Мудрецыха мира• 07 апреля 2025

Якби вам сказали, що ніколи не буде великого кохання, але буде спокій і комфорт

ви б погодились?
Перловая Кашка• 07 апреля 2025
Ответ дляРання пташка
А як буде велике кохання ( причому на словах поки що) , то погодитесь?
Ну от каже вам ваш ухажор, що обіцяє подарувати велике кохання, а ви відразу:’ да’. А потім пішов по бабам ваш чоловік, велике кохання всім дарувати. Обично пиз@оболи так і робять.
Це якщо розглядати велике кохання лише як слова. Але кохання це значно більше,це ще дії і вчинки. Якщо є воно, то може бути і спокій і комфорт. Хоча пожиттєво, також наврядчи.
СкиниУскачи!• 07 апреля 2025
Я полюбила в 18 лет, через время она прошла
Сейчас мне 40 лет чувствую что больше не любила, люблю себя,для меня комфорт и моральное состояние приятней чем все эти качели с любовью
Губи з філером• 07 апреля 2025
Раньше бы согласилась, а теперь когда знаю что такое любовь, то нет однозначно
Без QR коду• 07 апреля 2025
«Она сама по себе невесома
Она сожрёт тебя, как цветок тля
Но всё равно, лучше уж так сдохнуть
Чем никого никогда не любя»
Начальник Анонимов• 07 апреля 2025
нет, потому что с сексом будет проблема с моей стороны
Дикая Роза• 07 апреля 2025
Была большая любовь, потом брак с тем самым комфортом и спокойствием, потом брак по большой любви и с комфортом и спокойствием. Последний вариант мне нравится больше всего.
Добротная• 07 апреля 2025
У мене ніколи його і не було, так щоб до треміння в колінах, обирала розумного, надійного, доброго, щирого, перспективного, 25 років разом, це моя рідна людини і дорога, кохання і нехочу, зайві страждання і гойдалки.
Показушница• 07 апреля 2025
Спокій і комфорт
Жена_КотораяСтена• 07 апреля 2025
У моїх 20-30 кохання, в 45+ спокій
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляРання пташка
Тут як лотерею виграти - або буде гуляти,або ні.І не залежить від того,що з самого початку каже він.
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
В мене вже є, мені якщо зовнішність не подобається, то хоч три квартири. Шо там зовнішність, аромат. Мій спокій і є в тому щоб спілкуватись і кохати тільки тих, хто мені відгукується, а не квартиру)
Ну тоді краще купити собі чоловіка-робота.І плюс нічим не заразить вас,не обрюхатить)
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Тоді тема має бути інакша. Ви готові бути з тим хто перепише на вас квартиру, незалежно від почуттів.))
Ну так,згодна з вашою думкою.
Кросівки оригінал• 07 апреля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Дивна логіка, краще жити з коханими, вони не дратують
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Згодна з вами.
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Так,згодна з вами.Але буває і так,що навіть коханий через n-кількість часу почне вас теж дратувати.
Кросівки оригінал• 07 апреля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Тоді люди можуть зробити наступний крок і розійтись
Жена сантехника• 07 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Так.Але навіщо,якщо можна навчитися розуміти почуття один одного?
Просто красавица• 07 апреля 2025
Мне бы через пол года скучно стало и потянуло на приключения, но все равно комфорт лучше большой любви.
энциклопУдия• 08 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Повністю з вами згодна. У мене також. В цьому році нашому шлюбу буде 20 років, ні про що не шкодую.
Конфиденциальность• 08 апреля 2025
Ні. Як сказав поет ’любов варта всього’. Було всякого, доки ми обоє в цих стосунках і цій великій любові не виросли і не подорослішали. Але це щастя зустріти свою людину. Дехто скаже що це невроз і всьо такоє, але я щаслива що у мене було от це от відчуття, коли при зустрічі на секунду гасне все світло в світі, на мить зупиняється земля, серце пропускає удар...з того моменту пройшло 13 років а так наче вчора було