Лизетта-ukr• 06 апреля 2025

Стоматолог отказал в лечении из-за языка общения.

А как же клятва Гиппократа?
Стоматолог в Ивано-Франковске, Игорь Федорняк.
Кто не верит - зайдите в его инсту - он прямо пишет, что не лечит людей из-за языка, на котором они говорят.
ПЛЮС-МИНУС• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ви можете його розуміти скілки завгодно. Але це не зобов´язує його розуміти вашу мову, змиріться.
Вы пишете какой-то бред. О каком непонимании вы пишете? Вы на приколе сейчас или реально придуриваетесь, как тот стоматолог?
sim_sims• 06 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ну, якби у мокшів були щелепи, було б усе ок. Біда, що у них саме челюсті)
автор Лизетта-ukr • 06 апреля 2025
Ответ дляsunshine0610
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляklux
зависит от ситуации. Если там реально что-то неотложное (в стоматологии это, конечно, нужно постараться придумать), то суд вполне может впаять неоказание помощи врачу, потому что он обязан лечить всех - неукраиномовных, немых и прочих
В плановой ситуации - врач, безусловно, может, выеживаться и дальше, он в своем праве
Ось це і головне: лікар МАЄ ПРАВО) А пацієнт йде шукати інших лікарів.
Хеленка_Хм• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Що значить ви розумієте, що він розуміє? Ви це можете довести?

Давайте виходити з офіціозу: якщо пацієнт звернеться в суд з позовом, що лікар відмовився обслуговувати його російською - суд визнає вину лікаря?
Я не буду нічого доводити, тем паче у мене немає часу подавати позов до суду. Я б пішла до іншого лікаря просто і цього нікому б не рекомендувала. Якщо цей лікар такий принциповий, нехай таким і буде. Сподіваюсь, що він має достатньо україномовних клієнтів.
Оксана_12• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Странный вопро))) При чем тут флаг россии ко мне?? Я там не была никогда и не собираюсь. Для меня русский язык не ассоциируется с россией вообще. У меня и моей семьи киевский диалект, моя мама, бабушка, прабабушка так говорили и это мой родной язык. И мы украинцы всегда были есть и будем. И мне вообще не понятны эти срачи из за языка для граждан одной страны.
Ще раз. Для вас - не асоціюється. Для інших - цілком собі асоціюється. Це ж не вища математика, ніби має бути доступною для розуміння. Але ж ні, чомусь вже вдруге треба писати.
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Скажіть будь ласка, ви коли звертаєтеся за кордоном до лікарів - вам починає хтось перекладачів шукати?
Чи це ви намагаєтеся акумулювати знання мови і порозумітися з лікарем ЙОГО мовою?
Ви з якого дива вирішили, що в Україні це має працювати якось інакше?
ПЛЮС-МИНУС• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Аналогично. Родилась в Украине, никакой связи с россией нет. Но меня в моей стране будут учить как мне тут разговаривать?
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Звісно має, і матиме ще більше, оно яку йому рекламу зробили) Пішла також лайкну
Olvia1987• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Как знать как знать.Жизнь преподносит сюрпризы.Украина сейчас в такой ситуации,что чаша весов может наклониться в обратную сторону.Поэтому не стоит плевать в колодец.
ПЛЮС-МИНУС• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
falcon• 06 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Так це російськомовні вимагають всіх вчити їхню мову, а не навпаки
Хеленка_Хм• 06 апреля 2025
Ответ дляОксана_12
Есть ассоциации разные, а есть нарушение закона Украины. Русскоговорящий пациент Конституцию Украины не нарушает. Я вам тоже прикреплю статью 10 для изучения)))
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ми всі в курсі, як ви прагнете щоб Україна стала провінцією Російської Дегенерації, але ніт)
Mira29-c3c3• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
І мені не зрозуміло як можна жити в Україні і так завзято захищати рос язик. такого дива ,мабуть,немає у жодній країні
Mira29-c3c3• 06 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Не дочекаєтеся
Olvia1987• 06 апреля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Моє прагнення чи не прагнення на ситуацію аж ніяк не вплине
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Щоб я вам не писала, достатньо свою маячню не поширювати публічно.
Mira29-c3c3• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Авторка яку нацменшину представляла ?
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Так само, як і україномовний лікар)
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 06 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Авторка яку нацменшину представляла ?
Вузькощелепих
Mira29-c3c3• 06 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Як ви там писали ’ чаша весов можете наклонится...’.
sim_sims• 06 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
В Египте заболел зуб. Пошла к врачу и через гугл прекрасно пообщались. Попался адекватный и спокойный пожилой дядечка. Зачем делать сложности из таких пустяков?
В Єгипті повно перекладачів, тим більше у клінік, які обслуговують застрахованих туристів. Також лікарі спілкуються англійською. Але на медичні теми нашим туристам складно спілкуватися англійською, навіть тим, хто непогано знає мову, бо терміни - то специфіка, завжди не просто.
Ну, страхування не завжди відшкодовує стомат. послуги) тому за ваші немаленькі гроші з вами поспілкувалися гугл-пеекладачем. Якщо щось піде не так, то ви з іншої країни наврядчи звертатиметеся до суду)
Оксана_12• 06 апреля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Пані, мені ви триста років не впали, в чомусь вас переконувати. Розмовляйте хоч турецькою, як маєте натхнення. Але свою відсутність емпатії і елементарного виховання не прикривайте законом, заради всіх святих. Це не одне і те саме
Наталка -русалка• 06 апреля 2025
І що?)
Шукайте іншого.
Це його право так хотіти)
Наталка -русалка• 06 апреля 2025
Ответ дляLen00K
Его право. Он единственный стоматолог во Франике?
А пишуть тут часто ,що на західній частині України все готові зробити місцеві за гроші,а ні
Наталка -русалка• 06 апреля 2025
Ответ дляkonfeta lizaveta
Піду підпишусь на цю чудову людину
Я теж
Веточка сакуры67• 06 апреля 2025
Ответ дляАпель-синка
А в Германии врачи отказываются принимать, если вы не говорите по- немецки и пришли без переводчика. Их тоже в дворники всех?
Не. В Германии и не только наши україномовні сограждане пишут в группах ’ шукаю україномовного або російськомовного лікаря ’.
Хеленка_Хм• 06 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
При чем тут русский язык? Я свой родной язык защищаю, киевский)) А мне не понятно, как можно всех людей под одну «гребенку стричь» 🤷‍♀️Мы же за демократию воюем. Или нет? Или ваша демократия только по-вашему должна быть?