З царем в голові• 08 апреля в 13:49
Дитина 12 років нічого не цінує, хоча поради
Хочу від вас мамулічкі почути поради.
Донька 12 років не цінує нічого, тобто може порвати нову куртку в перші два дні і при цьому їй байдуже. Мені ж неприємно що вона ходить у порваній ,я йду купую нову. Для неї це норма і вона каже - я буду ходити в порваній пришью якусь бабрчку туди або щось таке.
Розбити новий телефон, розбити екран ,це взагалі як заположено, він ніколи не цілий, скільки би я не клеїла туди скло.
В кімнаті вічний срач ,прибрати заставити неможливо. Сьогодні взагалі побачила що розломала ноутбук і тихо приклала його книгами зошитами. Дорогий ноутбук,подарувала я на день народження, скільки він в такому стані невідомо,ноутбуку був рік. Вона ж на моє питання як так, відповіла, тобі дорожче ноутбук ніж я, я більше тобі не довіряю,і чого ти пролізла в мою кімнату в ТД.
Якщо я не прибираю в її кімнаті, там можна виростити картоплю, бо це справжній смітник,мене вона не дослухається і я мушу сама це зробити.
І ось в мене сльози на очах, я працюю тяжко але заради неї, щоб мала все від одягу до айфону. Сама ходжу з хіомі, але їй придбала останню модель, бо вона для мене все.
Сьогодні наче пелина з очей упала, я дуже впала духом, нічого не розуміє і не хоче цінити.
Я хочу повести себе правильно у цій ситуації, але незнаю як? Порадьте,як відреагувати.
Борець за гаманець• 08 апреля в 13:51
відстати
якби мій хлоп порвав куртку нову - то ходив би в зашитій, хоча я можу 10 шт нових купити
З царем в голові
• 08 апреля в 13:52
Ответ дляБорець за гаманець
відстати
Забити? Хай росте як овоч?
Борець за гаманець• 08 апреля в 13:52
Ответ дляЗ царем в голові
Забити? Хай росте як овоч?
не драматизуйте
Червона калина• 08 апреля в 13:53
Запустили деточку, вот как многие тут пишут, нельзя ребенка трогать, пусть самовыражается, в комнатах сидят закрытые, дети сами по себе, ничего не ценят и не понимают. Вот вам и отдача, а вы и дальше тряситесь над своим чадом а то не дай бог не так посмотрите или в комнату без стука зайдёте.
Не любовница• 08 апреля в 13:53
Автор, купіть собі телефон і перестаньте жити і всю зебе віддавати дитині. Ви на першому місці. Порвала куртку- зашити. Телефон розбила - ну нехай з таким ходить. Ви не джин, який виконує всі забаганки і не друкарня для грошей
З царем в голові
• 08 апреля в 13:53
Ответ дляБорець за гаманець
не драматизуйте
Абсолютно без драми, і зуби не почистить і голову не помиє без мого пендюля
КонхфЭдкаТузик• 08 апреля в 13:53
у мене теж є донька- підліток, 14 років. Але я піклуюся про себе і про неї однаково, бо вона має розуміти , що не ’пуп землі’. Ми багато розмовляємо. Не купуйте новий айфон чи нову куртку, пояснюйте, що гроші з неба не падають. У вас мають бути кращі речі, бо ви приклад
Бабка-байкерша• 08 апреля в 13:54
Ответ дляЗ царем в голові
Забити? Хай росте як овоч?
Овощ она сейчас. Пора менять тактику.
З царем в голові
• 08 апреля в 13:54
Ответ дляЧервона калина
Тому я і пишу, а ви вказуєте яка я погана. Краще б пораду дали,те що не правильно я бачу
Борець за гаманець• 08 апреля в 13:54
Ответ дляЗ царем в голові
поки вчитель, чи однолітки зауваження не зроблять, або сміятися не будуть
З царем в голові
• 08 апреля в 13:55
Ответ дляБорець за гаманець
Ось це мені найстрашніше
Червона калина• 08 апреля в 13:56
Ответ дляЗ царем в голові
Я не говорю что конкретно вы плохая, я обобщаю, т.к тут на сайте мамаши яро отстаивают своих деток которые сели им на голову и не ценят родителей.
