Рятівник Малібу• 08 апреля в 06:34
Як ви переживаєте цей холод?
Це ж капець, неможливо вилізти з-під одіяла. Добре, що на роботі тепло, а дома жесть. Включаєте обігрівачі?
Невловимий Джо• 08 апреля в 06:39
У меня наоборот, дома тепло, комфортно. На работе очень холодно. Пришлось ночью подключить обогреватель. Сейчас буду возвращаться с суток и отогреюсь.
КучМала• 08 апреля в 06:48
Вдома індивідуальне опалення, а от в садочку у дитини жесть. 15 градусів- я в такі умови не вожу, це ненормально. Ще й обігрівачі заборонено. Коли жила в квартирі і було холодно, то вмикала обігрівач.
Невісточка ж• 08 апреля в 06:51
Вікна поки майже не відкриваю, вдягла товсті шкарпетки та ангоровий костюмчик домашній, п´ю гарячий фільтр, чай карпатський, кисіль з льону ... краса насправді. Мостила в ліжко простирадло електричне, а воно не увімкнулося
Не так все страшно, коли розумієш що на вихідних вже потепління повертається.
Русланка з гілки• 08 апреля в 06:55
Дома индивидуальное отопление, на работе кондером нагрею, не беда. Но меня именно эмоционально угнетает этот холод(((
Соседушка• 08 апреля в 06:59
Ответ дляКучМала
Ви в якому місті? Мали ж не вимикати садочки, школи і лікарні.
КучМала• 08 апреля в 07:00
Ответ дляСоседушка
Бориспіль. Я так розумію, що опалення там не вимикають по заявами керівників закладів. А в нас завідувача вже не знає, як ’услужити’
Шикаю і викаю• 08 апреля в 07:02
Не люблю наш климат. Пару месяцев тепла,а остальное время холод и дожди.
Соседушка• 08 апреля в 07:03
Ответ дляКучМала
В нашому садочку на тому тижні опалення було, сподіваюсь зараз не вимкнуть. В групі жарко, а в квартирі в нас дуже холодно. З обігрівачем тепло, поки він працює. Але ж постійно працювати він не зможе.
Попразендовна• 08 апреля в 07:04
Дома тепло,на роботі-нема опалення вже.Вдягаюся тепліше,в кабінеті-кондиціонер.
Потішаюся• 08 апреля в 07:08
У нас не вимикали опалення, тому у нас тепло. Але ми в цьому майже унікальні, оскільки опалення в наших квартирах, це побічне явище діяльності підприємства, якому вигідно давати нам опалення якомога довше.
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 07:09
Вдома тепло.
В принципі є кондиціонер. Поставили минулої весни, нашкребли грошей. Як вчасно це було.
Гомосноб• 08 апреля в 07:10
Дома показывает +20, но при этом я в флисовой пижаме сплю. Обогревателя нет...
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля в 07:12
Ответ дляСоседушка
У нас аналогічно, вимкнули опалення всюди, діти вчора в куртках на уроках сиділи. Сьогодні уроки по 30 хвилин поставили, бо в школі дуже холодно. Миколаїв.
Рятівник Малібу
• 08 апреля в 07:12
Ответ дляЛама_мама
Школа Києва на Оболоні - без опалення
Мені здається, що Київ увесь вимкнули, чи ні?
Завжди з рушником• 08 апреля в 07:13
Спимо в спортивних костюмах, бо не маємо теплих піжам. Вдень вдягаю лосіни, а зверху спортивні штани + шкарпетки 2 пари+подвійна лісова кофта товстенна.
Лама_мама• 08 апреля в 07:13
Ответ дляРятівник Малібу
кажуть, що лікарні, дит садки, школи не вимикали, але в школі його немає
дамаБезСобачки• 08 апреля в 07:14
Холодно, включаю електро батарею, не сильно допомагає, але все ж тепліше, доведеться знов за е/е заплатити дурні гроші. Привіт Кличку…
Бамбарбия! Кергуду.• 08 апреля в 07:14
Ответ дляПешеходик
В сховищі 8-12, в кабінетах терпимо. Школа.
Я не знаю скільки в школі, батьків не пускають на територію. Але моя дитина досить стійка до низьких температур вчора в школі примерзла
Є у мене підозри, що там нижче 15 градусів
Вірю, я повірив• 08 апреля в 07:16
Включены только теплые полы в доме, сейчас солнце светит хоть и -2.
С выходных уже идет конкретное потепление что радует.