Я Вас не боюся• 06 апреля в 12:07
Ну от де люди заробляють великі гроші?
На звичайній роботі не заробиш ні на Мальдіви ні на що, тільки максимум аби протриматись на плаву..
Де люди заробляють великі кошти?
Кудлата хмаринка• 06 апреля в 15:36
Є два способи акумулювання грошей:
1. Більше заробляти
2. Менше витрачати
Можна комбо. Просто багато заробляти недостатньо, тими грошима ще розпоряджатись треба
1. Більше заробляти
2. Менше витрачати
Цибулька зла• 06 апреля в 15:37
Ответ дляПодругаМужа
Вам ті переклади додому в папочці має хтось принести?
Чому інші вчителі знаходять собі учнів на репетиторство, а Ви ні?
Питання про робочий графік вдруге ніби не помічаєте))
Я вам не зобов’язана звіт давати. Все помічаю.Графік такий,5 -тиденка. працюю в школі.
Анонім Завгосп• 06 апреля в 15:38
Ответ дляДиви яка я пава!
А кем она работает?
Розповсюджує в інтернеті рекламу проф.косметики. Також робить сама проф. фото і пише статті.
Відморожена• 06 апреля в 15:49
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я взагалі створила свою першу тему щодо цього 🤣вчора хтось теж тут нив? Хочете вірте хочете ні- тема не моя)
То моя тема, хай обламаються.
ПодругаМужа• 06 апреля в 15:52
Ответ дляЦибулька зла
Та я вже зрозуміла)
Під лежачий камінь вода не тече. От це в повній мірі про Вас.
Цибулька зла• 06 апреля в 15:54
Ответ дляПодругаМужа
Та я вже зрозуміла)
А ви звідки знаєте про мої намагання і старання? Не треба казати того ,чого не знаєте в деталях.
ПодругаМужа• 06 апреля в 15:55
Ответ дляЦибулька зла
Все зрозуміло з Ваших відповідей в цій темі.
Роза в вазі• 06 апреля в 15:56
Ответ дляПодругаМужа
Та ну припиніть. По манері написання теми зрозуміло, що попередні декілька тем - саме Ваші.
А якщо й її, то що? Дайте почитати, що люди пишуть без вашого флуду
ПодругаМужа• 06 апреля в 15:57
Ответ дляРоза в вазі
А оце, що Ви зараз написали, не флуд?
Я Вас не боюся
• 06 апреля в 16:00
Ответ дляПодругаМужа
Найсмішніше я реально не знаю чиї теми
Але мені байдуже шо ви собі там придумали))
Роза в вазі• 06 апреля в 16:05
Ответ дляЯ Вас не боюся
Найсмішніше я реально не знаю чиї теми
Авторко, що я зрозуміла за своє життя, то треба займатись тим, що дуже подобається. Тоді не будеш вигорати. А як монетизувати свою улюблену справу, то вже треба думати.
У Вас як з цим? З пізнанням себе?
Роза в вазі• 06 апреля в 16:07
Ответ дляЦибулька зла
А де знайти переклади? не знаю.Я чистий виконавець.от мені дайте роботу і я її виконаю досконало.А сама знайти не можу.
Ну є ж спеціально навчені люди, які заробляють тим, що зводять тих, кому потрібна виконана робота і тих, хто може її виконати. Навіть сайти спеціальні є, фріланс біржі
Я Вас не боюся
• 06 апреля в 16:12
Ответ дляРоза в вазі
У Вас як з цим? З пізнанням себе?
Чесно? Я завжди хотіла бути блогером) вже роками ці думки не покидають мене. Я дуже багато люблю говорити, розмовляти на різні теми. Мені багато чого є сказати) але
Роза в вазі• 06 апреля в 16:19
Ответ дляЯ Вас не боюся
Але що? Що Вам заважає вести свій канал? Пару відео це ж ні про що
Я вже тут розповідала як мій чоловік прищепив на стару яблуню на дачі кучу гілочок після обрізки дерев і скинув це в тік-ток і прокинувся з 300 000 коментів одного ранку. В це він не використовував ніяких методів для привернення уваги аудиторії, просто зафігачив спірний контент у слушний час, а далі люди срались один з одним вже без його участі)
Весела пiсенька• 06 апреля в 16:37
Ответ дляКидстаффовка
Інфоцигане це найбільша афера нашого сьогодення
Яку тему не візьми- психологи про відносини, обіцять щасливі відносини, по факту підсажують людей ще більше і більше купувати такі курси, щоб ніби розібратися в темі «як вийти заміж» «як отримувати квіти і подарунки»😂😂😂
Смм, таргетологи- обіцяють дохід тисячі 💸 , по факту викачали з людей з одного курсу тільки порахувати 150*5000=750 000грн, а потім ті бідосі крутяться написуючи інста магазинам і нікому не потрібні
Тому самий успішний курс - як продавати курси таким же лохам😂
Вот я, например, об этом недавно задумывалась, а эффективны ли вообще все эти курсы? Вот, например, человек открывает курс, про то как открыть бизнес и стать успешным. Но у самого его, очень часто нету никакого бизнеса. Просто вот курс продают и сомневаюсь, что он информативен, а люди же многие ведутся.
