lenakarp• 08 апреля 2025

законопроект, дети не смогут закончить школу?

Класный руководитель сбросила законопроект, не очень могу понять суть
Получается если будет меньше 288 учеников то прекращается финансирование школ государством
avicber• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
Ого я не внимательная, не прочитала что ’слуги народа’
Вы понимаете в чем парадокс, мой сын обнажает Зеленского, и ещё он сумасшедший патриот, когда я сегодня рассказала ситуацию он присел
Видається мені ви троль…
avicber• 08 апреля 2025
Ответ дляH.Ter
Я живу в селі і наша школа опорна, тобто везуть дітей з трьох сіл навкола (де школи позачиняли в реформу). У нас по 2 класи на паралелі, тобто 10-12 класи нам не відкриють. Відстань між найдальшим селом і там, де, можливо, зберуть три класи на параллель - 30 км, причому частина дороги така, що в негоду автобус не проїде. І це ще не найгірший варіант.

Тобто малих в 15 років ми маємо вивезти в гуртожиток в обласний центр в коледж. Т
Як після 9 класів діти в інших містах вчаться? В гуртожитку живуть?
Эфигения• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
У нас мало учеников,
Малой сейчас в 8 классе, я хочу что бы он закончил 11
Перейде в іншу 🤷‍♀️
Або школа почне массову агітаційну кампанію і буде кликати дітей з інших районів міста, кому не вистачило місця в школі біля дому.
Це проблема для маленьких сел.
Міським школам не буде проблеми набрати дітей.
Эфигения• 08 апреля 2025
Ответ дляvavl
Хватит, тем более после колледжа можно поступить в вуз по собеседованию, если специальность в вузе совпадает хоть частично со специальность в колледже. Сын в 2021 году так поступил сразу на второй курс.
Вообще не понимаю, что людям не так с колледжами. Я б наоборот хотела чтобы сын пошёл в коледж при технаре, потом в сам технарь на 2 курс.
Тем более ему чтобы задать зно хоть в обычной школе, хоть в колледже прийдется заниматься с репетитором. 🤷‍♀️ И даже почитав Советчицу, видно что большинство детей готовятся к зно с репетиторами.
Olga_72• 08 апреля 2025
Наша школа з цього року стала ліцеем. Нам поясняли так. Школа з 1 по 9 клас. Потім ті що навчались у школі, що не має старших класів переходять в ліцей. Ліцей з 5 по 12 класс. за рахунок вивільнення кабінетів молодшої школи ліцеї набирають більше старшої школи. Можна вступати в ліцей з 5 класу, можна з 10 класу. В ліцеї мінімум 2 класи на паралелі (в гірській місцевості 1 клас на паралель). Всього 4 напрямки. Як правило це об´єднання декількох шкіл. Якщо на старші класи не набирають, то школа не получає додаткових коштів як ліцей. На додаткові кошти ліцей може придбати обладнання і платити підвищену зарплатню вчителям з науковим рівнем освіти. Тепер ліцеї можуть брати на роботу викладачів з вузів.
Дашенька из Киева• 08 апреля 2025
Ответ дляavicber
Так звісно. У дуже багатьох коледжів є гуртожитки, власні або спільні з університетськими чи один на декілька коледжів.
Дашенька из Киева• 08 апреля 2025
Ответ дляvavl
Тільки по свіпбесіді вже не можна (окрім дуже обмеженого кола приватних навчальних закладів). А раніше так, можна було обирати фахова співбесіда чи ЗНО
BAV@@@• 08 апреля 2025
Автор, Вашего ребёнка это не касается, это для НУШ, которые сейчас в 7 классе. Если ребёнок в 8 классе, то это старая программа
kvitanka• 08 апреля 2025
Ответ дляЭфигения
Перейде в іншу 🤷‍♀️
Це проблема для маленьких сел.
Особисто Ви були б щасливі щоранку возити дитину, наприклад, з Троєщини на Борщагівку? Або ж відпускати саму в години пік в умовами постійних повітряних тривог?
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ дляAna Fernandes
Школьная программа по профильным предметам, то есть они. Плюсе
Но она слабее в колледже чем школе , или такая же
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ дляavicber
Видається мені ви троль…
Вам скинуть школьную группу с учителем?)
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ дляkvitanka
Кстати да , если рассматривать колледж КПИ , то нам далеко до него ездить, это на транспорте каждый день ехать огого
Ana Fernandes• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
Нет, та же Тёмыч и потом более глубокое изучение
Ana Fernandes• 08 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ну, не скажите... Найти по одному хорошему (а их больше, чем по одному нужно) на 100 школ, или на 10 легче?
Тут немного спорно, может быть и обратный эффект, возрастёт спрос на репетиторов и дорогие учителя со школы уйдут, к примеру
Марина 23• 08 апреля 2025
Ну и бред.
В маленьких городах и поселках тупо закроют школ

У меня дача в Киевской обл, детям (по реформе) придется ездить в соседнее село.

