Головний кошак• 09 апреля 2025

Обідня зона кухні

Зробила обідню зону на кухні і не розумію чого не вистачає? Щось не те відчуваю, не можу зрозуміти що. Можливо щось додати? Якихось інших відтінків? Підкажіть, щоб ви хотіли додати або прибрати тут?
Лика-прилипка• 09 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Якщо одну ролету на все вікно , то тоді вікно не буде відкриватись. Там вже нема можливості причепити карниз для штор, тому що вже натягнули стелі, а закладні для карнизу не робили, бо не планували тюль ( на жаль…)
Понятно. Ну тогда значит на стену что-то придумать можно. Но вы сначала кондер повесьте. Возможно с ним уже и нечего не нужно будет.
Кондуктор маршрутки• 09 апреля 2025
Телевізора))
автор Головний кошак • 09 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Телевізора))
Телевізор буде в зоні поруч
Кондуктор маршрутки• 09 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Телевізор буде в зоні поруч
З ним картинка буде інакше, можливо, нічого вже й не треба буде
Тень льва• 09 апреля 2025
мне уже сильно надоело бело-черно-серое. несколько лет нравилось.
Кастрюлька• 09 апреля 2025
Годинник або картину. Більше нічого. Мені подобається. Ви напевно молода сім´я. У моїх дітей схоже місце)), і кольори, і дизайн, і розміщення. На стіні невеликий телевізор у них. Молоді люблять мінімалізм)).
Бачу_майбутнє• 09 апреля 2025
Я бы добавила больше света.
Черный стул смотрится не очень.
Непереможна• 09 апреля 2025
Пространства там не хватает. Метрів 10 точн0
ПолБатона• 09 апреля 2025
Стулья сразу хочется заменить: слишком громоздкие и мрачные для такого маленького пространства. И на голую стену что-нибудь повесить.
Ранковий базар• 09 апреля 2025
Только маленькую картину на стену
Хомо_сапиенс• 09 апреля 2025
Круглий стіл вам правильно написали-краде простір, Стіл і крісло вам пошкодять з часом стіну-там буде затерта негарна полоса( за своїм досвідом пишу))) А не вистачає лампи на стіні, у вас вже провід є, залишилося трішки))
ivareka• 09 апреля 2025
если не знаете, чего не хватает, значит всего хватает.