Гомосноб• 06 апреля 2025
Выплаты ВПО
Подала на выплаты в мае 2024 года и забыла. Сейчас вспомнила - проверила, справку подтвердили , она есть в дие. Кстати подавалась на выплаты тоже через дию. Что делать?) к кому обращаться что мне не приходили деньги ни разу?
Грушки-яблочки• 06 апреля 2025
На виплати перевірте чи ваша категорія підходе і подавайте через цнап
Гомосноб
• 06 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Как это можно проверить?
Пасхальний тролік• 06 апреля 2025
Ответ дляГомосноб
Как это можно проверить?
Якщо людина подається на виплати ВПО вперше,то шість місяців ці виплати приходять без будь яких умов.Потім головним критерієм є доход на одну людину.Якщо він перевищує 9400 грн,то виплати скасовують.Здається так,в інтернеті є інформація.
жар-птица Нюра• 06 апреля 2025
Ми подавали до НР. Вже були умови щодо доходу на кожну людину 9 тис тощо. І подавати треба через ЦНАП щоб були виплати.