пьЯНА• 06 апреля 2025
Друзья советуют круглый стол на кухню. А вы?
Говорят, берите не пожалеете
А я хотела изначально прямоугольный большой.
Их трое. Нас четверо
Мона Лиза• 06 апреля 2025
Ответ дляпьЯНА
Ну я буду ставить такой чтобы было ок семье. Четверым. Гостей не мы не собираем
Мывчетвером за своим сидим с вот таким положением как на фото, широкой стороной к стене. Если ставить узкой к стене то много места будет занимать
Мания-Величия• 06 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Цікаво, всі пишуть про те, що билися об кути стола, я, мабуть, чогось не розумію, ніколи в житті не билася, і дитина не билася, і чоловік, і батьки, що з нами всіма не так?
Я теж ніколи не билась і троє дітей теж виросли без синців. То у людей проблема з орієнтацією у малому просторі, а не в столах.
Вірю, я повірив• 06 апреля 2025
Ответ дляпьЯНА
Так его к стене придется двигать а я не хочу
Ну то тоді 120*80 прямокутний точно вам підійде на 4х.
Невгамовна шахиня• 06 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Круг вписаний в квадрат чи описаний? Це ж різні речі
Підказка. Якшо діаметр кола дорівнює стороні квадрата, то коло може бути лише вписане)
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Вот так и думала изначально
Мона Лиза• 06 апреля 2025
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляМона Лиза
Вот этот похож на наш,мы в этом магазе брали.
Он в сложеном виде 130 на 80,в разложеном 170 на 80
Холодный ?) зимой
Ласую колобками• 06 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
В мене був круглий під кришкою якого була повноцінна тумбочка и під нею ще кругла підставка, така як верх стола, тільки менша за діаметром. І от з такою опорою стіл перевертався. Ви коли встаєте руку на коліна кладете чи на стіл? Я одну на стіл і от навіть такого опирання вистачало, щоб стіл втрачав рівновагу. Діти сидячи на стільцях на колінах частенько обпирались своєю вагою на край круглого столу і я постійно нервувала через це. Повірте, я знаю про що пишу.
Що за дурниці Ви пишете? В мене круглий дубовий стіл на одній нозі, ніякого перевертання, коли спираєшся руками, не стається. У Вас проблема у кріплені стільниці, яка погано фіксується.
Мона Лиза• 06 апреля 2025
Ответ дляпьЯНА
Холодный ?) зимой
Скорей в межсезонье есть такой момент)) именно зимой у нас очень жарко, мы и по плитке голыми ногами ходим. А вот сейчас да
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляМона Лиза
Ну пусть занимает
Все равно проход остается нормальный. В торце никто сидеть не будет
А так . Двое напротив двоих.
Всегда так хотела
Наконец кухня позволит так поставить стол
На крайняк возьмем не 120 а 110
А так . Двое напротив двоих.
Всегда так хотела
На крайняк возьмем не 120 а 110
Невгамовна шахиня• 06 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я не автор, того посту, але допускаю її варіант. Криворукі технологи є завжди. Десь трохи прорахувались і буде перевертатись той стіл, разом з тумбочкою.
Ласую колобками• 06 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Саме про це і йдеться мова - у чому з Вами згідна. Тому і висновки тої порадниці - хибні та недоцільні.
Маруська Му• 06 апреля 2025
Ответ дляпьЯНА
12 квадратов как раз
В таку кухню краше прямокутний, з закругленими кутами. Круглий та овальний стіл буде у великій кухні норм. В маленькій буде незручно.
Мания-Величия• 06 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
До чого тут кришка коли вин нахилявся повністю? Усією конструкцією.
Ласую колобками• 06 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
Якщо у Вас проблема з конструкцією стола, то яке він має відношення до якісних конструкцій круглих столів, які в користувачів не перевертаються. У Вас неякісний виріб, через що і така проблема.
Мания-Величия• 06 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Харашо, женщина, ступайте с Богом. У меня уже давно новый прямоугольный стол, который ни при каком раскладе не переворачивается и не теряет устойчивости.
АнтиТанкист• 06 апреля 2025
Автор, у Вас кухня маленька, для двох круглий ок, а для 4 - ні, з´їсть простір.
Ласую колобками• 06 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
Господи, к чему тут Ваш негодующий спич. Это же не я авторитетно утверждала, что все круглые столы переворачиваются, раздавая тут нелепый совет при выборе формы стола. Еще и обижаетесь…
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
А у советчиков ваших круглый стол?
Ну да. Купили и радуются и советуют
ЛісАпетная• 06 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
Жіночко, вам потрібно щось робити зі своєю нервовою системою. Я не шуткую. Можлива звичайна розсіяність, але так можуть проявлятися і психосоматичні розлади. Справа не у прямокутних столах.
Як саме проявляються?
Перекус беру завжди• 06 апреля 2025
Автор, а як розпланували кухню? На 13м2 любий стіл так собі по зручності. Дивились в сторону розширеної стільниці чи стійки?
Клевотница• 06 апреля 2025
Мені круглі столи подобаються на масових заходах, у великих просторах. Банкети за такими столами і виглядають гарно, і гостям краще один одного та страви видно.
Але реалії такі, що площа житла не дозволяє виділити стільки місця під стіл. Були б у мене хороми з їдальнею окремою квадратів на 30, то може й розглянула б круглий туди
ПолБатона• 06 апреля 2025
У нас круглый, хотя муж изначально хотел прямоугольный. Теперь говорит, хорошо, что я настояла)). Берите круглый
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Нет, конечно. Кухня позволяет поставить нормальный стол и сидеть удобно без всяких нарощенных столов
пьЯНА
• 06 апреля 2025
Ответ дляПолБатона
Зачем?
Коленная ложечка• 06 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
😂 добрий день, шановний математику. Сторони і діаметр дорівнюють один одному. Рахуйте
вы даже не поняли, о чем речь))))))
Невгамовна шахиня• 06 апреля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
вы даже не поняли, о чем речь))))))
Та невже
пьЯНА
• 07 апреля 2025
Ответ дляСherkassy
фото
Вот круглый для троих можно было б ставить
А так прямоугольный лучше всего для нас
Благодарю !
И кстати если утеплим балкона, туда можно и диванчик впихнуть
Вы идею подкинули ! ❤️
А так прямоугольный лучше всего для нас
Благодарю !
Вы идею подкинули ! ❤️