UntoldStory• 07 апреля в 22:11

У вас из одноклассников или одногруппников кто то женился

Галябалована• 07 апреля в 22:12
Да, все абсолютно
Гладиолус• 07 апреля в 22:12
Це закінчене питання?
НаливайКа• 07 апреля в 22:12
Одногрупники
Сколько_мне_лет?• 07 апреля в 22:12
Ответ дляГалябалована
Да, все абсолютно
Нет,вы что, женитьба - это такое уникальное явление
Почемучка• 07 апреля в 22:13
нам уже по 50, знаю про одного що п´яний випав з вікна і убився, то він не одружився, а так уже всі :)
автор UntoldStory • 07 апреля в 22:13
Ответ дляПочемучка
Я имею ввиду между собой?
автор UntoldStory • 07 апреля в 22:14
Ответ дляГалябалована
Да, все абсолютно
Между собой
Гжегож Бженчишчикевич• 07 апреля в 22:14
В моём окружении 90% мужчин женаты. Некоторые не первый раз.
Оцененная• 07 апреля в 22:14
Я зрозуміла, що ви мали на увазі між собою. Так, одна пара з нашої групи, інша одногрупниця з хлопцем паралельної групи, а скіоьки переодружувалися з гуртожитку вже мовчу :)
Почемучка• 07 апреля в 22:14
Ответ дляUntoldStory
Я имею ввиду между собой?
з групи дві пари одружились
Непереможна• 07 апреля в 22:15
В школі ні, а в універі у нас самі дівки були.
Заместитель Анонима• 07 апреля в 22:15
Ответ дляUntoldStory
Между собой
Так, одногрупники.
У них ще й прізвище було однакове до шлюбу. Не довелось паспорт міняти))
Але розвелись потім
Фісташкова кава• 07 апреля в 22:17
Ответ дляUntoldStory
Я имею ввиду между собой?
Так, було декілька пар в універі. Однокласники ні
Галябалована• 07 апреля в 22:17
Ответ дляUntoldStory
Между собой
Да, в классе нет.
В группе в университете три пары образовались из группы в 22 человека. Одни развелись через полгода. Две другие пары в браке 20+ лет.
Снежнакомка• 07 апреля в 22:19
И одноклассники, и одногруппники) причем среди одногруппников три пары)
Гладиолус• 07 апреля в 22:19
У мене в університеті було 2 хлопчика лише. Один єврей і він міг одружуватися лише з єврейками, інший одружився на дівчинці на курс молодшій.
У брата в університеті було лише 2 дівчинки, обидві вийшли заміж за одногрупників. Одна за мого брата, живуть вже 23 роки разом, інша пара через 4 роки розлучилась.
Серед однокласників є одна пара, одружилися через 2 роки після школи, зустрічалися з 9 класу, вона відмінниця, він хуліган і я щиро вважаю, що дівчина зробила велику помилку і могла отримати на багато кращого партнера, але живуть досі разом (ми випуск 2007 року).
ШобВам_КакНам• 07 апреля в 22:20
Ответ дляUntoldStory
Между собой
Да, есть такие и одноклассники, и одногруппники
Штора с кисточкой• 07 апреля в 22:20
У нас в групі було тільки 3 дівчини (технічна спеціальність), всі вийшли заміж за одногрупників. Тільки одна пара розійшлась, але в них у перших ще в університеті народився син. Зараз вже дорослий, дуже розумний хлопець
автор UntoldStory • 07 апреля в 22:21
Ответ дляСнежнакомка
Между собой?
Голена блондинка• 07 апреля в 22:25
Однокласник з однокласницею одружилися, але коли їм було за 35. До того в нього був шлюб і діти, у неї ні. Вже мають спільну дитину
Невловимий Джо• 07 апреля в 22:31
Ответ дляUntoldStory
Между собой
Да.
Не служанка• 07 апреля в 22:33
Ответ дляUntoldStory
Я имею ввиду между собой?
да. одногруппники. потом разошлись.
Соседушка• 07 апреля в 22:36
Мы с мужем одноклассники) в браке с 2007 года.
Божа кульбабка• 07 апреля в 22:37
Не интересовалась, но, думаю, да, 50 лет, все-таки )))
Тень льва• 07 апреля в 22:37
Да, и одноклассники (до сих пор женаты), и однокурсники (развелись).
Тень льва• 07 апреля в 22:39
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так, одногрупники.
Але розвелись потім
У меня двоюродная сестра дважды выходила замуж за мужчин с одинаковой фамилией.
Божа кульбабка• 07 апреля в 22:39
Ответ дляUntoldStory
Между собой
В 11м классе. Она была глубоко беременна, даже от экзаменов освободили
Контрольница• 07 апреля в 22:49
Мы с мужем были одногруппниками. Поженились уже после окончания учёбы. Уже 20 лет вместе 🥰
Пез Году Неделя• 07 апреля в 22:49
Мы с мужем одноклассники.
Из нашего класса было ещё две пары, которые поженились. Правда одни развелись через 3 года, а вторые через 12 лет.
Мы вместе 35 лет. Также учились после школы в одном техникуме, а затем в одном институте.
Сестра замужем за одноклассником 25 лет.
Допоможіть знайти• 07 апреля в 22:51
Три пари з нашої групи (в т.ч. ми з чоловіком), ще три пари - одружились з однокурсниками (з паралельних спеціальностей на нашому факультеті). На скільки мені відомо, всі досі разом. Рік вступу 1998.