так було завжди, коли і в Україні жили, всеодно далеко один від одного.
Нічого вдягти• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Велика зараз
Никакой. Когда мы жили заграницей , то я каждый день звонила. И в Украине каждый день звоню
Джага Джага• 05 апреля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Кожного дня , і не по разу балакаю з мамою. Правда, я в Україні. Не запізніться зі дзвінком, бо можете не застати когось з батьків , і потім шкодуватимете та гризти себе все життя... Я понад рік назад втратила тата, і не можу собі простити, що недоспілкувалася з ним
Все так.Якщо людині дав Бог нормальних батьків, то більше нікого в неї на цьому Світі немає і ніколи не буде!!!Жінка чи чоловік, діло таке.
Свій варік• 05 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Ну и пусть...это тоже связь и тоже разговор...
Свій варік• 05 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Жена миллионера• 05 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Можна просто спитати, чи все у них гаразд
Не у всіх цей номер проходить. Мінімальна розмова в моєї мами це 2 години і менше ніяк. Тому раз в тиждень на вихідних я телефоную.
Моль Моллівна• 05 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Собственно так и есть, поэтому созвонились-живы здоровы и хорошо
Джага Джага• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Бо тема не про це
Тема про те чи потрібно шанувати своїх батьків.
автор куркулиха • 05 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Жили під час війни чи раніше?
Любовь Калистратовна• 05 апреля 2025
Мы в Украине, но в мама в Харьковской области, а я в Одессе
Звоню 3 раза - утром, в обед и вечером. Если что-то есть рассказать срочное, то звоню более 3-з раз. Плюс переписываемся в вайбере и телеграме
автор куркулиха • 05 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Де тут про пошану?
Питання про кількість дзвінків.
Моль Моллівна• 05 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Тогда это достаточно делать раз в неделю, а так можно статус посмотреть в телеграме когда последний раз заходила
Джага Джага• 05 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Відкиньте релігію.Там без спогаду про будь-що релігіозне написані виключно логічні речі.
Нічого вдягти• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Жили під час війни чи раніше?
И раньше, и во время войны уезжали. Разницы не было. Каждый день я разговариваю с мамой. Муж тоже очень часто
Наполеон Бонапарт• 05 апреля 2025
Созваниваемся раз в несколько дней, но живем близко, видимся почти каждую неделю или через неделю - живем в 15 минутах ходьбы друг от друга.
Свій варік• 05 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ше треба бути хорошою дочкою...повага це головне у стосунках з батьками
автор куркулиха • 05 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Почуття вини не виникало, що батьки в Україні?
Моль Моллівна• 05 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Тогда не нравятся слова ’возвеличиввть’ ’прислуживать’. Рабов нет, все свободные люди
Джага Джага• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Де тут про пошану?
Питання про кількість дзвінків.
Якщо ви шануєте своїх батьків своєю частою увагою, то це питання має пряме відношення до поваги.В мене така логіка.Якщо для вас це означає щось інше, що ж.
Джага Джага• 05 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Деколи люди дозволяють собі якось не зовсім коректно висловлюватися при батьках чи трохи сваритися з ними, а потім мають тяжкі розкаяння в середині та навіть душевний біль.Особливо тоді, коли в тебе в голові вже з´явився якийсь розум.
Нічого вдягти• 05 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Нет. Это их выбор. Если б они согласились, мы б забрали. У нас есть возможность
автор куркулиха • 05 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
А якщо розмова зводиться. Он в сусідки вже город засадили, діти приїзжали,допомогли. А онтв тих, а в там тих...
А село глухе і далеко..
Сіточка• 05 апреля 2025
Раз в два месяца (тетя )
Місячне Сяйво• 05 апреля 2025
У мене єдине питання, не до Вас, авторе, а загалом. Хто ті свиноморді недолюди , що ліплять ті смайли- копито-рило?
автор куркулиха • 05 апреля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Ой, бо інших не знають
Платье Длинное бальное• 05 апреля 2025
По несколько раз в день