Ответ дляЦикавенная
уже никакую, сильно цены задрали
Та це давно таке ( у них
Треба ось так• 07 апреля 2025
Riche крем для век постоянно беру, в иногда и крем для лица. Для тела гель для душа с кофейными зернами
МЕСТО_Встречи• 08 апреля 2025
Були в мене пробники для догляду за жирною шкірою. Не сподобалося нічого.
всемВсёИмного• 08 апреля 2025
Майже все звідти, щось вони поліпшили, бо раніше не подобалось майже нічого, окрім термальної води, але зараз люблю лінії lipikar та toleriane. Але в мене суха шкіра.
Ответ дляТреба ось так
Він мені ваніллю пахне, аж ніяк не кавою
Гравіцапа• 08 апреля 2025
Брала только ароматы. Сейчас,я так думаю, сняты с производства. Мария,Амбровая вуаль. Крема не нравятся. Как пленкой лежат на коже.
Ответ дляГравіцапа
Вже ці зняті)