Губи з філером• 08 апреля 2025
Читали уже? Налог даже с 1 грн!
❗️Навіть з 1 гривні: податки стягуються з усіх переказів на банківську картку, — Telegraf з посиланням на податкову
Українці, які отримують перекази на банківські картки, повинні сплачувати податки з цих надходжень, за винятком зарплат, стипендій та державних виплат.
Це стосується навіть грошей від родичів чи друзів, які потрібно задекларувати в податковій декларації.
Відірву та викину• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
Тогда только налом
тут тілько одне на ум приходить - ’Давай їх Вова!!’.
і правильно ж.
Все правильно він робить, про просьбе трудящихся..
хотіли податки фопам- отримайте всі і розпишіться!!.
і правильно ж.
Все і одразу• 08 апреля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
сожителі - не чоловік і дружина
В сімейному праві є поняття ’проживання однією сім´єю без шлюбу’. Може, не геть точно процитувала, почитайте кодекс
Блакитна устриця• 08 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Кстати, более 7 лет сожительства приравнивается к официальному браку...если был доказан фокт совместного проживания, то даже после смерти одного из сожителей, второй может претендовать на имущество покойного, как наследник 1й очереди.
Я с этим столкнулась до войны, оказалось реально...
ото спочатку пройдіть через всі суди, докажіть, а потім будете ’прирівнюватись’... на відміну від офіійного шлюбу, в котрому не треба нічого доказувати нікому.
1 ст 1264 ЦК України як спадкоємці 4-тої черги шляхом проживання зі спадкодавцем однією сім´єю не менш як п´ять років до часу відкриття спадщини.
Шкварочка• 08 апреля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
мне то зачем приравниваться? я с такой сожительницей как раз судилась.
Блакитна устриця• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
я то якраз його читала, на відміну від тих, хто спільне проживання прирівнює до офіційного шлюбу. Так що скористайтесь своєю порадою і почитайте кодекс
ЖаннаНеАгузарова• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
Ну, Гугл откройте
А телеграмм это налоговая ?
Единорог_помог• 08 апреля 2025
Ответ дляА я женатая
А де офіційне джерело?
податковий кодекс - від родичів не оподатковується
Бибер-анонимер• 08 апреля 2025
Как с женским военным учётом - жирный вброс, потом откат и так несколько раз качели.
Губи з філером
• 08 апреля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А телеграмм это налоговая ?
А что там написана неправда ?
Облагается налогом всё, кроме переводов от 1 родства.
Этот закон с 21 года, но взялись только сейчас, казана пуста, а запад кормушку прикрыл
Фима Собак• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
Странно, написано, что от родственников тоже нужно
А если сам себе пополняешь карту?
Барбітта• 08 апреля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Автор,ну откройте же налоговый кодекс! Там все понятно написано, и о переводах между супругами и родственниками первой линии, они налогооблагаются по 0 ставке. А уже со всех других переводов,физ лицо обязано заплатить подоходный налог , даже если это от любовника к дню рождения
І, до речі, ця норма завжди була в ПКУ
Усатая полосатая• 08 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
І, до речі, ця норма завжди була в ПКУ
Так, Але ж зраду треба розганяти
В курсі діла• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы бы НКУ почитали .... там такого нет и никогда не было .
Барбітта• 08 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Я з цим теж стикнулася і дуже близько, виявилося досить просто.
Барбітта• 08 апреля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
А потім медична довідка, що після операції і свідок, що не ходив на роботу, бо потребував догляду, а насправді ходив і керував авто!!!! і вже перша черга аби було заради чого судитися.
Барбітта• 08 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
І я теж. Хай їй буде добре.
Ух яка ж Я• 08 апреля 2025
´Чули? Бачили?...´ телеграми, блогери, депутати-піарщики... - всіх у сраку, закона нема - нема про що розмовляти
Мстящий за Зайца• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
А что там написана неправда ?
Не-не, в телеграмме только правду ж и пишут
Там все розмивчато• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
А что там написана неправда ?
Как взялись?) Механизм где? Публикация в телеге - это не механизм
КарамбОлька• 08 апреля 2025
Ответ дляГуби з філером
То есть даже муж уже не может жене скинуть на карту ?
Так оформите себе дополнительную карту на свое имя к счету мужа, у меня так
Відірву та викину• 08 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
При Порошенко такого не було)
значить,то було неправильно. ---- НАЖИВАЛИСЬ !!!!!!!!!!!!
Ниф_ниф• 08 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
фото
ну все.. теперь любовники и парня обязаны будут женится, никуда не деться
Упругая попка• 08 апреля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Хоч якийсь плюс))