Борець за гаманець• 08 апреля в 13:56
Ответ дляЗ царем в голові
Ось це мені найстрашніше
чого
мій теж ходив засранець десь у вашому віці, а потім вчитель зробила зауваженння не йому, а усім хлопцям в класі, все, як пошептали - миється щоранку
Чеширская кошечка• 08 апреля в 13:56
Ответ дляЗ царем в голові
Забити? Хай росте як овоч?
Коли ви той овоч поливаєте лайкою та постійними повчаннями, то звісно, дуже допоможе
Хвець-тець• 08 апреля в 13:56
Ответ дляЗ царем в голові
Забити? Хай росте як овоч?
Именно
Вы сами себя себя не цените
Вот и дочь не ценит действия тех , кто незначителен
Вы сами себя себя не цените
Бабульція• 08 апреля в 13:57
Ответ дляЗ царем в голові
Так это результат вашего воспитания. Вы забили на себя, вы ничего для себя не покупаете , ничего для себя не делаете. Вы себя не любите и не цените. Зато деточку балуете , в попу дуете и все хотелки выполняете. Так с чего она будет вас любить , уважать , почему будет ценить то, что вы для неё делаете? И исправить эту ситуацию , когда ребёнку уже 12 будет очень сложно.
Та прям багіня• 08 апреля в 13:57
Делюсь мамским пофигизмом. В 11 лет стала постоянно бурчать что не хочет на воздушное кольцо. Я плачу дофига денег, везу туда 30мин, назад, там жду час. И постоянно она недовольная. Ок, я сказала ей прямо- если тебе не надо, то мне они более. Я эти 50фунтов с удовольствием потрачу на свои тренировки. И перестала ходить. Я пошла на теннис. Через время она сама попросила можно ли ходить со мной (там детская группа как раз передо мной). Ок но без нытья, ноешь- сидишь дома. Ходит уже несколько месяцев.
Короче, забить, купить себе новый телефон, ей отдать старый. И не ставить ребенка в приоритет. Стаю всегда ведет вожак, а не детеныш. Я так дочке и говорю😂
Борець за гаманець• 08 апреля в 13:57
Ответ дляЗ царем в голові
Ось це мені найстрашніше
ви за неї її життя не проживете
кожен вчиться сам на своїх помилках
Хвець-тець• 08 апреля в 13:58
Ответ дляЗ царем в голові
И шо ?
Свалила в свою комнату с кухни , ты мне воняешь
Не любовница• 08 апреля в 13:58
Ответ дляЗ царем в голові
Ось це мені найстрашніше
так а вам чого?
Борець за гаманець• 08 апреля в 14:01
Ответ дляЗ царем в голові
а як зуби заболять, то після стоматолога буде чистити ті зуби
Угадайс• 08 апреля в 14:01
Ответ дляЗ царем в голові
Це такий вік, він пройде, не переймайтеся.
Та прям багіня• 08 апреля в 14:02
Я много разговариваю на тему, что мы сами творцы своей реальности. Можно сопли на кулак наматывать, а можно себе организовать развлечения самостоятельно. Также и с внешностью, можно что-то делать, а можно не делать и жаловаться. Я конечно и хвалю ее аккуратно что и волосы красивые и одежда ей идет. Учу что одежда в пятнах или дырках неприемлема, даже если никто не видит. Но могу и побурчать что желтые зубы или немытая голова, я вонючек с собой не беру. Короче, кнут и пряник. Приятно быть вонючкой- будь ей.
Угадайс• 08 апреля в 14:02
Ответ дляЗ царем в голові
Ось це мені найстрашніше
А ви тут до чого? Це вибір вашої доньки,поважайте його, навіть коли не вважаєте його найкращим
Первая ласточка инфляции• 08 апреля в 14:04
’’І ось в мене сльози на очах, я працюю тяжко але заради неї, щоб мала все від одягу до айфону. Сама ходжу з хіомі, але їй придбала останню модель, бо вона для мене все’’
Вырубайте режим драма квин и осознайте, что делаете это ради себя. Ваши жертвы никому, кроме вас не нужны.
Шкідлива молекула• 08 апреля в 14:10
Цінувати себе, а їй за остаточним принципом, сказати що більше теж їй не довіряєте та купувати все дешеве, не цінує через те що себе не цінуєте
Не будь КакСвета• 08 апреля в 14:11
Ответ дляБорець за гаманець
відстати
Мої 2 ходили й ходять в зашитій, ніхто не зняв. А техніку самі добре бережуть, бо знають, що нову ніхто не купить. Тільки ті діти, які знають, що одним рухом їх пальчика куплять все що треба, це роблять