Хи хи, ну ну• 08 апреля в 14:07
Чи потрібно сплачувати репетитору за заняття, якщо дитина хворіла? Дякую!
Доброго дня! Дівчатка, потрібна ваша порада. Дитина ходить на групові заняття до репетитора і в цьому місяці так склалося, що 1 квітня, коли потрібно було вносити оплату за квітень місяць то донечка захворіла і із-за цього пропустила декілька уроків у репетитора. Якщо нам не потрібне їх відпрацювання тому, що просто не має куди їх втиснути є ще багато інших секцій, гуртків, а також ще й інші репетитори з інших предметів та школа. Чи потрібно в такому разі сплачувати за ті заняття котрі донечка пропустила чи ні? Оплату в цьому місяці ще поки не вносили. Репетитор каже, що ці заняття потрібно відпрацювати і заплатити її саме за повний місяць. Я хотіла заплатити за повний місяць, а кошти за ті 2 заняття котрі донечка була відсутня із-за хвороби просто перенести тоді можливо на наступний місць, але репетитор каже, що так не можна зробити. Як ви вважаєте або ж які правила у репетиторів з котрими займаються ваші дітки. До цього за рік ми жодного разу не пропускали заняття. Заздалегідь вдячна всім за ваші відповіді та поради! Мирного всім дня!
Сиреневая цапля• 08 апреля в 16:31
Ответ дляУкр_жіночка
зразу видно, що ви не в темі. В Києві можна отримати офіційний британський сертифікат про рівень мови лиш в одному місці)У Британській раді. Саме він має силу в Британії.))де ми його і отримали. А не на якихось незрозумілих курсах., де їх штампують.
Блажен, кто верует
Сиреневая цапля• 08 апреля в 16:32
Ответ дляГалябалована
А ви знаєте,що хороших репетиторів одиниці?)) Чи аби було?)
Вона думає, що тільки дітей багато розумних, а репетиторів хороших мало. Насправді ж це дітей звичайних і тупих як сміття, а толкових репетиторів значно більше.
Тому і попит такий на цю послугу.
А ще бидляцтво не лікується
Тому і попит такий на цю послугу.
А ще бидляцтво не лікується
Сиреневая цапля• 08 апреля в 16:33
Ответ дляMoon shine
З репетиторами зараз нема проблем. Ви задоволені своїм? У свій час нас репетитор з 4 по алгебрі і геометрії за рік витягнув до 10-11. Дитину гуманітарія. У вас такий? Чи аби був? Як правило, репетитор середнього розливу з короною на голові і воліє здерти якнайбільше,бо зірок не хапає. З досвіду знаю.. Якщо з вашим репетитором у дитини нема аж таких досягнень, то я би прощалася. Наш жодного разу не взяв гроші за непроведені заняття. З жодного предмета. Ну і працював на результат. У неї правило - дитина не вчить,не виконує дз- вона прощалася,бо їй треба був результат. Я так порадила 2 учнів, яких вона покинула через місяць. Бо ледачі. Я порадила як сильного учителя, а там ледачіли. В неї на уроці треба працювати ,там йде конкретний мозговий штурм. А 60-70% репетиторів відбувають заняття і роблять з дітьми дз.
Удалено администрацией...
Moon shine• 08 апреля в 16:40
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Тупа дитина взяла 2 місце на математ. олімпіаді в Україні )))) тупа ви, виходить,як таке ляпаєте) і 1 місце з англ. мови .В нас якраз гарні досягнення . І все дано. Тепер їде в Прибалтику. В Латвії наступний відбір.
Сиреневая цапля• 08 апреля в 18:19
Ответ дляMoon shine
Сладко-соленая• 08 апреля в 18:45
Ответ дляГрабля
Оу, ну Вам видніше з того боку монітору на скільки графік ненапряжний )
Я вже зрозуміла.. Ви вважаєте що тільки у спортсменів, у яких тренування «з ранку до ночі з перервами на урок і поїсти» зайнятість присутня, а інші так.. побавитись вийшли :)
Присутня зайнятість,і зайнятість настільки, що нема куди перенести заняття з репетитором, то різні речі. Ми наче цей момент обговорювали. У вас звичайна дитина зі звичайним графіком, нічого особливого
Сладко-соленая• 08 апреля в 18:47
Ответ дляБабульція
Групові заняття з тренером.
