Бачу_майбутнє• 06 апреля 2025
Японська косметика бренди
Хто користується і може порадити діючі засоби? Вік не пишу, тому що і зволоження, і живлення, і ліфтинг-все може бути корисним
Стефанія• 06 апреля 2025
Найдите магазин Panda Shop, у них есть группа в ТГ, там японские средства вдоль и поперек обсуждаются, любые сегменты
Несу добро людям• 06 апреля 2025
Шисейдо хорошая марка
Эвиденс де бьюти, очень классная, вау эффект
Винник• 06 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Шисейдо хорошая марка
.
Бачу_майбутнє
• 06 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Шисейдо хорошая марка
Краща за шисейдо? Я спеціально про ціну не писала, це не показник. Якраз закінчила швейцарський крем за 235 дол і як то кажуть ніфіга
Добра, коли сита!• 06 апреля 2025
Я не очень понимаю тех, кто хочет пользоваться японской косметикой, не имея азиатских генов. Они эту косметику делают для себя, под свои показатели и нужды (не путать с обычной международной косметикой, произведенной в Японии, какой как Shiseido, Sensai и т.д.).
Я много лет прожила в Японии, моя дочка наполовину японка. Так вот, она ходила с мокро-жирной чёлкой, пока я не заказала ей японский шампуни и кондиционер. Даже от детских гелей для душа у неё раздражение, а от японских обычных - нет.
На мне её шампунь вообще не мылится, хоть 3 раза наноси, гели не моют не фига, дезики не блокируют запах...
Треба підробіток• 06 апреля 2025
Користуюсь японською косметикою вже кілька років. Мої улюблені бренди це Recoreserum ( для мене особисто на сьогоднішній день найкраща), Axizzia, Direia. Це ті, о купую на постійній основі і майже всі засоби подобались. А, ще Raise, дуже подобаються їх креми та сироватки.
Мир Мир Мир!• 06 апреля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
ППКС. Японские внутренние бренды и не рассчитаны на международный рынок, но блогеры, в своё время, раздули тему и все уверовали в исключительность японской косметики.
Несу добро людям• 06 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Эвиденс? Да, намного лучше шисейдо.
Шисейдо тоже хорош, особенно умывалки (бенефьянс, футюр солюшн) и кремы для лица/и особенно под глаза
Но эвиденс другого класса. Вы каждое утро встаете, а кожа все лучше
Очищение у них это 3 ступени масло/умывалка/тоник (черная линейка. сакура мне никак, а золотую не пробовала) это надо брать
Обязательно к покупке ледяная маска (специаль маск)
Если кожа сухая, нуждается в усиленном питании, то есть крем-маска. Если нет, то только ледяная. она все потребности закроет
Дневной/ночной крем хорошие. Просто рабочие лошадки
Под глаза для меня жидковата сыворотка (сейчас есть еще и крем у них, но за него не знаю. раньше только сыворотка была), в любом случае это не принципиально , можно другую марку взять
Бачу_майбутнє
• 06 апреля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Це дуже спірне питання. Адже корейська, ізраїльська, іспанська косметика заполонили ринок, а гени в нас явно не середземноморські або єврейські. Дуже довго користувалася ізраїльською косметикою успішно, вирішила спробувати швейцарську-на мені не працює, спробувала дещо японське і чудово підійшло. Тому вивчаю питання
Бачу_майбутнє
• 06 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Дуже дякую за таку вичерпну відповідь
Треба підробіток• 06 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ви абсолютно праві. Моя шкіра з японською косметикою стала набагато кращою. Також я в захваті від їх бьюті дівайсів
Добра, коли сита!• 06 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Не знаю, чего вам так спорно, если японцы это заявляют и подчеркивают, достаточно спросить любого представителя внутренней марки. Именно поэтому они не заинтересованы в том, что бы выходить на международный рынок. Более того, обычные марки, такие как Guerlain, например, выпускают спец средства только для японского рынка. С чего бы это, как думаете?
А израильские и средиземноморские марки ориентируется на международного покупателя, разве нет?
Про корейскую ничего не буду рассказывать, для меня она ужасна, не понимаю хайпа вообще.
Добра, коли сита!• 06 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Девайсы - это другое. Хоть у меня и валяются 2 рефы, которыми лень пользоваться)
Бачу_майбутнє
• 06 апреля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Я пробувала корейський люкс і він чудовий, але за такі гроші я можу купити щось інше. Все таки японська косметика набагато краща
Бачу_майбутнє
• 15 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Доброго дня! Повернулася за порадою щодо raise. Вивчила склади засобів і дуже зацікавили їх креми та сироватки. Порадьте, будь ласка, що саме вам сподобалось? Дивлюся на perfect one cream та ex100 exosome solution serum
Треба підробіток• 15 апреля 2025
Доброго дня. Саме цим кремом і я користувалась, інші не пробувала. Мені він дуже підійшов. Сироватку використовувала Solution SC100, теж подобалась. Зараз купила ось таку, але ще не пробувала.
Бачу_майбутнє
• 15 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Так, я про неї. Захотілося спробувати прямо дуже. А де купуєте?
Треба підробіток• 15 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Останній раз ось тут купувала
До цього в цьому магазині
Бачу_майбутнє
• 15 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Останній раз ось тут купувала
До цього в цьому магазині
Дякую! Я живу за кордоном і якраз дивилася перший сайт, сумнівалася, треба замовити)
Треба підробіток• 15 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж живу за кордоном. Я в Англії, а ви де?
Бачу_майбутнє
• 15 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
В США. А можете щось для шкіри навколо очей порадити?
Треба підробіток• 16 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Зараз ось цим користуюсь кремом, дуже подобається
Ще з тих, що була задоволена, від Axzzia
Це сироватка, там ще крем є з цієї ж серії.
Бачу_майбутнє
• 17 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Доброго дня) замовила крем та сироватку, чекаю. Може ви ще підкажете гарний лосьйон зволожуючий та на які тканинні маски звернути увагу? Скоро літо, хочу затаритися і пробувати). Дуже дякую
Треба підробіток• 18 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Із лосьйонів в мене зараз оцей, дуже подобається
Оцим теж користувалась, там вся лінійка дуже класна
Оцей хочу замовити, він повинен бути дуже гарним на літо для боротьби з пігментацією і впливом сонця
Ось цей бренд хвалять, це косметика для салонів, там гарне співвідношення ціни і якості, теж хочу спробувати
А маски тканинні їх в мене є, дуже непогані.