Рятівник Малібу• 08 апреля 2025
Як ви переживаєте цей холод?
Це ж капець, неможливо вилізти з-під одіяла. Добре, що на роботі тепло, а дома жесть. Включаєте обігрівачі?
Бубль Гум)• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
В приміщенні? Від +12 до +18 норм і стандартна температура.
Не знаю як люди витримують плюс 12. Ми на роботі при такій сидимо в зимових чоботах і куртках, і навіть шапки вдягаємо, хоч і соромно перед відвідувачами. І пальці мерзнуть так, що важко писати.
Лика-прилипка• 08 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
В школі +12. Ну ну. В нас це теж є і ’весело’ туди після +8 підвалу
Ви правда вважаєте, що у людей у війну має бути +25 в приміщенні? Треба більш реально дивитися на речі. Це занадто дорого, хто буде це оплачувати? Мені здається, більшість не усвідомлює, що країна живе в кредит,який потрібно буде повертати. Тому +25 чи навіть +20 в квартирах - розкіш, за яку нічим платити.
Лика-прилипка• 08 апреля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Мені теж холодно за такої температури. Ми просто незвичні. Але до +17 вже звикла, хоча теж було холодно спочатку.
Зажуженная Жужжа• 08 апреля 2025
Ответ дляКучМала
Бориспіль. Я так розумію, що опалення там не вимикають по заявами керівників закладів. А в нас завідувача вже не знає, як ’услужити’
Привет землякам.
У ребенка в школе тоже дубарь
Рятівник Малібу
• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Яке відношення має клімат до температури в приміщенні? Навпаки, у холоднішому кліматі люди більш треновані до холоду і нема жодної потреби робити +25 вдома.
Давайте так, діти Європи по підвалах не сидять, ок? А вимкнення зараз в Києві опалення при мінус 2 на вулиці призведе до повного охолодження будівель і підвалів. Навіть якщо через тиждень буде +20
Пешеходик• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Для цього є можливість температуру регулювати. Погано, що не скрізь. І це не вирішується відключенням в мороз. У мене +18 норм, але я ніколи не буду вважати +8 нормою для дітей, які навчаються і бігати ніде. В таких відключалках, їх діти в +8 сиділи в тісних підвалах. Ваша саме так сидить? Бо комусь лінь головою думати як топити і коли .
Місцева влада зробила проєкт ремонту їдальні на 1,5 млн. Тільки папірці. Не утеплення, не опалення автономне. Де економіч
Пешеходик• 08 апреля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Дітям Європи похер на рашку і т.п. І ви праві, сирість і пляснява через охолодження
СкумбріяП8• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А опалення оплачує влада? Аби щось написати, ви ще в окоп мене пошліть. Так мені холодно, я готова сплачувати рахунки за цей тиждень.
Вапщета• 08 апреля 2025
Топимо кондиціонерами і масляним радіатором. Тому в нас нормальна температура
Вапщета• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Люди платять за світло. В чому претензія?
Дідова баба• 08 апреля 2025
Вдома холодно дуже, на ніч вмикаємо обігрівач і спимо всі в одній кімнаті. Але в нас кутова квартира і великі вікна. Хоча, чесно, я й не пам´ятаю такого, щоб надворі сніг лежав, а опалення не було. Це жесть.
Аноним Советчик• 08 апреля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Читала что огромнейшие долги, люди не платят.
Аноним Советчик• 08 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Вот у меня тоже холодно в угловой где окна в пол, но в целом терпимо, с утра только 19.7 было. Включаю конд на обогрев
Сегодня сержусь• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Так дивно читати : як тема про опалення вдома, то у всіх ’відкриті вікна і +22 без опалення’, і в цей же час в школах, садочках, на роботі ’+15 чи менше’. Оце і є реальна температура без опалення і з зачиненими вікнами...
Європа всю зиму живе в дубарі, щоб відмовитися від узьких енергоносіїв. В цей же час українці не готові відмовитися від власного комфорту, і все одно, що споживають при цьому узький газ, що йде реверсом. Такі собі подвійні стандарти....
раньше люди в пещерах жили и не жужжали.
а газ потребляют какой есть. или вы предлагаете не потреблять и остановить производственные процессы и электрогенерацию?
КоролеВешна• 08 апреля 2025
У меня дома индивидуальное отопление, на работе обогреватель, но сегодня вот сгорела энергетика от перегрева, все включают же. В школах и садах топят.
Дідова баба• 08 апреля 2025
Ответ дляАноним Советчик
В нас значно холодніше.
Сусідка зверху• 08 апреля 2025
ок . взимку Кривий Ріг без тепла усю зимку прожив- то зараз гріймося думкою що телпо скоро. платіжки зато за опалення є - мер падло
Шалена невинність• 08 апреля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Вікна поки майже не відкриваю, вдягла товсті шкарпетки та ангоровий костюмчик домашній, п´ю гарячий фільтр, чай карпатський, кисіль з льону ... краса насправді. Мостила в ліжко простирадло електричне, а воно не увімкнулося
Не так все страшно, коли розумієш що на вихідних вже потепління повертається.
Кисіль з льону? Як Ви його варите?
из желе я• 08 апреля 2025
У меня просто жесть, угловая квартира - одна комната только ’в серединке’, со всех сторон окружена другими помещениями, прочие же граничат с улицей стенами. Переехала в ту теплую комнату, в ’бывшую’ спальню даже заходить избегаю - там 16 градусов и такое ощущение что стены высасывают из меня тепло.
Сижу вся в обогревателях, свитерах и флисовых штанах, в жуткой овечьей жилетке, которая скорее исторический артефакт, нежели одежда, в шапке, с немытой головой и термосами с травами. Холод для меня критичен - только вылечила сфеноидит, с которым полгода мучилась, избежала операции - и тут на тебе криокамеру.
Страдаю скорее психологически, нежели физически - очень боюсь, что долбаная болячка оживёт(
Тепличная• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
В мене зараз 25 в квартирі
Упругая попка• 08 апреля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Купіть обігрівачі, оплачуйте електрику (її зараз не відключають) та грійтесь до схочу.
КонФФетОшка• 08 апреля 2025
В нас в квартирі індивідуальне опалення, ми його виключили на початку березня. І зимою і зараз температура +17,2, ми з чоловіком вже звикли. А на кухні включаю комфортку малу і зверху ставлю білу цеглину, бо розсада не хоче підростати, а мені дуже шкода, що пропаде, та і живемо. Добре, що на роботі тепло, але сидимо в безрукавках теплих, маю коврик автомобільний від юсб,на всяк випадок. Згадуються 90-ті, але я не жаліюсь, це не критично
СкумбріяП8• 08 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
Дякую, що дозволили.
А я с Рио-де-Житомира!• 08 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ще не вистачало, щоб Європа вам +25 в квартирі оплачувала)
Ви дивна