ШанельКуКу• 06 апреля 2025

Продовження дискусії про тоналки

Сьогодні писала тут про тоналки, що люксові які перепробувала мені щось взагалі не йдуть, то лягають як маска, то взагалі наче нічого немає на обличчі, а мас маркет наче підходять, але дуже рельєф люблять підкреслювати і недоліки. Що це за фігня така?
Скіфська пектораль• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ланком Теінт Ідоль для жирної якраз, але я як наношу його це тихий ужас , все підкреслити що тільки можна
Щось мені здається, що справа не в тональних. У мене є всі, що ви показали, крім ланком. Діор мені не подобається, але терпимо, футуріст краще, ерборіан взагалі супер. У мене дуже суха шкіра. Я не уявляю, як ви ці тональні на жирну наносите. Вам там вище шанель тінт радили, не купуйте без затеста, лице буде блистіти жирнючим блинцем.
Баррикадница• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ну Мейбелін трохи затемнений наче, він ось так на мою шкіру лягає
Якось він жовтить 😏
Не схоже, що саме Вам тон не підійшов, навряд чи хтось захоче з таким жовтим тоном ходити.
Ви не пробували ті, що в Вас є (ланком, есте лаудер, діор) наносити спонжем для макіяжу чи розмішувати зі зволожуючим кремом? Так покриття виходить тонше, без ефекту маски
ПесиКот• 06 апреля 2025
Ответ дляВподобайден
попробуйте эти два красавца. особенно есте лаудер. для вашей кожи самое оно. НОООО нанесите базу под макияж перед тонаком и будете в восторге
Эсти на плотный крем janssen и очень натурально. Кожа нлрмальная склонная к сухости. Ничего не сушит.
Запорожьемойдом• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Пальцями наношу як і все. Спочатку вживаюсь гелем CeraVe, потім зволожуючий крем Babe наношу, і через 2-3 хв тоналку
Спробуйте спонжем або кистю наносити.
Скіфська пектораль• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А це сьогоднішнє фото з Діором нейчерал. Таке обличчя наче оси покусали, я в шоці
Діор реально какашка, саме цей, інші не пробувала))
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
мне тоже есте ничего не сущит. даже без базы
Банан-барабан• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Провалился в поры. Может попробуйте тоньше слой . Наносите сначала на пальцы, а потом припечатывайте аккуратно к лицу.
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Це моє обличчя з Ерборіан
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
о нет, пальцами это жесть!! даже самый лучший крем убьете
бьютиблендер или кисть
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Це взагалі ще з Fit me від мейбелін
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
А це Есте Лаудер футурист
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Ответ дляВподобайден
бьютиблендер или кисть
Та я якось купила в Аврорі таке як бьюті бленлер на яйце схоже для обличчя, то наче норм, але особливої різниці не відчула. Костьол купила в Єві то теж фігня з фігня. Ну я дешеві брала а не дорогі
Залізна пані• 06 апреля 2025
Автор, на Нотино купите 5 пробников тонального за 260 грн. Сейчас бесплатная доставка.
Я взяла ИвСенЛоран 5 мл, матирующий.
Lena_Petrova• 06 апреля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Девочки, посоветуйте мне из люкса, пожалуйста. Комбинированная кожа , 40+
Цель - легкая, сияющая, (не матирующая) чтобы не подчеркивала морщинки. Эффект холеного лица.
Когда-то пробовала Шисейдо, вот что-то наподобие ее.
Dior star filter флюид тональный. Суперовый
Молода і нерозважлива• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Сьогодні ще й по Єві ходила думала може Макс Фактор купити ластинг пефоманс чи Лореаль Фреш веар. Але зупинилась вчасно не купила нічого, по 500 грн так от на вітер теж не охота викидати. Щось я не дружу з косметикою
На той люкс вже скільки ’викинули’
Запорожьемойдом• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Для мене велика різниця бьюті блендером та пальцем. Пальцем- всі пори підкреслені,як у вас і виходить. А бьюті блендером- ок. Ніжно прихлопиваю по поверхні шкіри.
Коко На Страже• 06 апреля 2025
Ви якісь надто темні відтінки для свого кольору обличчя обираєте. І щось мені здається, що догляд поганий у вас.
Тому і погано лягає все, і шкіра виглядає погано. Ви ж молода, а такий жах на шкірі
Якщо тон видно, краще взагалі не користуватися ним
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Мій догляд за обличчям
Мию вікна у мороз• 06 апреля 2025
Ответ дляВподобайден
Я пробувала і те і те - Шанел нічого не перекривав, а double wear було дуже помітно на обличчі з порами. Так що я би їх так сміливо не рекомендувала.
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Ще така фігня в мене є, але я інколи лінюсь нею користуватись
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
На той люкс вже скільки ’викинули’
Та чимало грошей викинула, тепер стоїть без діла(
Стрибну в гречку• 06 апреля 2025
лучшее что я перепробовала
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Так це і був тонкий слой(
автор ШанельКуКу • 06 апреля 2025
Ответ дляБаррикадница
Якось він жовтить 😏
Спонж має значення який брати? Де можна купити хороший, бо в мене колись з Аврори дешманський був
Мастер Класс• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ті що маю, і не підійшли наче
Наконец-то я встретила на советчице человека, которому не зашел ербориан, а то одни сплошные восхищения
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
смотря какой шанель. у вас именно такой был?
у меня была сыпь на лице, красная. все замаскиповал, лицо идеальное было. может у вас подделка или другой шанель. у меня есть похожий, только с меньшим перекрытием, там да, плохо маскирует, но придает коже класное свечение. но я его и не фотала
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
а вы его водой мочили перед использованием?
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Мій догляд за обличчям
скраб который у вас вообще нельзя часто. раз в неделю максимум
Вподобайден• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
продайте и купите на общую сумму что то новое
ВундерКИНГ• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Дуже темно
Не ваш тон

Як непрохана порада: пошукайте хто з візажистів дає індивідуальні уроки з макіяжу - на ньому зможете підібрати для собе тональний прицільно