Несу добро людям• 07 апреля 2025

Я почну колись посміхатися знову?

У мене не все так погано. У людей гірше є.
Але не памʼятаю коли була весела і посміхалася…
Радості в житті немає..
Є робота, є хоббі. Є сімʼя . Всі живі здорові, але ж таки де той запал до життя? Де та енергія?
Усатая полосатая• 07 апреля 2025
Запал до життя Ви залишили в війні. У вас в´яла депресія, ви намагаєтесь її заперечувати. І ви якось інфантильно про себе пишете.
Заліковий троль• 07 апреля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Почитайте щось про радість і щастя, ту ж Поліанну, наприклад
Полианна для меня самая непонятная и бесящая книжка. Не умиляет та Полианна, я б ее охарактеризовала как «дура подорванная» Если что то я смеюсь и улыбаюсь, благодарна за то что имею…но эта книга треш
Заліковий троль• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я в безпеці кілька місяців слава Богу. Вивезла дитину. Інших варіантів вже не було
А муж есть рядом? Или Вы в разлуке?
Бесбардак• 07 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
а вы все равно запишите в какой-то блокнот. через время прочитаете. у меня из старых мечт уже процентов 80 посбывалось.... особенно материальных)
Только не так :
Домик у моря из-за эвакуации , и новая машинка взамен любимой
И так все по списку
Я не просила бежать из дома
автор Несу добро людям • 07 апреля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
А муж есть рядом? Или Вы в разлуке?
Нещодавно приєднався.
Заскакую наперед, задля того, щоб ви не писали хєроту.
Чоловік інвалід війни. Приїхав три тижні тому до нас.
Допоможіть знайти• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я не стримую. В тому то і справа. Його немає ..
Это что-то с вашим внутренним ребёнком. Видимо от стресса. Походите к психологу. Ну или поищите какие-то техники в интернете и попробуйте медитации.
осень харашо• 07 апреля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
зачем вам вторая дача?
Потому что нет денег её до ума довести, всю жизнь что-то ковыряем, ковыряем.... Хочу продать и купить готовую, не тянем мы строительство
Я просто не знаю, какие желания себе придумать! Вот, придумала)))
Не прохожу мимо• 07 апреля 2025
Автор, ну вы выгорели, или наоборот выехали в безпеку выдохнули - накрыло. Откат такой. Ну пострадайте.какое то время..
Объективно, ну да, нечему улыбаться. Но.. вы можете повлиять на глобальное событие в данном случае войну?- нет, ну значит живите в моменте, как бы это не звучало. Исходите из того, что есть хорошего.
Ну как т так.
Как, говорится, спасение утопающего- дело рук самого утопающего
Стигла полуниця• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я не посміхаюся на фітнесі також. Ходжу бо маю сидячу роботу, то спорт обовʼязково двічі на тиждень.багато гуляю з собакою.
Вам нужен эсциталопрам. Я от него хихикала как дурочка. Мне все было классно, все смешно, легка эйфория от всего.
автор Несу добро людям • 07 апреля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Важкий препарат?
Стигла полуниця• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Важкий препарат?
Нет, один из самых лёгких из рецептурных.
автор Несу добро людям • 07 апреля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую
Карамелька• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Навіщо мені заспокійливі якщо я спокійна?
Вми виїхали в іншу країну. Діти почали посміхатися через місяців 4 , я точно більше півроку не могла навіть видавити посмішку вічливу. Мене через рік мабуть попустило. Була на сильних заспокійливих кілька місяців. Після них стало трохи легше.
Злюсь до кипіння• 07 апреля 2025
Автор, это война. Еще и муж был на фронте, и эмиграция тоже. Нужно время. Хорошо, что вы сами понимаете проблему. Возможно, стоит сходить к психотерапевту. И начать искать радость в мелочах.
Пожмаковна• 07 апреля 2025
А ви спробуйте дякувати Богу щодня за те, що маєте: за сімʼю, за те , що всі здорові ( яка це цінність ), за хобі, за роботу( скільки людей страждає , що немає роботи) і можливо і радість зʼявиться
Обижулька• 07 апреля 2025
Тоже самое , вечно какие-то мысли лезут , стресс ,ничего не радует ,либидо где-то на 1.
Пожмаковна• 07 апреля 2025
Ответ дляосень харашо
Отсутствие борьбы за выживание часто приводит к депрессии
Я згідна . В автора все дуже добре і їй аж приторно.
Пожмаковна• 07 апреля 2025
Ответ дляБабулька
Мне кот помогает улыбаться и быть жизнерадостной, он у меня самый лучший🥰
Я теж відосіків про котів подивлюся і мені смішно. Не видаляю цю програму. Кота маю вісловухого, але він не ігровий. Спить і їсть
Телепузик• 07 апреля 2025
Ответ дляПожмаковна
Чоловік авторки інвалід війни - це дуже добре і навіть приторно?!
Пожмаковна• 07 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
Можливо я не дочитала про інваліда війни, бо дала відповідь від самої теми, що в автора все добре. Вона не написала, що сумно її від того, що чоловік інвалід війни . Написано було, що все добре в неї
празники не помню• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Дякую. Звісно я розумію, але не можу сприймати нормально життя.
Так Ви тільки кілька місяців як виїхали? То це не дивно.
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Так я не страждаю. З чого ви взяли що я страждаю?
У вас немає проблем. Ви зануда просто
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Нещодавно приєднався.
Він нерухомий, ви його доглядаєте? У візку?
Танцепесенная• 07 апреля 2025
Это зависит только от вас. Ваше эмоциональное состояние в вашей голове , в ваших мыслях. Если вы поменяете мышление на более позитивное , то и радость жизни появится. Не поменяете - всё так и останется.
автор Несу добро людям • 07 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні
автор Несу добро людям • 07 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Як поміняти?
Ангел-предохранитель• 07 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Пишуть що ви невдячна людина, через те і не отримуєте задоволення)
Автор, розумію що ви хотіли отримати тут підтримку, але не варто , тут такі змії , навіть не знаю звідки таке зло береться. Якщо ви кажете що не все так погано можливо просто перетерпіть цей період, зміняться обставини, зміниться і ваш стан.
осень харашо• 07 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
Живой и с ней за границей
осень харашо• 07 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ага, и сам к ним выехал 3 недели назад
Нервогенератор• 07 апреля 2025
Яке маєте хоббі? Можливо воно вас не радує?