До чого тренер до репетитора. Хоча якщо то заняття з тренером, то теж у більшості оплачується місячний абонемент. Бо тренер платить за аренду, витрачає свій час,і якщо от так будуть всі хочу ходу, хочу ні і не оплачувати, то йому не буде ніякого сенсу працювати
Ответ дляУкр_жіночка
не плачу. учора дитина захворіла. піднялась висока температура. це було за 3 год до заняття.Яка оплата? якби мені заікнулись про оплату,я би попрощалася зразу. Репетиторів зараз як сміття.
Підтримаю! Треба завжди залишатися людиною!
У мене теж бувають якісь форс-мажорні обставини (дуже рідко, звісно), через які можу відмінити заняття.
Укр_жіночка• 08 апреля в 21:32
Ответ дляЛена Кор
Бо гроші платяться за отримані знання а не за повітря. Усі ми люди і ми хворіємо, насамперед. І здирати гроші за урок , який не відбувся, це просто кощунство і відсутність людяності. Плати гроші за повітря..з якого дива? . Жодного разу ніхто з нас не вимагав гроші за уроки,яких не було. , хоча математмку викладала доцент фіз-мату. А не якась вчителька , яка собі ціни не складе. Сьогодні увечері спитала сестру. Вона у Франції вчить з репетитором. Вона так здивувалая, коли я сказала що наші місцеві вчительки гррші вимагають за урок, який ти відмінив через хворобу, наприклад. Там такого теж нема. Провів урок -отримав гррші. А це хапають -ніяк не наїдяться. Вже ладні за повітря брати.
Ответ дляУкр_жіночка
У кожного свої умови. Треба це обговорювати перед тим, як починати заняття.
Особисто мені гроші платять наперед за 10 годин. На дошці, де займаюсь з дитиною, пишу кількість оплачених годин кожного разу. Є учні, які займаються по 1,5 години, але іноді просять якось дня меньш на 0,5 години, або більше. Батьки і учень можуть самі це рахувати.
Але щоб отримувати гроші за непроведений урок, особливо через хворобу....
для мене це незрозуміло.
Всі ми люди. Якщо наступного тижня я чи моя дитина захворіє, що я не зможу провести заняття, тоді мені платити учню?
для мене це незрозуміло. Всі ми люди. Якщо наступного тижня я чи моя дитина захворіє, що я не зможу провести заняття, тоді мені платити учню?
Укр_жіночка• 08 апреля в 22:37
Ответ дляЛена Кор
для мене це незрозуміло.
Я вам скажу, що я ніколи наперед не платила гроші жодному репетитору. А лише після уроку. Чому я маю платити наперед
, коли ще нічого нема? Гроші віддав, а товару нема. І далеко не всі можуть ось так за раз віддати від 3 до 6-7 тис. Вам зручно, то зрозуміло. Але ж. Особисто я б на такі умови не пішла б. В нас була крута вчителька англ мови. Але всі учні платили після проведених занять. Наприклад у кінці місяця за 8 проведених уроків. Або в кінці кожного тижня.а брати наперед.. це все одно що ви підете відвалите гроші в магазин, а потім вам будуть виділяти м´ясо чи овочі протягом місяця. По суті уроків нема ще і людина платить за повітря.
Ответ дляУкр_жіночка
Про оплату наперед мені самі батьки запропонували. Тому я вирішила зробити ’акцію’ для батьків: хто платить наперед за 10 занять, 11-те провожу в ’подарунок’. Правда, це зайшло майже всім батькам і 11-те якось вже не дарую.
Але був у мене один тато, який просто забував вчасно сплачувати. Я людям довіряю, тож не кожного дня робила первірку. Було, що і 3 и 5 і 7 занять накоплювалось неоплачених. Мені і соромно просити... ніби сама винна.
Тож тепер тільки наперед.
Був випадок, коли проплатили наперед, а я бачу, що хлопчик не буде займатись, не хоче. То я тату зразу запропонувала повернути кошти і не продовжувати заняття. Проблем немає.
Тож тепер тільки наперед.
Весела пiсенька• 11 апреля в 07:17
Якщо оплата за місяць-то плати як за всі уроки. Це хоч добре що можна відпрацювати. Це як річний абонемент у спортзал-хочешх ходи, хочеш не ходи.
Якщо оплата за кожен окремо урок, то при попередженні заздалегідь можна не платити.
ДинамоКит• 11 апреля в 10:05
за групові заняття потрібно оплачувати незалежно від відвідування. репетитор не несе фінансові ризики через стан здоров´я вашої дитини - це ваша відповідальність і ваші фінансові втрати.