Рятівник Малібу• 08 апреля в 06:34

Як ви переживаєте цей холод?

Це ж капець, неможливо вилізти з-під одіяла. Добре, що на роботі тепло, а дома жесть. Включаєте обігрівачі?
Задираю носа• 08 апреля в 17:50
У нас тепло дома, включила отопление
Задираю носа• 08 апреля в 17:51
Ответ дляЛика-прилипка
Ви правда вважаєте, що у людей у війну має бути +25 в приміщенні? Треба більш реально дивитися на речі. Це занадто дорого, хто буде це оплачувати? Мені здається, більшість не усвідомлює, що країна живе в кредит,який потрібно буде повертати. Тому +25 чи навіть +20 в квартирах - розкіш, за яку нічим платити.
О, рабов системы подвезли))
Ух яка ж Я• 08 апреля в 19:16
Переносим тяжело, мы теплолюбивые.
Кондиционеры работают постоянно.
Лика-прилипка• 08 апреля в 20:45
Ответ дляСкумбріяП8
А опалення оплачує влада? Аби щось написати, ви ще в окоп мене пошліть. Так мені холодно, я готова сплачувати рахунки за цей тиждень.
А ви думали ви його повністю оплачуєте? Аби що написати. Ви оплачуєте лише частину його вартості, а частину компенсує держава. Дуже нерозумно сподіватися зберегти звичний рівень комфорту у війну. Про економію ресурсів я так розумію, взагалі питання в Україні не стоїть. Після нас хоч потоп.
Лика-прилипка• 08 апреля в 20:47
Ответ дляВапщета
Люди платять за світло. В чому претензія?
Мова ж не про дуйчики, в про централізоване опалення, чи не так? Яке занадто дороге і дотаційне.
Лика-прилипка• 08 апреля в 20:55
Ответ дляЗавжди недо...
Ну что за бред и пропаганда ?
Европе по фиг на Украину. Специально в холоде они не будут сидеть. В квартирах тепло и даже жарко. Каждые себе вставляет как хочет.
Смотрю одних, живут а Германии 20 лет. За это время отключали свет и отопление 1 раз на какой-то час.
Для вас +18 ’жарко’? То до чого тоді ця тема зі стражданнями ’вимкнули опалення на тиждень у квітні, як вижити’? А +18 це і є максимально дозволена температура централізованого опалення взимку.
ОбережнаЯ• 08 апреля в 21:33
Газ на кухне, обогреватель в спальне и я под пледом с котом
Не будь КакСвета• 08 апреля в 21:56
Ответ дляЛика-прилипка
Ок, лично вы можете отключить себе свет воду и газ. И отправится в окоп. И не пытайтесь навязать комплекс вины окружающим вас людям.
Ps.Можете не отвечать, за три года нас уже тошнит от лозунгов.
Я только за!• 08 апреля в 22:07
У нас сегодня вечером включили отопление опять (киевская область)
Сладкий лимончик• 08 апреля в 22:10
Ответ дляКучМала
Вдома індивідуальне опалення, а от в садочку у дитини жесть. 15 градусів- я в такі умови не вожу, це ненормально. Ще й обігрівачі заборонено. Коли жила в квартирі і було холодно, то вмикала обігрівач.
У нас теж +16 було в перший день. Але є УФО, у групі тепло.
Чому не можна у вас?
ReintTycha• 08 апреля в 22:59
Ответ дляЛика-прилипка
Терпи...терпи...
І так постійно.
А жити нормально коли?
КучМала• 09 апреля в 07:24
Ответ дляСладкий лимончик
Чому не можна у вас?
По пожежній техніці безпеки