Бамбарбия! Кергуду.• 07 апреля в 17:59

Сумуєте за есересер? 7 квітня 1935 року…

А 7 квітня 1935 року сталін дозволив розстрілювати 12 річних.
Правда документи тоді толком ніхто не мав. То на око визначали вік.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:02
Трохи й з безпритульними поборолись.
Послушная• 07 апреля в 18:04
Не сумую, но если бы сохранилась единая страна, намного лучше бы жили. Китайцы молодцы, посмотрели на эту хрень с развалом и выучились на наших трагических ошибках.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:04
А ще поцікавитесь де інваліди після війни поділись
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:05
Ответ дляПослушная
Єдиная страна головного мозку) ага.
Штора с кисточкой• 07 апреля в 18:06
Ответ дляПослушная
Ну путен осуществляет ваши желания, всех в родную говень.
Послушная• 07 апреля в 18:06
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Война ещё не окончена, нашими инвалидами живыми больше поинтересуйтесь.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:06
Ответ дляПослушная
Завдяки кому маємо інвалідів?
Послушная• 07 апреля в 18:07
Ответ дляШтора с кисточкой
Поздно. Куча мелких царьков-феодалов теперь свою власть не отдадут.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:07
Ответ дляШтора с кисточкой
І головне хто ближче- тих більше сволота «любить»
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:08
Ответ дляПослушная
Ну, канєшно. Куди наші «царьки» до кацапських. Там один демон чого вартий.
Даха-сваха• 07 апреля в 18:09
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А де вони поділись?
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:11
Не навиджу кацапню. Руйнують усе на своєму шляху. Ще більше бісить, що їм за це нічого нема.
І не розумію людей, які взагалі не мають самоповаги чи що. Готові не зважаючи на все - чекати до скону сирисири чи московію
Даха-сваха• 07 апреля в 18:11
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Завдяки кому маємо інвалідів?
А завдяки кому були інваліди війни в СРСР?
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:13
Ответ дляДаха-сваха
Хочете провести паралелі? Не вийде
Кукусик• 07 апреля в 18:14
Форум ошиблись, вам на рашкин. Это у них там ностальгия за ссср. У нас если и ностальгируют, то пенсионеры древние, а там и молодёжь, которая тот ссср и не видела и родились уже, когда он уже распался.
Даха-сваха• 07 апреля в 18:14
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Хочете провести паралелі? Не вийде
Чому?Бо доведеться визнати,що Німеччина напала на Радянський Союз,як зараз Росія на Україну?
ротцвеники• 07 апреля в 18:14
Сумую. 12 апреля 1961 года состоялся первый полет человека в космос, который совершил Юрий Гагарин — советский гражданин.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:16
Ответ дляДаха-сваха
А де вони поділись?
Це одна з найтемніших сторінок післявоєнної радянської історії, про яку в СРСР замовчували, а документи довгий час були засекречені. В інеті є багато інфи
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:18
Ответ дляКукусик
Форумом як раз не помилилась. Тут на постійній основі сльозогінний сумують і тужать
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:19
Ответ дляДаха-сваха
А то у Вас трохи не ті паралелі)))) то нехай, буває))))
Я пані прохана...• 07 апреля в 18:19
Ответ дляДаха-сваха
А чого вона напала?
Даха-сваха• 07 апреля в 18:20
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я знаю.Важких людей з інвалідністю, які не мали рідних,дійсно забирали в інтернати.А що з ними робити?Нехай би помирали на вулиці чи вдома?Всі інші жили з рідними.Начитаються інтернет них розумників.
Ща как дам• 07 апреля в 18:20
Нет, не скучаем. И без ваших картинок тоже не скучали.
Ща как дам• 07 апреля в 18:21
Ответ дляДаха-сваха
А де вони поділись?
Вы вообще ничем не интересуетесь?(
Ща как дам• 07 апреля в 18:21
Ответ дляротцвеники
Ипать
Распутница• 07 апреля в 18:21
Ответ дляПослушная
😡😡😡😡😡😡😡
автор Бамбарбия! Кергуду. • 07 апреля в 18:21
Ответ дляДаха-сваха
Ідеологія сталінізму не терпіла слабкості.
• Ветерани з вадами суперечили образу «героя-переможця».
• Влада боялась, що ці люди можуть стати незадоволеними, об’єднатися, створити проблеми для режиму.
Даха-сваха• 07 апреля в 18:21
Ответ дляЯ пані прохана...
А чого вона напала?
Причини ДСВ вже давно досліджені і названі.В інтернеті багато інформації.
Ща как дам• 07 апреля в 18:22
Ответ дляЯ пані прохана...
А чого вона напала?
Пляяя🤦‍♀️
Біток чи ефір?• 07 апреля в 18:22
Я за ним скучать не могу, потому что была маленькая когда он распался. 35 год очень далек, даже моя бабушка ещё не родилась тогда. Есть положительное в СССР то, что нет сейчас. Увы. Есть и плохое, никто не спорит. Что касается моей семьи, то от совка никто не пострадал, наоборот, после распада жизнь была все хреновее. И стабильности до сих пор нет, и уверенности в завтра тоже.