Намазюкана нішою• 06 апреля в 16:40
Ответ дляЯ Вас не боюся
Реально пробувала знімати пару відео в Тік ток )) нічо не вийшло
Поолбуаала продавати сухофрукти - теж не вийшло 🤣десь я не туди дивлюсь і щось не так роблю
Вам треба розібратися з собою - до чого у вас хист. Там, де хист, і є ваші гроші, ваш бізнес.
Патика-мотика• 06 апреля в 16:46
Ответ дляСтрахованная
зачем на отлично? высшие оценки или медаль - вообще не показатель ни ума, ни знаний.
вот вы даже этого не понимаете, как вас можно чему то научить, если вы не можете ни анализировать самостоятельно, ни выводы делать?
дальше - по желаю, умениям, тяге и потребностям.
я вот, жалею, что не пошла в медицину, и что? что мне это даст СЕЙЧАС? идти учиться в мед - уже поздно.
выше я раз пять написала учиться ПОСТОЯНННО, всю жизнь
а начало да, со школы еще
но опять же - вы видите только водичку
я могу вам пример привести, так сказать, переходя на личности. но в данном случае - на свою.
я меняла работу и сферу пять раз, и сейчас снова на пороге этого. мне давно не 25, и даже не 35. увы, или ура.
сейчас я заканчиваю С1 левел, также у меня есть немецкий, и рус/укр, понятно.
размышляю о том, чтобы получить еще какую-то профессию чисто руками - типа там, парикмахер или штукатур.
читаю минимум 30 книг за год.
а вы, что делаете вы для своего развития?
а начало да, со школы еще
но опять же - вы видите только водичку
читаю минимум 30 книг за год.
Порекомендуйте 3-5 книг, с чего начать, раньше запоем читала классику и проф литературу, с войной все заглохло(
А я кумедна• 06 апреля в 16:49
Ответ дляВідморожена
То моя тема, хай обламаються.
Дайте посилання на тему, почитати хочу) написали толкові поради?
Відморожена• 06 апреля в 16:59
Ответ дляА я кумедна
1. Бідосі серед нас.
2. Ще одна!
ПодругаМужа• 06 апреля в 17:20
Ответ дляЯ Вас не боюся
Найсмішніше я реально не знаю чиї теми
Ну добре. Не Ваші то не Ваші)
Так яка у Вас освіта, спеціальність, досвід роботи?
Чавонадо• 06 апреля в 17:43
Ответ дляMrs.Sexuality
Таких зарплат в Украине нет. Это только доходы такие могут быть.
Ну максимум - высшее руководство - для 99,9 процентов населения это недостижимо
Как это нет....а за директора Укрпочты, в Нафтогаза зарплаты хорошие
Видна міленіалка• 06 апреля в 17:46
Щас куда не плюнь, одни волонтеры кругом. Видать очень прибыльный бизнес
Mrs.Sexuality• 06 апреля в 18:00
Ответ дляДадосвидания
сейчас постоянно нужно что-то менять, если только у вас не наливайка
чуть остановился- и вылетел из обоймы
Я уже вылетела из обоймы, это точно(
Нет денег вкладывать, чтобы что-то менять(
К сожалению...
Mrs.Sexuality• 06 апреля в 18:21
Ответ дляРоза в вазі
Там копейки платят. Даже на еду не заработаешь. Все переводчики стараются подальше держаться от этих сайтов. А новичкам там и подавно нечего ловить.
Mrs.Sexuality• 06 апреля в 18:23
Ответ дляЧавонадо
Это высшее руководство, о котором я и упомянула. Сколько таких людей в стране - 0,01 процент максимум
Леди Г• 06 апреля в 18:44
Видите ли, бедные люди всегда думают что счастье в деньгах. А богатые на этом не зацикливаются особо.
Я знаю много обеспеченных людей, которые стали такими без мам-пап, которые падали на дно ни один раз, но снова поднялись. Они не ради денег это делают, понимаете? Деньги-это инструмент и не более.
Леди Г• 06 апреля в 18:47
Ответ дляВесела пiсенька
Ни у кого из успешных людей нет курсов, запомните это. Им оно не упало тратить свою энергию вникуда.
Денег ровно столько, сколько человеку нужно в этот момент. По-другому не бывает. Я сейчас не говорю о психических отклонениях, когда человек гребет на 10 жизней и остановиться не может. Речь об условно ментально здоровых
На границе• 06 апреля в 19:04
У мене сусідка купила квартиру в новому будинку, Київ. Синові також придбала. Працює у відділі кадрів, чоловік на війні на керівній посаді.
Кидстаффовка• 06 апреля в 19:07
Ответ дляНа границе
Так то не сусідка купила😂 а іі чоловік заробив