ШанельКуКу• 06 апреля 2025
Продовження дискусії про тоналки
Сьогодні писала тут про тоналки, що люксові які перепробувала мені щось взагалі не йдуть, то лягають як маска, то взагалі наче нічого немає на обличчі, а мас маркет наче підходять, але дуже рельєф люблять підкреслювати і недоліки. Що це за фігня така?
ШанельКуКу
• 06 апреля 2025
Ответ дляУгги в горошек
теж жирна. мені підходив колись білоруський Беліта Янг. але з початком війни відмовилась. заміну не знайшла
Оо, мені він так в пори провалилася теж
ШанельКуКу
• 06 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
BB не пробовали ?
Ерборіан бі бі оце ж пробувала
ШанельКуКу
• 06 апреля 2025
Ответ дляВподобайден
попробуйте купить еще пенку для лица для жирной кожи. а в идеале скходите к дерматологу
Була колись пінка з недорогих Tink, доречі непогана на свої гроші
Штора с кисточкой• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Мій догляд за обличчям
Викиньте скраб, купить пілінг 5-10 ана, типу ординарі гліколевий тонер чи любий інший.
Штора с кисточкой• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А що з умивалкою не так?
Норм умивалка,нейтральна)
Баррикадница• 06 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Мій догляд за обличчям
А Ви бачите від цього набору якісь покращення на шкірі? Бо по фото конкретно під забиті пори, чорні цятки і тд. Плюс Ви пишете про чутливість шкіри, щось її дратує
Доктор Хаос• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ерборіан бі бі оце ж пробувала
А других корейцев ? Полагаю ,у них есть и под типы кожи.
Квітка Миру• 07 апреля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Норм умивалка,нейтральна)
Ви знаєте, я б так не сказала, теж так думала, начитавшись захоплених відгуків.
Буквально за тиждень вона зробила з моєю шкірою повний кошмар, я й не думала, що проста вмивачка на таке здатна - чорні цятки, (які мали б добре очищатися саме цим засобом, судячи з відгуків), огрубіння, все обличчя якесь шершаве стало, як чобіт, ще й зуд( Жоден інший продукт в догляді не мінявся.
Отак спробувала новий продукт, врешті повернулася до пінки Vichy, поки що ідеальна для мене
Герцогиня• 07 апреля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Мне подошел СС от Люмене.
поддержу, несколько лет им пользовалась, решила выпендриться, купила кларанс, он вроде легкий должен быть, долго выбирала. Но так и стоит, вернулась к люмине и больше люкс не куплю. И попробуйте влажным спонжем пастушевывать в конце, меня так дочка подросток на это присадила, это очень удобно и эффект классный.
Герцогиня• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А це сьогоднішнє фото з Діором нейчерал. Таке обличчя наче оси покусали, я в шоці
у вас слишком темный тон, он не подходит
Советничаю тут• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ні,я ні разу не була в косметолога
Вам бы лёгкий пилинг сделать и тоналка будет хорошо ложиться
Умывалка для вашего типа кожи не подходит
Герцогиня• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Мій догляд за обличчям
З цього всього я би подумала про зміну денного крему, можливо справа в ньому
Дуняша• 07 апреля 2025
Автор, у Вас почти все тоналки с эффектом сияния - для жирной кожи это не вариант, эффект блина. Плюс жирнокожим нужно припудриваться. Пудрой пользуетесь? Какой?
Дуняша• 07 апреля 2025
Автор, попробуйте таки продать. Как раз тональные с помпой вполне гигиенично (особенно по сравнению с другой декоративкой). Добавьте в объявление при продаже принтскрины с заказов Брокард - есть вероятность что те же визажисты купят, это очень популярные тоналки.
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляБаррикадница
Ні особого покращення немає, ну від вмивадки сера ве шкіра чиста
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Других ні не пробувала
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Я думаю приглянутись до пілінгу Ordinary
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляГерцогиня
Можливо і так, треба щось нове підшукати
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Просто матуючі на мені як маска сидять, тому такі і вибрала
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Пудру не люблю
Баррикадница• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Подивіться крем cosmedix shineless, зволожуючий для жирної шкіри. І гелі для вмивання medik8 з кислотами і Circadia Mandelic acid
Герцогиня• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Беріть його сміливо, дуже добре діє (якщо про червоний), але ж майте на увазі, що влітку з ним обережно треба, бо це кислоти. Справа дійсно може бути в догляді, а не в тональному. Почніть зі шкіри. Міцелярка то таке, вона не буде впливати, бо змивається. Умивалка у вас непогана, я сама нею колись користувалась. А от до матуючих кремів ставлюсь дуже обережно, точніше погано). Я би порадила трішки інтенсиву, бо після зими шкіра дуже втомлена. Мені дуже сподобався з останнього ампульний догляд. Брала MartiDerm The Originals Proteos Liposome, але їх тиам багато під різні проблеми, можете обрати щось інше. Також сподобалась La Cabine Multi-Active Multivitamins. Ампули вистачає на 4 рази точно, ціна не така вже й космічна в порівнянні з Вашими тональними. Ну і зверху крем денний. Хоча можливо й без нього можна. У мене теж жирна шкіра (40 років), але я фанатка догляду. Зараз стан її мені дуже подобається, а ці ампули взагалі диво якесь.
Баррикадница• 07 апреля 2025
Ответ дляГерцогиня
Ви з спф ці ампули використовуєте? Подивилася, що там ретинол
Герцогиня• 07 апреля 2025
Ответ дляБаррикадница
в мартідерм немає ретинолу, в інших судячи з того, що він не на першому місці, то його там мало. Я взагалі не прихильник СПФ, я ним не користуюся, у мене є крем з досить сильним складом ретинолу, то його тільки в холодну пору року, кислоти агресивні також. Ніяких пігментацій при цьому не маю. Пробувала кілька засобів з спф, мені просто не подобаються відчуття на шкірі
Советничаю тут• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Вы сейчас потратите помимо тоналки кучу денег на неподходящие вам пилинги и уходы вместо того чтобы дойти до хорошего косметолога, привести в порядок кожу и уход, это не настолько дорого
И подобрать себе тональный крем тоже можно с визажистом
Подбор косметики сейчас популярная услуга
Зачем вы тратите своё время и деньги на странные эксперименты
Баррикадница• 07 апреля 2025
Ответ дляГерцогиня
Я ампули мультиактивні дивилася, зацікавили, от в них вітамін А присутній. Ви влітку їх теж використовували? Як думаєте, для чутливої шкіри підійдуть?
Чудо в декрете• 07 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Це я сьогодні Есте Лаудер нанесла заради експерименту.
Меня бы больше не тон кожи волновал, а этот висячий подбородок
ШанельКуКу
• 07 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ракурс такий