220В• 06 апреля 2025

На яких сайтах можна дізнатися інформацію про прадіда?

Де є сенс пошукати інформацію. Дуже шкода, що немає кого попитати навіть про нього … а він був відомою людиною на той час.
Можливо ж якісь сайти де можна хоч трохи дізнатися про автобіографію родичів
Соседушка• 06 апреля 2025
Ответ дляМарічка
Википедия? Я там своего нашла
Он известный человек? Или значительный деятель в какой-то сфере?
автор 220В • 06 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Я 5 років займаюсь. Тільки по Києву. В Киеві по навчальних закладах дуже багато є в архіві. Домові книги і переписи населення майже не збереглися (((.
Кгб - репресії (зараз багато є на сайті).
Кому цікаво може багато що знайти. Але автор поки шукає статтю про свого родича. Є сайт старих газет libraria, платний, пошук поганенький, але щось можна знайти.
Дякую ❤️
Марічка• 06 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Народний артист Української РСР
автор 220В • 06 апреля 2025
Ответ дляElena-eedc
Про ’автобіографію’ - це ваше, власне. Про предків - починаємо шукати з прізвища, вулиця, номер дома.
Де краще шукати?
Соседушка• 06 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Вы занимаетесь этим профессилнально?
Elena-eedc• 06 апреля 2025
1. поспрашиваить бабушек-дедушек
2. проверить в интернете их слова
3. заийти на сайт их села/города
Подвійна веселка• 06 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Вы занимаетесь этим профессилнально?
Нет, для себя. По Киеву можно сказать я ’собаку съела’
Сметчица• 06 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Данные по ДНК собирают, интересно для чего и куда потом это будет использовано? Я сейчас не про сайт и родичей-это замануха, а суть в чём интересно
А в чому замануха?)
Раздражевская• 06 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
В Чернигове или в Чернигов. области по-моему пострадал архив от ракетного обстрела. Часть дел сгорело ((
P.S. некоторые данные есть и за 1700 годы (Киев)
А воно ще й досі не було оціфроване?
Раздражевская• 06 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Класно. Якось треба буде дібратись до архівів у селі. Бо в мене рідня вся на заході Украни, чоловік донецький, а я в Харкові народилась. У нас бендерівсько- донецька родина)))
найкраще поєднання)
Подвійна веселка• 07 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
А воно ще й досі не було оціфроване?
З повідомлення в архівній группі я так зрозуміла що не було. Масштабно оцифровувати почали під час війни і не всі врхіви одразу. І в основному руками релігійної організації familysearch (підписаний договір -фемілісьорч за оцифрування ще і платять укр.архівам).
Единорог_помог• 07 апреля 2025
Ответ дляСметчица
А в чому замануха?)
Человек по природе существо любопытное, хотят докопаться до своих корней многие, заставить просто так сдать и отсветить ДНК проблематично, а так за ’ бонус’ якобы нашедших родственников всё без проблем. Никто же тесты этих людей не видел, можно писать что угодно (особенно дальних). И любопытному хорошо, и тем что собирают цепочки без мороки неплохо. И все счастливы. Куда будет использована дальше информация о днк? В гугле вариантов множество и это только самые ’ безболезненные’.
Это не первый ’соцпроект’ с целью отцифровать информацию через добровольный ’взнос’ в базу
Сметчица• 07 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
🤣🤣🤣
Видно що ви не розумієте і не знаєте.
А те що мій тато і тітка яку я не знала і вони не знали що мають сестру, народилися в одному селі , а живе в Німеччині то вже як тест ДНК дізнався?)
Які ваші аргументи будуть?
Единорог_помог• 07 апреля 2025
Ответ дляСметчица
🤣🤣🤣
Видно що ви не розумієте і не знаєте.
Які ваші аргументи будуть?
Мои аргументы, каждый выбирает в то, что ему свойственно. Нашли тетку- это счастье, если бы не нашел никто и никого, сдача ДНК сошла бы на нет, что не предусмотрено проектом, поэтому Ваша цель и цель заказчика разработки достигнута
Сметчица• 07 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Не зливайтеся. Завершіть свою думку нормально.
Раздражевская• 07 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А з чого ви взяли що мета створившего не домогти знайтися кровним родичам, а зібрати матеріал ДНА? Ви ж навіть пояснення так і не надали належного, навіщо власникам чиїсь ДНА.
Единорог_помог• 07 апреля 2025
Ответ дляСметчица
У Вас очень специфический сленг.
Я свою позицию написала: сбор информации о ДНК небезопасен, куда будет использован(продан) разработчиком непонятно, количество версий безгранична.
Зачем Вам именно знать , Вы уже всё равно в базе и у Вас есть новая тетка, каждый при своём
Единорог_помог• 07 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Конечно допомогти, а как же иначе, только так
Сметчица• 07 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
У Вас очень специфический сленг.
Ясно - понятно )
Раздражевская• 07 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Звісно. Будь який великий бізнес починається з захоплення і потім монетизується.