БоВжеВільна• 09 апреля 2025

Накриваєте тюльпани, нарциси, півонію? Чим?

Сьогодні дивлюся - вже у тюльпанів листки, як тряпочки поставали, а сьогодні вночі ще більший мороз(((
Снегопадка• 09 апреля 2025
Нічим
Эскиз бесконечности• 09 апреля 2025
ви можете накрити будь-якою тканино ( агроволокном, простирадлами). не рекомендують плівкою накривати, бо холодна вода-конденсат шкоди може завдати.
Але... повітря під накриттям не прогрівається. Тож при -5 не допомогає
Кусачая Я• 09 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Агроволокно, если оно притрагивается к растениям,не поможет.
Natalia505• 09 апреля 2025
Не накриваю. Шкода. Але нічого.
автор БоВжеВільна • 09 апреля 2025
Ответ дляNatalia505
Не накриваю. Шкода. Але нічого.
Думаєте, пропали? Я тільки сортових купила.
parele• 09 апреля 2025
Не накрываю. Как будет, так будет.
Йосип_молодий• 09 апреля 2025
Не накриваю. Що виживе - то моє.
Фокус-Покус• 09 апреля 2025
Ничем не накрываю
Тюльпаны уже с бутонами вылезли, солнышко сейчас греет их
Осталось завтра еще холодный день и всё ок будет. Так и пионы, несмотря на мороз каждый день растут
Фокус-Покус• 09 апреля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Автор каждый год такая погода перед Пасхой, нормально всё цветы переживают эти морозы.
Ластовиння• 09 апреля 2025
Допоможе тільки теплиця з опленням.
--
Але як варіент укутати сіном/соломою.
Поставити воду біля кушів. Вода притягує холод.
І ще після морозів покропіть росоини ізабіоном
Вапщета• 11 апреля 2025
У вас какая температура ночью?
я накрываю хосты коробками . Днем раскрываю, чтобы прогрелись.
А про тюльпаны и не подумала, надо глянуть.
Пионы смотрела , там только почечки, думаю, что им ничего не будет, но у нас ночью -1-3.
автор БоВжеВільна • 11 апреля 2025
Ответ дляВапщета
У вас какая температура ночью?
-3 зараз, вночі, мабуть, було менше. Теж нагрила все коробками.