Забрызжу ядом• 08 апреля 2025

Підліток 15 років. Як виховувати? Немає сил

Не скажеш - не помиється. Треба фактично силоміць гнати у ванну щодня щоб пахви помив і помазав… зранку якщо пішла на роботу і не проконтролювала - не зробить цього. Ліжко не застелить … постійно одна радість - телефон. Навчається нормально.
Ми з чоловіком адекватні люди що миються зранку і ввечері.. як так вийшло. Плачу весь день
Рекламама• 08 апреля 2025
Точно адекватні?
Домашня Зюзя• 08 апреля 2025
Ну не треба плакати із за спітнілого підлітка.
Навіть якщо він тхне
Телефон Рубика• 08 апреля 2025
Плачу весь день.... Займитесь лучше своим психическим здоровьем.
100pudov• 08 апреля 2025
Може треба було формувати звички змалечку?В мене теж підліток, до чого привчили, те і робить. Інше просто прошу, щоб зробив, упустили у вихованні де що.
Organic• 08 апреля 2025
Ой, чий ни проблема, через два года будете плакать, что купается три раза в день, большой расход воды.
Вот реально это вообще не проблема
Мания-Величия• 08 апреля 2025
народіть нового
цей бракований
Весела бджілка• 08 апреля 2025
Ой моей 12 недавно увидела видно что не мылась толком, воду видно только включала , загнала в ванну помыла и т.д. Пока муж не узнал..
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляРекламама
Точно адекватні?
Ви вважаєте це смішно?
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ для100pudov
Мої як були молодші,то без проблем допомогали,а зараз 13 і 15 це проблема.
Organic• 08 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
народіть нового
цей бракований
Пропал, в смысле завонялся
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ для100pudov
Ми з самого малечку привчали до чистоти я не розумію чому так
Allein74999• 08 апреля 2025
То ему еще девочка, которая ему нравится, не сказала, что он попахивает. Как скажет - будете двери в ванну ломать. Не плачьте, у самой такое же счастье
Organic• 08 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви вважаєте це смішно?
Ну плакать из за того, что человек не моется, реально смешно
Не спился, не снаркоманился, не бросил школу, не обрюхатил репетиторшу по химии
Золота дитина
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляOrganic
Вот реально это вообще не проблема
Йому по фіг що він не свіжий. Він не встигає він краще поспить
Секретница• 08 апреля 2025
Хлопець 14 років, все те ж саме, наче я писала. Вірю, що з часом буде краще. Хто пише, що не привчали, ви на приколі? Привчали змалечку день за днем, толку....
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Навіть якщо він тхне
Ну як? Ну це ненормально 😢
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
У мене все нормально, вам смішно?
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
народіть нового
цей бракований
Це ви браковані
100pudov• 08 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Автор пише про гігієну, я вважаю, що до цього треба привчати змаличку.
Інше я теж прошу зробити. Буває і по 3 рази.
Тут как тут• 08 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну як? Ну це ненормально 😢
Из-за этого плакать?
Не люблю натовп• 08 апреля 2025
Ответ дляРекламама
Точно адекватні?
Схоже тільки син
100pudov• 08 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не знаю, сину 14, літом 15, розуміє, що треба митися, чистити зуби, волосся мити. зранку встає, миє під руками, бо сам каже:’ як у нас дехто в класі смердить, то сидіти поруч неможливо’.
Але прибирання в нього теж проблема. На полицях, в шафі, то тут я йому нагадую заспіль.
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляAllein74999
Скорее бы! Чтоб понял как это фууу
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ для100pudov
Я з рочку привчала що і як треба мити
Телефон Рубика• 08 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
У мене все нормально, вам смішно?
Если бы у вас было все нормально, не было бы этой ноющей темы
Мольфарочка• 08 апреля 2025
Ответ для100pudov
Не думаю, що справа в привчили. Просто потрібен час самому це усвідомити. До мого це усвідомлення прийшло в 14, але в кімнаті досі армагедон. Хоча я люблю чистоту і намагаюся підтримувати її у будинку. Тому в 15 років не варто говорити про недопрацювання у вихованні. В цьому віці є момент гормонів і вони впливають сильніше, ніж батьки.
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Из-за этого плакать?
Ну это уже эмоции. Пашу как конь, пришла с температурой домой раньше чем когда либо - срач и он со школы пришел и от него запах
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Это истерика уже.
100pudov• 08 апреля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я з рочку привчала що і як треба мити
Тобто він це все робив сам, а в 15 перестав? Виходить в телефоні сидить пів ночі, а зранку спати хоче.
автор Забрызжу ядом • 08 апреля 2025
Ответ для100pudov
Відбирати гаджети на ніч?