А я з косою• Изменено 08 апреля 2025
В основному усі українці вірять гадалкам
В основному усі українці вірять гадалкам і це досягло такого собі піку, але ж як відомо більшість запеклих відьом саме із рф. Виходить, що вони не будуть працювати на Україну, а навпаки, будь-якими хитрими способами, обманами будуть своїм громадян, або з корінням витягувати. Як ви думаєте це так чи ні?😂
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Що таке російська федерація?
Те що ці народи в складі федерації це одне, а те що це інші народи це інше
А ви знаєте, що українці силові правоохоронні органи повністю під рф. Там начальники усі мають російське коріння, але так як це все в більшості засекречено (кадрові питання), то піпл цього не знає.
Папобус• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
О, начали за здравие, закончили за упокой.
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
ещё приходят бывшие соотечественники из оккупированных территорий. и шо?
І нічого. Я тут в деяких місцях побувала і бачу, що кажуть бивші соотєчєствіннікі, у яких в окупації міста, села. Що краще б паспорт рф взяли.
Мао_Мяо• 08 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Так автор з рашки. І це 100%
Мы не братський с вами народ!!!
Цікавий писочок• 08 апреля 2025
Это ж как автор хитро стартпост завернул))) вроде бы про гадалок, но и политический срач ввернул)
Папобус• 08 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
покажите мне где там была хоть строчка здравия?
Здравого смысла нет)))). Все смешалось, тупые украинцы, мольфары, ведьмы, Сибирь, Алтай, «адин нарот», правоохранительные органы…..
Цікавий писочок• 08 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
срётся тут только один автор.
Щас народ проснётся и подтянется) пока буду ехать на работу, уже будет что почитать
Мао_Мяо• 08 апреля 2025
Со своими тупыми русскими ей не интересно общаться, от нас ни как отстать не могут...
Сколько вас блокировать нужно?
Почему вам в своём дерьме не сидится?
Сколько вас блокировать нужно?
Почему вам в своём дерьме не сидится?
Люблю пиво• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А більшість навіть поняття не має про батьківщину і країну діяльності героїв цього тупого посту
Удалено администрацией...
Тётушка Лошадь• 08 апреля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
Ну что вы.... Она просто релокантка. Временно оторвана от любимой Родины. Скоро вернется.
Кудесница_с_пургеном• 08 апреля 2025
Ви різниці між гадалками та відьмами не знаєте? Ще про нуиерологію допишіть. На Алтаї давно були?
Советничаю тут• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Сибір, Алтай.
А звідки рам узькі? Там корінні народи геть інші...
Natal_ka91• 08 апреля 2025
Більшість запеклих саме з України. І так, люди просто шукають рятівну соломинку швидше, якусь позитивну інформацію
Настасья Пицун• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Колись мені так свекор казав, то він ні протрезвів, ні порозумнішав!)))) пройшло 7! Років, а він як був дебілом, так і залишився, як робив одні і ті ж помилки, так і залишився.
Ви впевнені, що то був ваш свекр, а не батько? Бо генетика, схоже така сама...
Баба Йога• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
А ви уявіть, що до вас маньяк заліз в хату, вбив батька, діда, сина, брата, усіх жінок в хаті згвалтували, дітей повбивав, а потім він такий іде до ПЦУ у вишиванці))) як вам таке?) чи не так зараз роблять російські свині? Для них це робота піти в церкву, для вас - мораль і совість. За звичай про совість думають ті, кому не варто заморочуватись і не думають ті, у кого її нема.
Що ви пишете?
Що не коментар - якийсь брєд. І пишете ще про тупість інших
Баба Йога• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
А це не територія рфії? Ну ви тут тільки не заганяйтеся так, це на лохів розраховано. Усе, що в територіальних межах материка - це відноситься до держави, Алтай і Сибір - не виняток.
Тоесть вы даже не различает русских и россиян?
Оч@ров@Шк@• 08 апреля 2025
Ну з війною нас ррзвели, томушу визнати шо таки да, в більшості да
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Так автор з рашки. І це 100%
Мы не братський с вами народ!!!
Удалено администрацией...
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Що поробиш, такий бардак зараз в державі.
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
Мао_Мяо• 08 апреля 2025
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Ой як хтось в бан хоче... аж пищить
А я з косою
• 08 апреля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я взагалі ніколи в рф не була.