Лучше б отменили финансирование депутатов, все равно ничего не делают
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ дляBAV@@@
Тобто він може довчитися до 11 класу, в своїй школі?
марго 13• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
Нам осталось три года учиться до 11 класса, я вижу малому в школе нормально знания даются, на дистанционном он деградировал
Что делать, если выгонят после 9... Жесть (((
Моя донька в 8 класі, у цьому навчальному році школу перейменували на ліцей, теж не знаю як буде з 10-11 класами. Знайомі що зараз в 9 класі, далі планували йти навчатись у коледж, а не в школу. І у нас попередні роки було всього два десятих і два одинадцятих класи(набирали по успішності). Мене зараз ще більше турбує той момент(не знаю, може вже писали), що за новою реформою у нашій школі не буде молодших класів уже з наступного 2025 навч.року, а моя молодша зараз якраз в 3 класі.Про це буквально нещодавно стало відомо, подали петицію, збирають підписи. І не зрозуміло, чим це все закінчиться. Я взагалі не розумію, навіщо мені на той один рік переводити дитину в іншу школу, якщо наша зовсім поруч з будинком. Київ.
Без_паніки• 08 апреля 2025
Ответ дляSvitlo_
Ні. Не з вересня. А з 2027. Теперішній 7 клас попаде під роздачу.
а початкова школа? якщо дитина зараз наприклад закінчує 1 клас, тоді ще встигне закінчити 3, а потім на один рік кудись переходити? Чи все ж планують з 2027 не набирати перші класи, але довчити тих, хто є?
Yuliya-23• 08 апреля 2025
Ответ дляkvitanka
возити дитину в школу це справжній пздц, а якшо ще з пересадками...
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ длямарго 13
Ой даже не знаю что ответить, мне только с одним ребенком проблему решить, а вам с двоими!
Но я тоже склоняюсь к колледжу , только я когда начала читать о них , не так просто выбрать
марго 13• 08 апреля 2025
Ответ дляБез_паніки
Нам сказали, що вже з 1 вересня 2025 року молодша школа відмежовується((. Молодша донька як раз в третьому класі зараз. І що робити, на один рік її кудись переводити?
марго 13• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
Так, ось такі справи(. Надіюсь, що петиція допоможе і під час війни не будуть робити якійсь нововведення, але хто його знає.
Моя старша непогано навчається, але я теж в роздумах: школа чи коледж...50/50, не знаю поки що.
Без_паніки• 08 апреля 2025
Ответ длямарго 13
це якийсь треш( логічніше вже довчити тих, що набрали. А якщо хочуть відмежувати, то батьки першокласників одразу шукатимуть собі зручний варіант. А у мене одна дитина в одній школі, інша в ліцеї, де не було початкової школи. Думали з вересня вже перевести старшого до молодшого, бо тривоги, не знаєш кого з якої школи забирати в першу чергу( так тут молодшого планують відмежувати))
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ длямарго 13
Меня лично колледж смущает что далеко ездить, я постоянно буду переживать...
Без_паніки• 08 апреля 2025
Ответ длямарго 13
в нашому ліцеї поки ще набирають 2 перші класи на наступний навчальний рік, то ж мабуть все ж не з вересня 2025.
Бо це буде підстава для батьків, в серпні вже всі класи будуть набрані, і куди подіти дитину?
BAV@@@• 08 апреля 2025
Ответ дляlenakarp
Да, эта реформа касается детей НУШ, по старой программе ничего не меняется
Lizavel• 08 апреля 2025
Ответ дляFinik-Figa
В райцентрах ( лицеев) 10-12 классов не останется. Только в КуЙове.
В нашей большой школе 4 класса,что перейдут в 9. Из них половина уйдет в пту. 2 класса если наберут- отлично. В райцентрах не положено полное школьное образование????
Сволочи.
Почему вы пишете в КуЙове, это что?
автор lenakarp • 08 апреля 2025
Ответ дляBAV@@@
Фух ура, тогда зачем нам классная это писала
Svitlo_• 08 апреля 2025
Ответ дляБез_паніки
Невідомо. Точної вказівки немає.
Svitlo_• 08 апреля 2025
Ответ дляБез_паніки
В нас в селищі три ліцея. З 2027 лиш один лишиться ліцеєм, один гімназією, а один можливо взагалі лиш початковою школою