А я з косою• Изменено 08 апреля в 05:20
В основному усі українці вірять гадалкам
В основному усі українці вірять гадалкам і це досягло такого собі піку, але ж як відомо більшість запеклих відьом саме із рф. Виходить, що вони не будуть працювати на Україну, а навпаки, будь-якими хитрими способами, обманами будуть своїм громадян, або з корінням витягувати. Як ви думаєте це так чи ні?😂
А я з косою
• 08 апреля в 07:34
Ответ дляСоветничаю тут
А звідки рам узькі? Там корінні народи геть інші...
Они другие, ми вже чули.
Мао_Мяо• 08 апреля в 07:40
Ответ дляА я з косою
Я взагалі ніколи в рф не була.
Так пора. Ваш ’русский дух’ - ждёт вас.
Ваша родина, вы там счастливы будете!!!
А что вам делать среди этих тупых украинцев?
Ваша родина, вы там счастливы будете!!!
Я не чарівниця вам• 08 апреля в 07:47
Ответ дляДа Щас же
Не могу говорить обо всех украинцах, но точно знаю, что создатель этой темы - однозначно да
100%!
ПотеряласЯ Я...• 08 апреля в 07:51
Ответ дляNatal_ka91
Більшість запеклих саме з України. І так, люди просто шукають рятівну соломинку швидше, якусь позитивну інформацію
Запеклих у чому ?
А я з косою
• 08 апреля в 08:02
Ответ дляМао_Мяо
Так пора. Ваш ’русский дух’ - ждёт вас.
Ваша родина, вы там счастливы будете!!!
Та я просто питаю. Чи ви таке не спостерігаєте. Вам людей із сторони не жаль????
Я не чарівниця вам• 08 апреля в 08:08
Автор, Вы меня простите конечно, но видимо уровень IQ по странам на этом сайте, полностью соответствует истине...
А я з косою
• 08 апреля в 08:18
Ответ дляЯ не чарівниця вам
78;місце. Ну, сміятися можно довго, але вам не здаєтся, що народ який організував реально месіво руки вмиє, вийде сухим із води, перефарбується, перевзується і як рукою зняло.
А я з косою
• 08 апреля в 08:20
Ответ дляtala-li
еще верят в приметы:
упал венок на голову - надо паковать чемоданы (Янукович)
Ага, упали хрести із церков -: готуй вінки.
Чай не пью, только кофе• 08 апреля в 08:35
Ответ дляМао_Мяо
Навіть для прикладу зараз. Музика, українці виїхали - що русские делают крадут всі нові хіти українські. Ніяких талантів і ні в чому.
Мировой рейтинг Шазам с вами не согласен
Море Щастя• 08 апреля в 08:39
’більшість запеклих відьом саме із рф’ - вражає ваша обізнаність в цій темі
Коник-стрибунець• 08 апреля в 09:06
Ответ дляМао_Мяо
Ой, яка маячня. На наших землях більше відьом чим десь інде. І це добре, бо жінки відчувають природу, і можуть почути навіть майбутнє.
Русские зі своїм алкоголем та маячнею просто ніщо. Нічого вони не створили і не талановиті тільки крадуть
Вчера смотрела шорст одного блогера, он спрашивает орчиху в чат-рулетке, почему они все бухают кого не встретишь, на что она ему выдает: а ты почему не бухаешь - денег нет?
Капец, у них даже презы бухали и первый и тот промежуточный
А я з косою
• 08 апреля в 09:08
Ответ дляКоник-стрибунець
Важке життя алкоголіка. Вони алкоголіки, а за нас скажуть психічно хворі))) не переживайте.
Обращеница• 08 апреля в 09:16
Ответ дляМао_Мяо
Конотопскі відьми, поліські, карпатські мольфари.
В Росії хто?
Характерники(Одеська обл,сюди тікали казаки характерники з Запоріжжя)
Коник-стрибунець• 08 апреля в 09:17
Ответ дляМао_Мяо
Так автор з рашки. І це 100%
Мы не братський с вами народ!!!
Удалено администрацией...
Коник-стрибунець• 08 апреля в 09:21
Ответ дляБаба Йога
Що ви пишете?
Що не коментар - якийсь брєд. І пишете ще про тупість інших
У них так сіра маса і працює. Все, що їм незрозуміло, вони вважають тупістю.
Ще згадала задорнова ’ну тупыыыве’, це така поляка американцям, які їх від голоду рятували гуманітаркою.